Jump to content
IGNORED

Basket news


Ros

Recommended Posts

Ne treba zaboraviti ni EP za male zemlje u San Marinu :Hail:Grupa A:MoldavijaGibraltarAndoraGrupa B:MaltaSkotskaVelsSan MarinoDanska ne brani titulu ali su svi ostali tu. Favoriti su Andora i Malta koja ima dzina.
Sta ce tamo Vels i Skotska, oni nisu mikro-drzava kao ostali, a uostalom sta je tamo radila i Danska prethodni put? I zasto nema simpaticnih Farana? Oni ne igraju basket?
Link to comment
To je zapravo Divizija C, ne odredjuju se ucesnici po velicini drzave nego po kvalitetu.Farani ne igraju basket.
Nekad se zvalo C Divizija a sada European Championship Small CountriesInace Andora razvalila Gibraltar sa 96:47 andorra-flag-waving-emoticon-animated.gifRezervista Farfan 14p, 7r za 18 minuta
Link to comment

Ne svidja mi se tvoj ton. edit: @ hazard, uletio teacher.Malo sam precjenio Venecuelu i domaci teren. Sad kad sam odgledao obe utakmice vidim da su ipak fizicki mnogo inferiorniji od Dominikanaca i Portorika i to im je glavni problem. Veceras se igraju 2 veoma zanimljive utakmice za prvo mjesto u grupi DR - Rusija i Grcka - PR.Ocekujem bar jedno iznenadjenje.Na EP takodje utakmice za 1. mjesto, Andora - Moldavija i Malta - San Marino.

Edited by Feindouno
Link to comment

Andora i Moldavija su se vec plasirali u polufinale.U B grupi Skotska sama odlucuje o svojoj sudbini. Pobedom nad Velsom obezbedjuje polufinale, porazom gubi sve sanse.Ako Skotska dobije, San Marinu bi bila potrebna pobeda sa vise od 7 poena nad Maltom.

Link to comment

A rekao bih da su mu uzeli i strucnog komentatora... Podseca me na onog sto je nedavno gostovao kod Tegija sto svaku recenicu pocinje srcanim udarom. Komentator mu sve vreme odobrava sa 'jee, jee'

Link to comment

San Marino nakon velikog preokreta u 4/4 pravi jos jedno veliko iznenadjenje i kosem u posljednjoj sekundi dobija Maltu :Hail:Ako se ne varam parovi polufinala su Andora - Malta i San Marino - Moldavija. Ovaj prvi mec bi bio 1 1 finale prije finala

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...