Jump to content
IGNORED

Basket news


Ros

Recommended Posts

Cijenim da nema sanse da ovo prodje. 1 kult OI je jaci od alavog Sterna.
pa oni su do skoro slali koledz igrace, a onda su se stern i deda bora dogovorili.eh, da je deda bora bio pedsednik pre dve godine mi bi bili svetski prvaci (durantu 4 faula u prvom poluvremenu) :(
Link to comment

Oni hoce da osvajaju OI. U svim sportovima. Stalno.Kad su vidjeli da ne mogu vise bez NBA igraca poceli su da salju NBA igrace, sad je jos ociglednije da ih bez profesionalaca ne bi bilo negdje i kao sto rekoh cijenim da nema sanse da se odreknu zlata u kosarci zato sto bi on da zaradi vise para.

Link to comment

Ako oni već imaju problem da nagovore najbolje igrače da igraju, zašto moraju da to da prebacuju i na ostale.Većini košarkaša, uopšte sportista, je Olimpijada vrhunac karijere, što bi ih ti ograničavao da to imaju šansu da postignu samo do 23. godine?

Link to comment

Olimpijski turnir u kosraci je slabiji od svetskog, zapravo i od evropskog, zbog sistema takmicenja i popunjavanja mesta po regionalnom kljucu. Zato po meni ova ideja sa velikim SP po ugledu na fudbal pije vodu. Ali to nikada nece dostici razmere fudbalskog SPa, i to sto velite - kosarka na Olimpijadi ima mnogo vecu tradiconalnu vrednost od SPa, mogu ovi u NBA da rade sta god hoce, ostatak ne verujem da ce ispratiti.

Link to comment
Kakva je ovo reprezentacija Italije koja je izašla na megdantm Francuzima? Imam problema da prepoznam nekog igrača.
kako bre... diaw, seraphin, pietrus, gelabale, de colo...
:isuse: @ bad_lieutenant, u pitanju je takozvani B tim, drugoligaski igraci uglavnom.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...