Jump to content
IGNORED

FAF


notenoughreasonsforclaire

Recommended Posts

@dùda

 

Ne praktikuju mesto razmaka na fafu, bar na ovim projekcijama u kombank dvorani sto sam gledao. Ako se ne snadjes za Memoriju, bice verovatno na bis negde u subotu, a svakako je od 23.12. na redovnom bioskopskom repertoaru.

Edited by FPLS
  • Hvala 1
Link to comment
  • 11 months later...

Preporuke:

 

Da li ste videli ovu ženu? (Dušan Zorić & Matija Gluščević)

Pacifiction (Albert Serra)

Sigurno Mjesto (Juraj Lerotic)

 

Naravno ko voli Lav Diaza, When the Waves are gone.

 

Poslevode (Dane Komljen)

R.M.N. (Christian Mungiu)

Poet (Darezhan Omirbayev)

 

De Humani Corporis Fabrica (duo koji je radio Leviathan i Canibu). Ne preporucujem osetljivima na operacije na ljudskom telu ima jako puno eksplicitnih scena seckanja

 

  • +1 2
  • Hvala 2
Link to comment
  • 11 months later...

Ja nadjoh neki turski O suvom bilju, zanimljivog naziva :D, isto traje 3h.

I ovaj rumunski deluje zanimljivo. Dobre filmove prave nasi susedi.

Ima novi film Kena Loacha. Njegovi filmovi su lepi, o obicnim ljudima, humani i dirljivi. Uvek se bavi nekom nepravdom, ljudima sa margine, ugrozenima...

Jedan francuski film, igra Louis Garrel :heart:, mislim da sam ga poslednji put gledala kad je igrao Godara. Ovaj film mi deluje prosecno, ali hajde, moze proci zbog jezika i glavnog glumca :).

Mozda ima i neki iranski, ti su obicno dobri.

Link to comment

24. novembar - 1. decembar

 

Stosta zanimljivo u programu - novi Dzejlan, Lantimos, Venders, Louc, Belokio, Erise, Rorvaher, Jude, Lav Dijaz, Dupije, Bonelo, Garel... 

 

Vidim da je dosta filmova sa trajanjem od preko 2 sata, te u tom smislu preporuka za salu 6 mts dvorane, ubedljivo najudobnija sedista diljem beogradskih bioskopa :) Ako neko planira u dom omladine, rece mi drugar da su sedista (za razliku od prethodnih godina) numerisana, pa ako se ceka poslednji momenat za kupovinu karata ne ginu prvi redovi.

  • +1 2
  • Hvala 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...