Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

14 minutes ago, pbg12345 said:

mada je moja poenta bila da ceka kraj sezone da vidi u kakvom ce mu stanju biti telo

 

greek freak je to elegantno resio. sumnjam da su grcki kosarkasi novinari tolerantniji od nasih:

 

Although the ‘Greek Freak’ has a busy schedule ahead of him, playing for the Bucks and being named Captain of the 2019 All-Star team, Giannis told The National Herald he intends on playing for Greece’s national team.

“I don’t want to think about (being the) MVP. But, I want to be there for the Greek National Team. I hope I’m fit enough by the end of the season in order to represent Greece,” said Giannis.

Link to comment

meni nije jasna ta opsesija time sta ce jokic reci novinarima na pola sezone o igranju za repreentaciju? zasto je to bitno, za kladionicu? igrace ili nece igrati, nista sto kaze novinarima ga ne obavezuje ni na jedno ni na drugo. 

Link to comment

Pa prilicno je jasno da 9 od 10 ljudi ne voli Jokica generalno. Ne igranje za reprezentaciju je neka vrsta potvrde toga sto vec misle o njemu. To je ok. Slanje ovih hoce-nece signala kurcu ne vredi (nocas burazeri u Srbija duksericama napusavaju Crazy Eyes Portisa na izlasku iz dvorane). Treba lepo da kaze sta hoce i sta nece i da zavrsimo sa tom pricom, ako nista bar dok je Djordjevic trener. Onda na miru kome ide na kurac da ga otpise, ko ga gotivi da ga gleda na miru i svi kul. :) 

Link to comment

sve ove novije generacije su gol qrtaz..

parker, navaro, gasol, teo itd su i sa 30+ bez razmisljanja nastapuli za repke, iako su svaku sezonu igrali sama finala bilo u nba, bilo u el.. a ovi moderni qrtzi, nemaju ni 22 godine, jednom u pet godina ce mozda igrati plej of necege, a vec su umorni.. :coffee:

Link to comment
15 minutes ago, Mos said:

Pa prilicno je jasno da 9 od 10 ljudi ne voli Jokica generalno. Ne igranje za reprezentaciju je neka vrsta potvrde toga sto vec misle o njemu. To je ok. Slanje ovih hoce-nece signala kurcu ne vredi (nocas burazeri u Srbija duksericama napusavaju Crazy Eyes Portisa na izlasku iz dvorane). Treba lepo da kaze sta hoce i sta nece i da zavrsimo sa tom pricom, ako nista bar dok je Djordjevic trener. Onda na miru kome ide na kurac da ga otpise, ko ga gotivi da ga gleda na miru i svi kul. :) 

Ne znam odakle ideja da ljudi ne vole jokica generalno, znam prilican broj njih koje ni ne zanima nesto posebno kosarka, pa prate religiozno sta je uradio svako vece. a to da se odluci treba, ali u razgovoru sa selektorom. novinarima moze da kaze sta hoce, ni oni ni narod ne sastavljaju tim.

Link to comment

Pa to, ljudima koje ne zanima preterano kosarka je zanimljiv. Em sto je debeo a uspesan, em sto nije bio poznat dok je igrao u Srbiji. Preterao sam sa 'ne vole' ali su recimo ravnodusniji nego prema ostalim nasim igracima. I niko me nece ubediti da to nema veze sa tim sto nije igrao za Zvezdu ili Partizan (kao sto mozemo da vidimo na temi za moderaciju gde se oci vade za mnogo manje stvari :D ). Ovo sto se femka oko reprezentacije ga gura u suprotnom pravcu od Tea koji je zbog pozrtvovanja i slonovskih muda svakog leta stekao zasluzeno mitski status. Jokaru jebe ta glava i zato se nadam ce sazreti sto pre.

Edited by Mos
Link to comment

Mislim da je citao previse komentara proslo leto i sada se na svoj nezreli, debilni nacin sveti. Kao sto celu utakmicu nije hteo da sutne kako bi isterao neke svoje bube tako i ovo. 'Ima da me molite' stil rekao bih. 

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • radisa locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...