Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Problem kod uracunavanja nase snage je sto deluje da se pretpostavlja da je Teodosic isti igrac kao pre 3 ili 5 godina, a on ne igra kosarku neko vreme, a svi znamo koliko voli da trenira i odrzava se u formi. 

Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

A pri tome mu su minutaza i potrosnja lopti garantovani, pa makar Micic ili neko drugi bio sto puta bolji u datom trenutku.

Tea inace obozavam, valjda ce se dovesti u red. Znaju i klubovi ovo sto Joe D pise i SP mu je sansa da se pokaze za poslednji milionski ugovor.

Edited by Heaviside
Link to comment
2 hours ago, freakns said:

Spanci, ako budu kompletni, zajebani su ko kratko cebe.

teorijski, ako stavis Rubia na Tea i Marca na Debelog, a i Abrines moze da pokrije Bogdana, necemo se mi tu leba najesti. jedino da napadamo preko Bjelice. a u drugoj postavi, Braduljica ili Boban ili Milutinov na Paua. spolja imas Sergia Rodrigueza i Llulla, na krilu Claverta ili Rudija... uz sve to su uigrani i iskusni, imaju ime i znaju svaku prljavu caku jer su ih oni i patentirali. nije da se ne mogu dobiti, ali tesko da smo bolji.

o Francuzima tek ne treba raspravljati. ljudi mogu da naprave dve repke koje bi se borile za medalju na EP. 

 

opet, ne moraju obavezno da su bolji od nas, ali losiji sigurno nisu, ni jedni ni drugi. 

 

Jokic redovno pisa po Marku. Slazem sa Joeom za Tea ali da nismo jaci nemoj zajebavati. Kakav crni Rudi

Link to comment

Imaju spanci i jednog od dvojca mirotic/ibaka, a i bracu hernangomez. nije bas ni da mi imamo 10 jokica u timu, ne vidim da toliko odskacemo individualnim kvalitetom od njih. 

 

da doda da ja mislim da mi jesmo bolji, ali ato sto smo postigli kontinuitet uspeha i jos uvek u uzlaznoj putanji jer nam vecina igraca tek ulai u prajm. ali na osnovu imena potcenjivati kvalitet spanaca i francuza je besmisleno. imaju i jedni i drugi kvaliteta za izvoz.

Edited by Joe D
Link to comment

Teo moze da ne trenira. I opet ce biti madjija :D

 

 

Slazem se naravno da to nije onaj Teo kog pamtimo. Al verujem da itekako moze da bude koristan za tim. I na terenu i van njega. I verujem da ce se dosta srediti do SP.

Link to comment

do pocetka priprema za sp ima jos citava 4 meseca, ako bas bude skroz izblejao ta 4 meseca, ne verujem da ce mu mesec i po dana priprema biti dovoljno da se dovede u red. nadam se da ga ovo sa klipersima nije smorilo, i da i dalje ima motiva da igra na visokom nivou.

Edited by Nikodije
Link to comment
2 hours ago, Joe D said:

Problem kod uracunavanja nase snage je sto deluje da se pretpostavlja da je Teodosic isti igrac kao pre 3 ili 5 godina, a on ne igra kosarku neko vreme, a svi znamo koliko voli da trenira i odrzava se u formi. 

To sigurno. Plus covek puni 32 godine ove godine, znaci verovatno krece silazna putanja polako... Opet, pripremni period bi trebalo da bude dovoljno da udje u podnosljivu formu, plus Vasa igra odlicno pa bi konacno trebalo da ima dostojnu zamenu

 

1 hour ago, theanswer said:

 

Jokic redovno pisa po Marku. Slazem sa Joeom za Tea ali da nismo jaci nemoj zajebavati. Kakav crni Rudi

Rudi, Clavert, Juancho... nije Rudi sam. mi tu kontriramo sa Simonovicem ako Lucic ili Kalinic nisu 100%. A i da jesu, nisam bas siguran da su nesto mnogo bolji. i mi smo tanki na SF

 

btw, Marc vs Debeli Somborac ove sezone:

20/12/4 vs 4/7/4

7/2/6 vs 27/12/6

28/9/3 vs 24/5/3

znaci jedna dominacija Marca, jedna Debelog, jedna malko bolji Marc

doduse, Denver je 2-1 u tim tekmama, ali Debeli ipak ima malo bolji supporting cast. tako da, nije bas da pisa po Marcu. matori i dalje zna da igra basketa i drzi telo u dobroj formi i pored godina. citao sam negde kako sam gaji neko povrce da bi bio siguran sta jede i slicno... svakako je Debeli danas bolji igrac, ali nije da poredimo bas Hakeema u primeu i Muslija pa da su to bas toliko velike razlike. kao i na drugim pozicijama. da li je Teo sa 32 i godinu dana bez kosarke bolji od Rubia u primeu? da li je Bjelica bolji od Mirote? koja nasa zamena moze da drzi Paua? 

Edited by freakns
Link to comment

kosarkaska igra nije suma razlika 5  individualnih matchup-ova na terenu. da li smo mi sigurni da ce jokiceva igra uopste biti toliko efektivna sa saigracima koje ima u reprezentaciji?

Link to comment

^^ Nasem Teu spocitavas sto ima 32 godine (delom s razlogom), a vamo ti je Pau od 39 ljeta bauk za jednog, recimo, Milutinova koji je trenutno medj top centrima EL. Pau koji je jedva skrpio postene minute u 10 utakmica ove sezone. Nemojmo se zezati.

Link to comment
57 minutes ago, Joe D said:

kosarkaska igra nije suma razlika 5  individualnih matchup-ova na terenu. da li smo mi sigurni da ce jokiceva igra uopste biti toliko efektivna sa saigracima koje ima u reprezentaciji?

Ne vidim zasto ne bi. Ona srebra smo osvojili sa igrom sa puno trcanja bez lopte, utrcavanja iza ledja.

Link to comment

Pre svakog takmičenja se ponavlja isto i onda dođe takmičenje na kome pokidamo i onda se opet hejtuje što nije ovo što nije ono, realno smara to više. 

 

@freakns Imamo najdublju ekipu u istoriji verovatno ako se svi odazovu i sad treba da se bojimo što Pau jebeni Gasol sa svojih 40 godina ulazi sa klupe. Daj nemoj zajebavati. 

 

Bjelica i Bogdan ne blistaju u Sakramentu. Odlično što prvenstvo nije sutra. Zato braća Hernangomez dominiraju. 

Edited by theanswer
Link to comment
  • radisa locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...