Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

15 minutes ago, theanswer said:

Pre svakog takmičenja se ponavlja isto i onda dođe takmičenje na kome pokidamo i onda se opet hejtuje što nije ovo što nije ono, realno smara to više. 

@freakns

ne sviraj kurcu

Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

13 minutes ago, theanswer said:

 

vidim, prepoznao si se. 

naravno da sam se prepoznao kad si ubacio svakog ko se ne slaze po nekom pitanju sa tobom u jedan isti kalup. jak nacin vodjenja rasprave.

Link to comment
1 minute ago, Joe D said:

naravno da sam se prepoznao kad si ubacio svakog ko se ne slaze po nekom pitanju sa tobom u jedan isti kalup. jak nacin vodjenja rasprave.

 

ne čitaš šta se piše. nisam ja tvrdio da smo mi miljama ispred svih nego odgovaram na tvrdnje drugih.

 

zato je teorija po kome smo izgubili finale od slovenije umesto što smo osvojili srebro izuzetan doprinos kvalitetnoj raspravi. ali ne videh tvoj kvot tu. mislim, treba da pričamo o formi igrača iz poslednjih mesec dana za takmičenje koje je u septembru. 

Link to comment

da ti imas neku nit u vodjenju rasprave pa da mozes da zahtevas da se prati. nego ubacis razlicita misljenja od razlicitih ljudi na gomilu, napravis neku pricu od toga i tretiras ih kao jednu konstantnu i jedinstvenu misao, i trubis kako ti je dosadno da raspravljas sa tim. odgovori freaku na nesto sto je on napisao, ili odgovori meni za nesto sto sam ja napisao, ili kome god. ili nemoj odovarati uopste ako te vec toliko smara. ali nemoj jesti govna. 

Link to comment

konstanta jeste da se pred svako takmičenje mrači. i to tako ide već u nedogled. i realno smara. jedino što je gore jeste kad krene samo takmičenje ko poslednje svetsko pa se od brazila pravi nba all star team. napisao sam sve što sam hteo o špancima konkretno. ne vidim potrebu da saopštavam ljudima koji dobro prate košarku ko nam je 12 igrača u rosteru i kakvi smo pojedinačno. a krenulo je ako se ne varam od teze da smo verovatno slabiji od španaca ili tako nešto. 

 

nego fascinantna mi je pojava kako selektivno čitaš postove u zavisnosti od toga ko ih je napisao. ja sa freakom nikad bukvalno nisam imao nikakav sukob na ovom forumu pa opet ne vidim problem da mu kažem da ako mislim da nije u pravu da mrači. što ljudi imaju problem da urade isto na ostale gluposti koje pojedinci pišu to ne znam, ali znam da je prilično jadno kad meni to isto kažeš, a preskočiš ostatak. 

Link to comment

Što se tiče Tea, poslednji update koji imam sa izvora jeste da on traži ugovor u nba, bilo ko ako mu ponudi garantovane minute 10-15. 

 

Kaže da mu je lakše i udobnije tamo, kao i da je organizacija besprekorna što mu sad u ovim godinama mnogo više znači. 

 

Siguran sam da ako ne reši pitanje ugovora do SP, uzeće dobro da se spremi i da bude na nivou za takmičenje. 

 

 

Link to comment

 

1 hour ago, theanswer said:

konstanta jeste da se pred svako takmičenje mrači. i to tako ide već u nedogled. i realno smara. jedino što je gore jeste kad krene samo takmičenje ko poslednje svetsko pa se od brazila pravi nba all star team. napisao sam sve što sam hteo o špancima konkretno. ne vidim potrebu da saopštavam ljudima koji dobro prate košarku ko nam je 12 igrača u rosteru i kakvi smo pojedinačno. a krenulo je ako se ne varam od teze da smo verovatno slabiji od španaca ili tako nešto. 

 

nego fascinantna mi je pojava kako selektivno čitaš postove u zavisnosti od toga ko ih je napisao. ja sa freakom nikad bukvalno nisam imao nikakav sukob na ovom forumu pa opet ne vidim problem da mu kažem da ako mislim da nije u pravu da mrači. što ljudi imaju problem da urade isto na ostale gluposti koje pojedinci pišu to ne znam, ali znam da je prilično jadno kad meni to isto kažeš, a preskočiš ostatak. 

krenuo sam da pisem odgovor, ali sad tek kapiram da si ti uzeo midlovu repliku kao slagvort za prethodno napisano. nista, nastavi dalje. 

Link to comment
1 hour ago, Azdaja said:

Što se tiče Tea, poslednji update koji imam sa izvora jeste da on traži ugovor u nba, bilo ko ako mu ponudi garantovane minute 10-15. 

 

Kaže da mu je lakše i udobnije tamo, kao i da je organizacija besprekorna što mu sad u ovim godinama mnogo više znači. 

 

Siguran sam da ako ne reši pitanje ugovora do SP, uzeće dobro da se spremi i da bude na nivou za takmičenje. 

 

 

 

Brt, sezona se zavrsava za manje od mesec dana, ko ce da mu daje ikakav ugovor sada tamo.

Link to comment
  • radisa locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...