Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

Iznenadilo me kvalitetom te ne stigoh ni da fotkam kojom brzinom se izelo, te je fotka s neta

tikvice.thumb.jpg.0eeef71a068280d5dc184d2fc2ff0c78.jpg

 

Tikvice sa začinjenim parmezanom i ja dodao malo prezle, ispravno sam smislio da će dobiti na krckavosti

  • +1 8
Link to comment

Po dolasku kući najpre sam slistio ono veliko pakovanje ovčijeg kiselog mleka. Nakon toga konzervu skuše sa svežim ljutim paprikama. Čeka me i rashlađena dinja, ali prednost dajem kafi.

Link to comment
19 hours ago, aram said:

Iznenadilo me kvalitetom te ne stigoh ni da fotkam kojom brzinom se izelo, te je fotka s neta

 

Tikvice sa začinjenim parmezanom i ja dodao malo prezle, ispravno sam smislio da će dobiti na krckavosti

je li ovo pečeno u rerni i da li s odmah stavio sve što si smislio , mislim, istovremeno ?

 

možda da baciš kratak opis rada :D

Link to comment
56 minutes ago, dùda said:

je li ovo pečeno u rerni i da li s odmah stavio sve što si smislio , mislim, istovremeno ?

 

možda da baciš kratak opis rada :D

U rerni, da. Isekao na četvrtine, poređao na pleh i premazao maslinovim uljem. Pomešao prezlu i parmezan rendani, dodao malo suvih začina (origano, timijan, beli luk granulirani) i time izdašno posuo. U rernu na 180 petnaestak minuta, tj. dok ne omeknu, onda gril na najjače još par minuta, dok dobiju lepu boju.

  • Hvala 1
Link to comment

toyuq levengi, da ne kažem punjeno pile. nije baš da sam imao sve potrebno od sastojaka, ali da se tu dosta toga zameniti...

nemam sliku, ali ima internet
XKqvYlMwc0-rXWzuMMjUrhUs4Ovc4112J8oxFKai

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...