Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

12 hours ago, Miljenko said:

Santa Cruz-Blooming

San Jose-The Strongest

Jel' ima negde strimova za ovu Boliviju, izgledaju kao spektakl po rezultatima i kartonima?

Nema kola bez tri-četiri crvena, a igra se sedam tekmi po kolu. Žuti ne mogu da se prebroje :lolol:

Link to comment
6 hours ago, Skyhighatrist said:

Jel' ima negde strimova za ovu Boliviju, izgledaju kao spektakl po rezultatima i kartonima?

Nema kola bez tri-četiri crvena, a igra se sedam tekmi po kolu. Žuti ne mogu da se prebroje :lolol:

Tesko se nalaze, a utakmice su divljina na maks. Dozvoljeno je i malo publike trenutno. Nije ni cudo, kada su stadioni od 2800, pa do 4000+ metara.

  • +1 1
Link to comment

1/4 (fudbal 1/3, hokej 0/1). Tesko je bilo nesto provuci juce. Jedini izlazni tiket je prosao jedva, nakon sto se Leicester dugo mucio i za taj jedan gol. Holandjani su bili siguran pad, dok sam kod Bolivijaca eventualno mogao proci sa 2+ igrom. Na hokeju sam najpre planirao singl na SKA St. Petersburg-Jokerit, pa odigrao sire, da bi se ispostavilo da to sve nije ni bilo bitno, posto su oba para pala.

Standardni ulozi (uz bolji bilans, u odnosu na prosli termin, nadam se).

 

 

Fudbal

 

Shakhtar-Real Madrid 3+

Lokomotiv Moscow-Salzburg 2+

 

Atalanta-Midtjylland 3+

Liverpool-Ajax 2+

 

Monchengladbach-Inter 3+

 

Always Ready-Guabira 3+

Real Potosi-Aurora 3+

 

Kvote 1.68, 1.51, 1.51, 1.86.

Bolivijaci standardno, mada se nisam zaletao sa uplatom u odnosu na utakmice CL. Real je defanzivno oslabljen i dalje, prima dosta golova, pa ih probah 3+. Sve osim ubedljive pobede Atalante bi bilo iznenadjenje. Liverpool je najveca prevara dosadasnjeg dela CL, no 2 gola valjda mogu pasti (razumem da jednom ne dodju 3+, no 3/4 0-2 u ovakvoj grupu je blago receno sumnjivo). Monch je iznenadjujuce efikasan, Inter je ofanzivno dobar, te ispratih i njih.

Prva tri tiketa su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, sve 2+, Rotherham, Portsmouth, Crewe, Plymouth, Crawley, Cheltenham, Chesterfield, Yeovil, Bromley, Torquay. Kvota 7.55.

 

 

Hokej

 

Salzburg-Fehervar 5+ (OT&SO)

Trencin-Liptovsky Mikulas 5+ (OT&SO)

Zvolen-Nitra 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1.90.

Skratih tiket na 3 para; Slovaci dolaze odlicno, a na kraju ubacih i par iz Austrije.

Slabija grupa.

 

Siri hokejaski tiket, sve 5+ sa produzetkom i penalima, Herning, Frederikshavn, Herlev, Odense, Spartak Moscow, CSKA Moscow. Kvota 5.40.

Edited by Miljenko
Link to comment

Znam da su nove epidemioloske mere neophodnost, no ovo neradjenje kladionica vikendom, mi ubija volju da uopste nesto igram tokom istog. Da im radno vreme bude od 9-12, ne bih se bunio. Ja bankiram deo na dnevnom nivou. Ovako moram da pisem, pamtim, plus ne volim da drzim novac na racunima. Volim papirne tikete, jer se online covek lako izleti ili mogu da kazu da tiket jednostavno nije ni odigran. Cesto igram all-in, sa raspolozivim budzetom, pa je to dodatan problem, ako u subotu promasim sve zivo.:dry:

Link to comment

Na mecevima CL, mozes samo da izgubis pare, kako god okrenes. Znam da je Real los, no da ne mogu bar do gola je stvarno neverovatno.

Edited by Miljenko
Link to comment

Kakva serija glupih rezultata, nema dalje. Plus je na jedinom mecu koji je mogao otici u 7+, sudio neko ko je u ono malo vremena sto sam gledao utakmicu, napravio 2-3 grube greske. Bezveze ponisten gol domacina za 3-3, zaustavljena kontra Intera, da bi dao karton, pogresna procena faula. I posle su nase sudije lose.

Link to comment

Cak su i Bolivijci zakazali. Sa Realom sam zavrsio, a ni Liverpool nije za bolje (cetvrti 0-2 mec u grupi, sramotno lose). Jedino mi Atalanta nikako nije jasna. Bas slab dan.

Sutra me je pomalo strah da odigram isto jako kao danas, no mora se probati.

Edited by Miljenko
Link to comment

2/5 (fudbal 1/4, hokej 1/1), Inter je dosao 5+. Fudbal tesko da je mogao losije doci. Real se obrukao ponovo; primili su dva gola, a 3+ ipak nije prosao. Salzburg uredno. Atalanta 1-1 je neverovatan rezultat, dok je Liverpool nastavio da pomaze kladionice (zavrsio sam sa njima). Monch i Inter odigrase dobar mec; da nije bilo sudije, mozda bi i 7+ doslo. Bolivijci su mogli bolje. Real Potosi je dosao iz 2 u 1; Always Ready kao najsigurniji par, samo 2-0 (cak 9 suteva u okvir gola). Hokej bez problema, uz finu kvotu. Nastavila se vec dvonedeljna tradicija, da cim odigram iole jace, usledi serija glupih rezultata.

Minimalni ulozi (posto izgleda nema svrhe da igram jace, dok ne krene NHL, bolje je ne izletati se).

 

 

Fudbal

 

The Strongest-Santa Cruz 3+

Lanus-Bolivar 3+

 

Man Utd-PSG 3+

 

Dortmund-Lazio 3+

 

Kvote 1.71, 1.50 i 1.53.

Odigrah samo totalno ocigledne stvari. The Strongest kao domacin se uvek prati; Lanus juri 1-2 iz prvog meca; PSG se i dalje bori za goli prolaz, te ocekujem golove kod njih (plus je sastav domacina upitan); Dortmund i Lazio, zanimljiv mec za gledanje u najavi.

Sva tri tiketa su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Bodo/Glimt 3+, Viking 3+, Peterborough 2+, MK Dons 2+, Salford 2+. Kvota 5.24.

 

 

Hokej

 

Jokerit-Salavat 5+ (OT&SO)

Vienna Capitals-Graz 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1.66.

Ne previse zanimljiva ponuda na hokeju danas, mada su ova dva para prilicno izgledna.

Slabija grupa.

Link to comment

Naravno da je ostalo 1-1 u Dortmundu. Podjednako los termin, kao i prethodni, mogu samo da izgubim novac i to je to. Dosle su zato stvari, koje verovatno niko nije igrao; Barsa bez Mesija i jos par igraca, Sevilja, Briz...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...