Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ubi me Rapid, usra mi se u sjajan tiket sa Sosijedadom, Elfsborg, Roma i čekao bih Lil za kvotu 10,36.

Poveli 1:0 pa Rid okrene 2:1 pa na startu drugog 2:2 i ubrzo Rapid okreće na 3:2 i onda totalni krah u 15minuta 3:3 i sad 4:3 za Rid iz kontre. Inače treći god Rid daje posle prekida, glavom, usled najglupljeg i najmekanijeg faula sviranog u istoriji fudbala.

Link to comment

Pomislih da kombo ima neke sanse, nakon sto je New Orleans srecno dosao P>, no prevarih se. AZ bednih 1-0, ni sa igracem vise nije bilo pogotka. Bodo/Glimt jedva u 3+, mada je bolje i tako.

Drugar me nagovara, vec par termina, da probam ligu rezervi kod Engleza, pa im mozda sutra dam sansu. Vise golova od PL nece biti previse tesko dati.

Nadam se da se skoro nece ponoviti ovako glup vikend.

Link to comment

3/4 (fudbal 1/2, NFL 2/2). Ovo je ono kada cekas vikend, da uzmes nesto na fudbalu i ni tih par osnovnih stvari ne moze da dodje. Ajax, Inter i Mainz lagano; Bodo/Glimt tesno, AZ se obrukao 1-0 trijumfom. NFL se ponovo uklopio kako treba. New Orleans dovoljno poena, preostala 3 para rutinski. Korektan dan, mada sam ocekivao lagani kombo tiket sa ovim parovima.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

AZ II-NEC 3+

Ajax II-Volendam 3+

 

Newcastle U23-Norwich U23 2+

Sunderland U23-Crystal Palace U23 3+

Burnley U23-Fulham U23 3+

Stoke U23-Aston Villa U23 2+

 

Kvote 1.74 i 2.20.

Kombinacija iz Holandije 2 je standardna stvar. Tu su i Englezi i liga rezervi, posto je PL prilicno neefikasna.

Prvi tiket je u jacoj grupi.

 

 

NFL

 

Tampa-LA Rams P>17.5

 

Kvota 1.30.

Nisam imao zgodnu stvar za vezati sa NFL parom, pa probah singl, posto je mec izuzetno verovatan.

Kombo tiket.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Ponovo Holandjani propast. Ovog puta druga liga; 1-1 od 30 i nekog minuta i nista do kraja. Bonus je sto je jedna ekipa, b tim Ajaxa, sto znaci da im plasman i nije previse bitan.

Srecom te rezervna PL dodje efikasno, pa i sa malom uplatom prodjoh dobro (vratih uplatu i uzeh nesto sitno), nakon 7+ na Sunderland-Crystal Palace.

Nije mi jasno zasto fudbal nije efikasniji od ovoga. Nema ili ima malo publike, nema cuvenog pritiska, pa je valjda lakse davati golove. Ovo veceras i AZ sinoc su skroz neverovatni padovi. Kao da ne smeju da daju golove, nema drugog objajsnjenja.

Bar su u USA svi sportovi bili dosta efikasniji tokom pandemije, ne vidim zasto isto ne bi moglo i na fudbalu.

Edited by Miljenko
Link to comment

Na Zapadu ništa novo... juče raspali FC Kopenhagen, koji je makar znao ranije da reši utakmicu sa ekipama iz donjeg dela tabela i da 2 gola i kad gubi, a sada je bukvalno kanta za napucavanje

232.JPG

Link to comment

2/3 (fudbal 1/2, NFL 1/1), Sunderland U23 je dosao 6+ i 7+. Na fudbalu sam prosao fino sa necim sto sam prvi put igrao, a pao na mecu iz top 5 najsigurnijih parova za golove, na nivou vikenda. Prilicno efikasni mecevi kod Engleza i njihovih liga rezervi (za razliku od ultra dosadnog najviseg ranga). AZ II jedva prolazi i kada sam ocekivao siguran prolaz na Ajax II, nakon 1-1 oko 35. minuta, nista do kraja. Totalno neshvatljiva stvar. NFL je naravno dosao lagano. NFL poluvremena dolaze u 90% slucajeva, tacno tamo gde i treba. Ne razumem zasto je toliko tesko da i na fudbalu golovi dolaze, gde se ocekuje. Nikako da se zaredja sa nekim ok dobicima; ili sitan plus, ili minus.

Standardni ulozi.

 

 

Fudbal

 

PSG-Leipzig 3+

 

Dortmund-Club Brugge 2+

Juventus-Ferencvaros 3+

 

Kvote 1.40 i 1.57.

Dosta glupih parova danas. Sevilla i Man Utd su mi no bet; Chelsea izbegavam u gostima; Lazio protiv Zenita deluje sumnjivo; Messi ne igra za Barsu. Juve lici na sigurnu goleadu, dok PSG ima imperativ pobede, te i tu ocekujem golove. Dortmund je igrao taktizerski u CL do sada, pa probah 2+ samo.

 

Jedan od pratecih tiketa, Swansea U23 3+, QPR U 23 3+, Barnsley U23 3+, PSV II 3+, Barnet 2+, Bromley 2+, Cheltenham 2+, Leyton 2+, Peterborough 2+, Northampton 2+, Swindon 2+, Portsmouth 2+. Kvota 15.49.

 

Hokejaski tiket, sve 5+ sa produzetkom i penalima, Zvolen, Nitra, Stavanger, Bayreuth, Lausitzer, Odense, Frederikshavn, SKA St. Petersburg, Jokerit. Kvota 9.21.

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Odlicni su mi kada treba na brzinu da pretresem veci broj meceva, MLB na primer. Statistika, skroz detaljni trendovi, najave, analiza startera, ma sve zivo. Takodje, mogu ocas posla pogledati povredjene igrace u NBA i NHL.

Link to comment

Ocekivao sam puno od ove CL i naravno corak. Jedva je usao i taj jedan tiket. Dva najsigurnija meca za golove su bila najkilavija. Prodje i sitan tiket sa 3+ kvotom, od ostalih meceva, no to nije bilo dovoljno ni za pokrice.

 

Sutra Inter, Liverpool, Ajax i Bayern, jos samo da vidim sta 2+, a sta 3+ (dobro, Bayern 3+ sigurno).

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...