Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

3/6 (fudbal 2/4, bejzbol 1/2, Valencia kvota 1, Horn pomeren za subotu). Razocaravajuci rezultati fudbala. Dva ovakva zicera, kao Leipzig i Juve, da ne dodju, nemam previse nade za neki dobar trend (bar dok ne krenu NHL i MLB). Leipzig je promasio gomilu kontri, a vrhunac je ofsajd na 2 na 0 kontri (sto bi rekli hokejasi). Juve puca na CL, a ne moze da pobedi kilavi Milan (ocekivao sam rutinskih 3-0, ili tome slicno). Fenerbahce jedva, nakon preokreta; Farani lagano. Valencia takodje corak, mada sam tu imao viner, pa nisam bio na gubitku (koliko mrzim fiks na fudbalu, no pokusavam da miksujem, posto je tako lakse, iako to nikada nisam umeo). Bejzbol polovican, no tu i ne ocekujem mnogo, posto je to liga koju pratim od ove sezone.

Standardni ulozi i dalje.

 

 

Fudbal

 

Fortuna Dusseldorf-Dortmund 3+

 

Hertha-Eintracht Frankfurt 3+

 

HB Torshavn-Skala 3+

Mallorca-Barcelona 2

 

Kvote 1.48, 1.61 i 1.47.

Nakon detaljne analize statistike danasnjih meceva, nije se naslo mnogo toga zanimljivog. Nemci kao i obicno (srecom te nije ostalo mnogo do kraja kod njih). Farani lice na skroz sigurnu stvar, dok sam kod Barse imao dilemu, te ipak probah fiks, posto im je ovo prvi mec nakon pauze (isto cu i za Real sutra). Ostao je od juce i Horn iz Austrije 2, pri cemu je on van kombo tiketa.

Sva tri tiketa su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Dortmund 2, Wolfsburg 1X, Bayern 1X, Heidenheim 1X, Levadia 1, Ferencvarosi 1, Slovan Bratislava 1, Besiktas 1X, Braga 1, Klaksvik 1. Kvota 8.26.

 

 

Bejzbol

 

Hanwha Eagles-Doosan Bears 2

NC Dinos-Kiwwom Heroes 1

 

Kvota 2.07.

Ovde sam odigrao na prosti kvalitet ekipa. Dinos i Heroes imaju startere koji su u slicnoj formi, dok za Bearse startuje Yu Hui-kwan (4-1, 3.60 ERA, 1.57 WHIP) protiv rukija.

Slabija grupa.

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment
2 hours ago, John Coltrane said:

Vola ne mogu da ubodem. Pao Juve, pao Hoffe gg3+ (i pored 0:2 u 10min) pao Valensiju usranu. Uhvatio samo Sporting, a i oni jedva.

 

@Nesh brate svaka cast, udeli sirotinji bedi koji fix :unsure:

 

Hvala, kolega, kacio bih je tipove kad bih znao sta ce da prodje. :D

Ovo onako kljuckam rekreativno, igram malo vece kvote, cesto HX (dve, tri utakmice) uglavnom prodjose nekoliko HTZa, odigram poneki prelaz iz keca/dvojke u X (dva para na tiketu) i neki malo duzi tiket (4 para, vece kvote, sa iksevima ili miks igre), ali zasad nista od toga.

Ne mari ni ovako, kad nema NHLa, to najvise volim da igram.

Edited by Nesh
Link to comment

Koliko se preteruje sa ovim ponistavanjem golova, zbog udarca lopte u ruku nakon odbitka. Ovi iz UEFE su stvarno retardi, kada ne mogu da uspostave neko normalno pravilo.

Frankfurt prolazi, no ponovo ce pasti zicer par. Ni 3.5 kombo kvota se ne moze uhvatiti.:rolleyes:

Sutra cu bar nagruvati 7-8 parova na kombo tiket, da mi ne bude krivo.:D

Link to comment

Igram cesto tiket sa pelazom kec/dvojka u iks (dve utakmice), igrao sam to i sada, nije doslo, ali sam iskoristio priliku sto Mozzart ima i igru "daje prvi gol/ konacan ishod", pa sam odigrao i to "za svaki slucaj". Kaznio sam ih, sto mi proslog ponedeljka nisu uplatili 100 din bonusa :dry:

 

SvMh2YB.png

 

:)

Link to comment

3/5 (fudbal 3/4, bejzbol 0/1), Hertha je dosla 5+. Ako uracunamo pomereni Horn od petka, fudbal i nisam uhvatio toliko lose. No da ne mogu uklopiti ni kombo sa kvotom ispod 4, to vec pomalo nervira. Farani dodjose taman kako treba, nakon 0-0 na poluvremenu; Barsa lagano; Hertha prolazi kada je ostala sa igracem manje; Dortmund i Fortuna odigrase uzasan mec, sa malo sansi. 11 suteva ukupno je dovoljan komentar. KBO promasih, nakon sto sam promenio igru u zadnji cas.

Sigurno je moglo jos bolje, meh.

Standardni ulozi i danas (najpre sam hteo odigrati jace, no cini mi se da parovi ipak nisu toliko dobri).

 

 

Fudbal

 

Slavia Prague-Zlin 1

Real Madrid-Eibar 1

 

Salzburg-LASK 3+

 

Hammarby-Ostersunds 3+

 

Breidablik-Grotta 3+

 

Brondby-Aarhus 2+

TSC-Zvezda 2+

 

Mainz-Augsburg 2+

Schalke-Leverkusen 2+

 

Kvote 1.46, 1.47, 1.50, 1.41, 1.43 i 1.52.

Nesto opreznija varijanta danas, sa dosta 2+ meceva. Brondby i Mainz razmatrah i za 3+, no odlucih da se ne zalecem. Slavia Prague i Real lice na zgodne fikseve. Salzburg preskocih protiv Sturma, naravno da se pokazalo kao greska, te ih pratim danas. Svedjani i Islandjani tek krecu, no oba tima su veliki favoriti i na kraju probah 3+.

Svi tiketi su jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Salzburg 1X, Real Sociedad 1X, Stuttgart X2, Ludogorets 1, Plzen X2, Midtjylland X2, Kalju Nomme 2, Breidablik 1, Olympiakos 1, Legia X2, Hammarby 1, Djurgarden X2. Kvota 8.77.

 

 

Bejzbol

 

NC Dinos-Kiwoom Heros >10.5

Samsung Lions-KT Wiz >8.5

 

SK Wyverns-KIA Tigers <11.5

LG Twins-Lotte Giants >6.5

 

Kvote 1.95 i 1.81.

Mecevi su vec poceli, pa da ne detaljisem.

Oba tiketa su u slabijoj grupi.

Link to comment

5/8 (fudbal 3/6, bejzbol 2/2). Bezveze rezultati na fudbalu. Islandjani jedva, bez bonus tiketa generalno, na prvi pogled nije dobro. Juce ni 2+ igra nije mogla pomoci. Zvezda prolazi, Brondby 0-0; Leverkusen jedva 1-1, na Mainz-Augsburg pada gol u prvom minutu i ipak corak, nakon solidnog broja lepih sansi. Slavia Prague tesno dobija, Real Madrid rutinski; Salzburg takodje bez problema. Hammarby ne koristi penal, relativno lako dolazi do 2-0 i tu staje. KBO se idealno uklopio, mislim da bih prosao i sa obicnim granicama. Nikako da se uklope iole logicni rezultati; gomila mrljavih utakmica sa malo golova.

Minimalni ulozi danas.

 

 

Fudbal

 

Vikingur-Fjolnir 3+

 

Stjarnan-Fylkir 3+

 

Malmo-Mjallby 1

Arminia Bielefeld-Dynamo Dresden 1X

Levante-Sevilla X2

 

Kvote, 1.41, 1.42 i 1.83.

Ponedeljak je uvek upitan dan za igru. Odigrah oba Islandjana na golove, te fiks miks.

Link to comment

2/3 (fudbal 2/3). Nece kombo i dalje. Malmo je na vreme poveo i priveo mec kraju, Sevilla je ostala u okviru dvoznaka, Bilelefeld rutinski. Malo je falilo da oba Islandjana zavrse 1-1. Ni proste stvari vise ne dolaze lako. Korektan dan, u odnosu na skorije trendove.

Standardni ulozi danas.

 

 

Fudbal

 

Werder-Bayern 2

Aves-Porto 2

 

Slovan Bratislava-Zlate Moravce 1

Hajduk Split-Varazdin 1

 

Villarreal-Mallorca 3+

 

Barcelona-Leganes 3+

 

Rosenborg-Kristiansund 1

 

Kvote 1.49, 1.54, 1.69, 1.58 i 1.55.

Dosta zanimljivih meceva danas, mada sutra ima jos vise stvari za igru (10 tiketa razmatram trenutno i to samo od fudbala). Werder jeste proigrao, no protivnik je najbolji tim lige, koji pobedom overava titulu; Porto drzi prvo mesto i gostuje odavno otpisanom Avesu; Slovan igra polufinale kupa; Hajduk se bori za CL mesto; Villarreal i Barsa su trenutno dve najbolje ekipe za 3+ u Spaniji (20/28 i 19/28); krecu Norvezani, pa probah Rosenborg, po iznenadjujuce visokoj kvoti.

Svi tiketi su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Villarreal 1, Hamburger 1, Rijeka 1X, Ferencvaros X2, Molde X2, Odds 1X. Kvota 5.70.

 

 

Bejzbol

 

KIA Tigers-NC Dinos <10.5

Kiwoom Heroes-Lotte Giants <11.5

 

SK Wyverns-KT Wiz <12.5

Doosan Bears-Samsung Lions 1

 

Kvote 2.03 i 2.04.

Brooks baca za Tigers, 3-2, 2.76 ERA, 1.18 WHIP, 34 strajkauta na 42+ ininga, uz 7 walks i jedan hbp. Rucinski startuje za Dinos, 4-1, 2.23 ERA, 1.13 WHIP, 41 Ks na 44+ ininga, 11 walks i jedan hbp. Sezonska serija 2 minusa i jedan plus.

Jokisch nastupa za Heroes, sto je dovoljan razlog da i ovde probam under, 5-1, 1.49 ERA, 0.97 WHIP, 33 strajkauta na 42+ ininga, 7 walks. Sezonska serija 2 plusa i jedan minus.

Pinto za sada ima solidnu kampanju za Wyverns, 3-2, 3.76 ERA, 1.65 WHIP, 25 strajkauta na 40+ ininga, 19 walks i 3 hbp. Sezonska serija jedan minus.

Alcantara ima 6 vezanih pobeda, napad Bearsa ga pokrije i kada baca losije, te probah 1, 6-1. 4.07 ERA, 1.38 WHIP, 35 strajkauta na 42 ininga, 9 walks i 3 hbp. Sezonska serija 2-1 za Bearse.

Oba tiketa su u slabijoj grupi.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...