Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

samo da pohvalim soccer sto su dodali dodatne granice za igrace +2 i -2. bas osvezavajuce. izgleda da jos ni likovi u kladionici nisu obavesteni posto mi nisu iskucali tiket sa tim granicama nego po osnovnim. 

 

za sutra mi se svidja jokic o 4.5 asistencija. cenim da nece zapinjati mnogo sto se skoringa tice i da ce vise razigravati. aminu over 11.5 poena i skokovi over 6.5. mozda je i najbolji igrac nigerije i ocekujem da prebaci to i ako nije neko ko ce da sili. sto se tice skokova, mozda je i najbolji skakac bio u portlandu kao krilo. ako bude igrao 30+ minuta, mora da dodje.

gasol under 18.5 sam hteo odigrati ali su mi otkucali 15.5. slican je jokicu rekao bih. valjda ce spanci nabiti tunis od pocetka pa nece igrati puno.

Link to comment
4 hours ago, 189- said:

kvota na rusiju protiv nigerije 2.65? jesam ja nesto propustio ovde ili sta

 

ja sad otvorio kosarku, u Maxbetu 2.75..:huh:...jes da ne pratim bas kosarku, ali i meni vrlo cudno...

Link to comment

 

5 minutes ago, 189- said:

pa valjda im ne igraju neki dobri igraci ali i onda je kvota predobra imo.

 

Nadjoh sad na sajtu tipovi 1X2...ukratko ne igraju Sved i Kulagin, Nigerija ima dobar sastav, na listi FIBE su 8, a Rusija 18. itd...pominje i igrace...U spojleru citat sa nekim detaljima o ekipi Nigerije, mozda nekome pomogne:

 

Spoiler

Nigerija sa druge strane u nikad jacem sastavu, na bekovske pozicije imaju sasvim dobre igrace koji su igrali u Evropi ovu sezonu, poput Ireogbua i Okoyea, a tu je i Ben Uzoh. Na krilu je Josh Okogie iz Minesote, a prava snaga Nigerije je ispod obruca. Na cetvorci je Al Faruk Aminu ix Portland, dok na centru imaju tri zaista kvalitetna igraca, Micheal Eric, Chimezie Metu i nekadasnji MVP fajnal-fora Eurolige, Ekpe Udoh.

 

 

Link to comment

skola manje od 14,5 kapiram da tu ima drugih igraca koji ce vise sutirati i da njega nece trositi protiv 1 koreje

gasol manje od 13,5 slicno razmisljanje kao za skolu

jokic vise od 4,5 as ovo sam prepisao od kolege :D

italija - filipini vise od 155,5 poznavajuci filipinsku kosarku sa kladionice i navike ovih glavnih talijanskih igraca, plus ne bi trebao doci u pitanje :D

srbija-angola vise od 156,5 , 90+-70+ je neki rezultat koji ocekujem, sumnjam da ce naci duze od cetvrtine, dve stegnuti odbranu

poljska-venecuela h1 -4,5 , bolji su za najmanje 10 poena

aminu vise od 10,5 i ovo prepisao, mada sad vec i nisam siguran u ovaj tip, mada jbg, trebalo bi doci

boban 8,5+

obala slonovace h +14,5

argentina h1 -17,5

li 17,5 +

 

 

inace mozzartu se raspada sajt, jedva sam, odigrao tikete

Link to comment

jokic na kraju sest asistencija iako mi se cini da su ga pokrali za neku. dobro je da nije previse prebacio pa mu mozda za sledecu utakmicu nece mnogo povecati granicu. moguci problem sa asistencijama je i to sto se mozda nece olako racunati asistencije kao u nba.

Link to comment

2/3 (fudbal 1/1, hokej 1/2), prosao je prateci fudbalski tiket (10+ kvota). Na fudbalu se sve uklopilo kao retko kada. Kod Holandjana gomila golova u zavrsnici, pri cemu je siri tiket dosao prilicno lako. Hokej mi je doneo dilemu Karpat ili Vienna Capitals i kao i obicno, izabrao sam pogresno. Karpat je cak primio gol i onaj EN promasaj na minut pre kraja mi se nikako nije dopao (blokiran one-timer, u EN situaciji je skoro nemoguca stvar). Svedjani vole da zatrpavaju, dok su me Finci uvek nervirali taktizerskim pristupom. Ok dan, mada je plus mogao biti jos bolji da se nisam dvoumio previse kod hokeja.

Srednji ulozi i danas.

 

 

Fudbal

 

Leverkusen-Hoffenheim 3+

Bayern-Mainz 3+

 

Man City-Brighton 3+

Union Berlin-Dortmund 2+

Wattens-Salzburg 3+

Bolivar-The Strongest 2+

 

Kvote, 1.69, 2.04.

Uobicajeni timovi danas, uz nadam se dobre/efikasne utakmice.

Oba tiketa su u jacoj grupi.

 

Siri tiket, svi parovi su P1+, WBA, Leeds, Reading, Peterborough, MK Dons, Wimbledon, Gillingham, Cheltenham, Leyton, Swindon, Northampton, Fylde, Harrogate, Hartlepool, Chesterfield. Kvota 58.86.

 

 

MLB

 

Washington-Miami H1(+1.5) (Strasburg-Pablo Lopez)

Atlanta-Chicago White Sox H1(+1.5) (Keuchel-Reynaldo Lopez)

 

Kvota 1.45.

Starteri, Strasburg 1-0 2.89 ERA 1.12 WHIP, Pablo Lopez 1-1 4.00 ERA 1.06 WHIP. Strasburg kao domacin 8-2 3.69 ERA 1.04 WHIP, Pablo Lopez 2-4 6.92 ERA u gostima. Ucinak timova, Washington 8-2, Miami 3-7. Sezonska serija 10-4 za Washington, tekuca 1-0 za Nationalse.

Keuchel 2-0 0.47 ERA 1.16 WHIP, Reynaldo Lopez 1-2 4.41 ERA 1.16 WHIP. Keuchel kao domacin 2-1 2.29 ERA 0.97 WHIP, Reynaldo Lopez na strani 3-6 5.48 ERA 1.50 WHIP. Timski trend, Atlanta 8-2, Chicago White Sox 4-6 (4 vezana poraza). Serija 1-0 za Atlantu. 

Slabija grupa.

 

Prateci tiket, NY Yankees 5I >5, Houston >8.5, Philadelphia 5I H1(+1), Minnesota 5I (+0.5), Pittsburgh >11.5, LA Dodgers 5I H2(+0.5). Kvota 10.01.

 

 

Hokej

 

KAC-Frisk/Asker 5+

Belfast-Augsburger 5+

 

Munchen-Banska Bystrica 5+

Plzen-Rungsted 5+

 

Kvote, 1.92, 1.91.

Uklopih i danas par meceva iz CL. Kvote su solidnije, a nadam se da ce biti manje tvrdih meceva, u odnosu na juce.

Oba tiketa su u slabijoj grupi.

 

Teniski tiket, Isner >43.5, Berrettini >37.5, Monfils >37.5, Rublev >37.5, Bertens >19.5, Osaka >17.5. Kvota 17.38.

 

 

Link to comment

Inace su u Meridianu strasno neozbiljni sa proizvoljnim odredjivanjem limita za "blokadu". Kao da ja znam da ce 20+ meceva doci sigurno. Izadje mi jedan dobitak na brzom tiketu, a skroz druga stvar na uplatnom mestu. U Millenniumu su bonusi veliki, mada im je limit na samo 12 milionceta. U Mozzartu su kvote premale, a Balkan je predaleko po ovoj vrucini. 

Link to comment

U enghleskim ligama, koliko sam video, jedno 3 utakmice na poluvremenu obavezno budu 0:0 (danas je u Konferenciji bilo dve (jedna se igra kasnije), u Cahampionshipu 5) i cak da se jedna i otkaci u drugom poluvremenu i padne 3+ tesko da ce i preostale dve da dodju.

Tako da je i onaj povracaj od 2000 kad sam igrao kup (i tu je bila jedna prekinuta koja je u poluvremenu bila 0:0 i tesko da bi dosla) verovatno najvise sto cu dobaciti igranjem ovih 3+ loto tiketa!

Ali, nema veze, nema predaje, zabavljamo se, idemo dalje! :)

Edited by Nesh
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...