Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

7 minutes ago, Majo said:

Jel te podsetio smek golotinje na duplerice iz Cika i Starta?

 

Hehehe... Šarlota forever... Ja sam gled'o (k'o mlađi tinejdžer - danas bi to bilo zakonom zabranjeno) Noćni portir u bioskopu kad je bio. 

Link to comment
19 hours ago, Majo said:

Btw, svideo mi se Swimming Pool, lepo i erotski sveden u simbolicnosti. Uzivancija.

 

7 hours ago, Indy said:

 

Hehehe... Šarlota forever... Ja sam gled'o (k'o mlađi tinejdžer - danas bi to bilo zakonom zabranjeno) Noćni portir u bioskopu kad je bio. 

oba filma su klasa

Link to comment

Tomb Raider (2018)

 

Prilično uspela ekranizacija, rekao bih. Iskustvo video igre, ranije ekranizacije, ali i filmova iz žanra koji su inspirisali i stvaranje same igrice poput Indijane Džounsa, omogućili su gotovo neobarokni prizvuk ovom zabavnom filmiću...

 

Šamantno, u pristojnom ritmu rađeno i, kažem, eklektički, gotovo neobarokno probrano iz žanrovskog, multimedijanog iskustva...

 

 

 

Edited by Ajant23
Link to comment

samo da kazem ako Cavsi sutra nesto zabrljaju [moraju da budu dobri sve do kraja finala] bichu toliko ljuta da chu vam se pridruziti u skrnavljenju ovog topika

Link to comment

The Light Between Oceans (2016)

https://www.imdb.com/title/tt2547584/?ref_=tt_urv

 

Kopkalo me godinu dana da odgledam ovo. Toliko dugo je stajao na hard disku. Reko neću, mora da je nešto opasno emotivno rasplakaću se. I sada ga pogledah... pola sata nisam mogao da se sastavim. Emotivac sam, šta ću. :) Kakva li je tek knjiga po kojem je pravljen ovaj izuzetan film?

Pogledajte, ali pre gledanja spremite maramice. :)

Edited by BlackGeorge
Link to comment

^^

za taj "izuzetan" film pre bih upotrebio toalet papir ili mozda neku 'artiju, koju bih pre upotrebe dobro izguzvao - da ne grebe...

Link to comment
5 hours ago, zakintos said:

^^

za taj "izuzetan" film pre bih upotrebio toalet papir ili mozda neku 'artiju, koju bih pre upotrebe dobro izguzvao - da ne grebe...

Prošetaj malo. Udahni vazduh negativni covece.

Taj tvoj izguzvani papir mogu upotrebiti za polovinu filmova koje ovde propagiras.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
14 hours ago, BlackGeorge said:

The Light Between Oceans (2016)

https://www.imdb.com/title/tt2547584/?ref_=tt_urv

 

Kopkalo me godinu dana da odgledam ovo. Toliko dugo je stajao na hard disku. Reko neću, mora da je nešto opasno emotivno rasplakaću se. I sada ga pogledah... pola sata nisam mogao da se sastavim. Emotivac sam, šta ću. :) Kakva li je tek knjiga po kojem je pravljen ovaj izuzetan film?

Pogledajte, ali pre gledanja spremite maramice. :)

prilicno je ljigavo ovo, nije za preporuku

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...