Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Cabare iz 1972. godine, možda je mator al mi se jako svideo. :)
Baš lepo. Nekad davno, kad sam ja bio mlad :fantom: , svako malo su ga prikazivali na TV-u i ja sam ga skoro uvek gledao, praktično znao songove napamet, najviše zbog ludog Joela Graya. Nekako odavno nisam ni čuo da se priča o tom filmu, drago mi je da ga ljudi još uvek prihvataju. Neke stvari ipak traju.Ja sinoć gledao na rtsu The Proposition. Dobar film, mada me je kraj malo razočarao. Dosta Pekinpoovštine, ali i neki čudan i zanimljiv uticaj Kopoline Apokalipse.
Link to comment
Baš lepo. Nekad davno, kad sam ja bio mlad :fantom: , svako malo su ga prikazivali na TV-u i ja sam ga skoro uvek gledao, praktično znao songove napamet, najviše zbog ludog Joela Graya. Nekako odavno nisam ni čuo da se priča o tom filmu, drago mi je da ga ljudi još uvek prihvataju. Neke stvari ipak traju.
kakva je samo godina za oskar bila, kabare, kum, sleuth (kako su ovo preveli kod nas?) , juznjacka uteha, sarm burzoazije...edit; bio sam uveren da je i francuska veza iz te godine. Edited by Lancia
Link to comment

Ne znam za Sleuth. To je bilo zlatno doba za Oskar, sasvim sigurno.edit - sad sam video, nije Južnjačka nego Deliverance. Ali, nisi mnogo pogrešio. :)

Edited by kobni zelaya
Link to comment
Nekad davno, kad sam ja bio mlad :fantom: , svako malo su ga prikazivali na TV-u i ja sam ga skoro uvek gledao, praktično znao songove napamet, najviše zbog ludog Joela Graya. Nekako odavno nisam ni čuo da se priča o tom filmu, drago mi je da ga ljudi još uvek prihvataju. Neke stvari ipak traju.
I danas se daje povremeno, mislim da ga jednom godisnje negde slucajno spazim, ostavim sve i uzivam do kraja.Mein Herr se pevusi redovnohttp://www.youtube.com/watch?v=CX-24Zm0bjk
Link to comment
Арго.кариране кошуље, полароиди, пљуге (чак и једна лула), браде... Врве од био-сам-кул-пре-него-што-је-то-постало-кул самодопадљивости, али - и поред тога - одлични.
moram da stanem u odbranu Ben Afleka, karirane košulje, polaroidi, pljuge, lule, brade i fruizure su u filmu korišćeni isključivo kao oslikavanje epohe (1979-1980)nidje veze sa hipsterajemkostim i scenografija, ako zanemarim par klima uredjaja i jedan Peugeot 207(6) koji se vide u kadru, odlični, kao i fotografija. Sve u službi filma. Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...