Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

jel negde mozda izasao ovaj film?nema ga na pb... a bas mi se gleda...http://www.youtube.com/watch?v=LA6FFnjvvmg[i ako neko moze da mi objasni gde je dugmence za ubacivanje jutjub klipova, malo me mrzi da stalno kucam media/media]
Film je zaista odličan. Ima stvari koje su se, tu i tamo, otimale kontroli, ali gledano kao celina, film funkcioniše. Jedno (je) od prijatnijih iznenađenja ove godine, te se stoga nadam da će se uskoro naći i na kioscima... Edited by notenoughreasonsforclaire
Link to comment

Battleship!Spoiler Alert! Elem, ja volim ove više vizelne spektakle, volim Sc Fi, volim vanzemunce, i meni je ovo bilo must see. Spreman sam sa filmovima sa tim tematikama da pravim razne kompromise. I imajući to u vidu, meni je film u prvih sat vremena stvarno sjajan, fenomenalna kamera i to tokom celog filma, taj neki spontani početak sukoba, pa ambijent, more, battleshipovi, sve mi je to uber cool. Posle prvog sata dolazi do laganog srozavanja, prelaska u - uovakvim filmovima neizbežnu - Američku Vojnu Patetiku, a momenat kada su se veterani ubacili u priču je NE-VE-RA. :D Znači smejao sam se 15 minuta kada sam video ona dva penzosa kako stoje gore na jarbolu dok ih kamera hvata u gro plan onako raštrkane po brodu.. Suze...Elem, do kraja ima tako par bljutson momenata ali sve u svemu daću filmu prelaznu ocenu, zahvaljujući dobrom početku, plazmi i full HD snimku od 10gb. :)

Link to comment

Арго.Мунрајз Кингдом.Хипстерски влажни снови, оба: кариране кошуље, полароиди, пљуге (чак и једна лула), браде... Врве од био-сам-кул-пре-него-што-је-то-постало-кул самодопадљивости, али - и поред тога - одлични.

Edited by Праслин
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...