Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1864

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 minutes ago, Filozof manijak said:

A trans žene?

A one pred operaciju promene pola? Što ih rokaju testosteronima?

 

 

Mel, briljiraš

 

Pa tako ti je to, odmah je stigmatizacija chim kazes da je neko drugachiji ili bilo shta, nije beo nego crn, stigmatizujes crnce, nije crn nego beo, stigmatizujes belce, mora tako, ne pratis.

Link to comment
On 11. 5. 2023. at 10:10, garcia said:

Mi roditelji se prerano ponadali da je direktorka koja je dovukla Crni Cerak i Kristijana u osnovnu školu smenjena.
Eno članovi saveta roditelja joj dali plebiscitarnu podršku.
Ljudi su govna.

 

iz prve ruke info, od pre neki dan, od osobe koja radi u toj školi.

direktorka je ok osoba.

zvala je ova Srna Lango i pitala da se snima spot, sa nekim objašnjenjem da je to spot vezan za film i da se radi i o kritici nasilja.

spot je sniman popodne, kada je bila prazna škola.

deca koja glume u spotu nisu iz škole.

u školi su bile samo 2 tetkice.

čim se pojavio Kristijan tetkice su zvale direktorku, koja je odmah krenula ka školi. koliko sam razumeo sa namerom da prekine sve.

stigla je nakon 15ak minuta ali je snimanje već bilo gotovo.

ovo je još i moglo da prođe ok i ispod radara da se ekspresno preko mreža nije proširio info da je Kristijan u školi i onda su deca iz kraja nagrnula u dvorište. informacija je naravno stigla do medija pa su se i oni pojavili predstavnici medija. tu počinje cirkus.

glavna zamerka je što niko iz škole, direktorka pre svih naravno, nije tražila i pročitala scenario za spot unapred.

procedura koju je Ministartstvo pokrenulo je našla neku birokratsku zamerku samo.

i to bi se tako i završilo da se nije desio "Mladenovac" i iskopana luđenja tog manijaka gde veliča Kristijana.

rešenje Ministarstva je generalno bilo pozitivno po školu i direktorku, ali je ostavljeno da ministar mora zbog javne vidljivosti slučaja da donese konačnu odluku.

naravno, odlučili su nekog da žrtvuju - direktorku, kako bi slučaj "Mladenovac" bar malo preusmerili sa porodice.

inače, direktorka ne može da se vrati u nastavu jer se mesto nastavnika čuva samo jedan ciklus tako da je ovim razrešenjem sa mesta direktora ona efektivno otpuštena.

 

sve u svemu - narano da ima odgovornosti jer nije provereno detaljno ko i šta tačno snima, ali je ovo ipak preterana reakcija pod pritiskom javnosti.

  • +1 8
Link to comment

Meni je u ovome što si napisao ovo jako strašno

 

Quote

info da je Kristijan u školi i onda su deca iz kraja nagrnula u dvorište

 

Ne, televizija i mediji na utiču na decu... :fantom:

  • +1 2
Link to comment
45 minutes ago, Svarog said:

direktorka je ok osoba.


čekaj, zar to nije ista osoba koja je pre par godina organizovala malu maturu u striptiz baru? sve neke slučajnosti kod nje.

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, radisa said:

Meni je u ovome što si napisao ovo jako strašno

 

 

Ne, televizija i mediji na utiču na decu... :fantom:

 

Bukvalno sam hteo to da izdvoim i da napišem da je od celog posta to najgore... Gomila klinaca koja bi da vidi Kristijana.

 

Pa onda da pričamo o rijalitijima i uticajima i slično? Da li bi to bilo tako da ovog debila nema po tim sranjima i da njegovi klipovi i izjave po raznim televizijama ne kruže po tik toku i sl? Naravno da ne bi.

Link to comment
18 minutes ago, aram said:


čekaj, zar to nije ista osoba koja je pre par godina organizovala malu maturu u striptiz baru? sve neke slučajnosti kod nje.

 

nemam pojma. prvi put čujem za taj događaj, a i osoba koja mi je ovo ispričala nije to spominjala.

postoji šansa da jeste ona i da može da se pripiše nemarnosti i površnosti kod ovakvih organizacija. a možda ima i fetiš na loše društvo. bemliga.

Edited by Svarog
Link to comment
19 minutes ago, aram said:


čekaj, zar to nije ista osoba koja je pre par godina organizovala malu maturu u striptiz baru? sve neke slučajnosti kod nje.

 

Nije bio striptiz bar, nego nocni klub sa kavezom i sipkom za gogo plesacice.

image.png.80694a89d7a8eea3f89b66bd42f0437e.png

  • +1 1
Link to comment
30 minutes ago, aram said:


čekaj, zar to nije ista osoba koja je pre par godina organizovala malu maturu u striptiz baru? sve neke slučajnosti kod nje.

nek baci kamen prvi onaj koga razredna u osnovnoj nije vodila na kurve ...

 

to je tacno to, tones malo po malo... striptiz klub sta fali, kristijan snima spot ali van radnog vremena sta fali - roditelji su govna ( dobro i mladi su, ali mi smo veca ! )

Link to comment
46 minutes ago, radisa said:

Meni je u ovome što si napisao ovo jako strašno

 

 

Ne, televizija i mediji na utiču na decu... :fantom:

 

Dobro, i odrasli masovno misle da je Breaking Bad najbolja serija u istoriji

  • Haha 1
Link to comment

Direktorka je izjavila za Novu da su posle njenog povratka, nakon sto je obavestena da je stigao Kristijan, obavili razgovor i da je ekipa uradila jos par kadrova koji su bili potrebni da se snimanje zavrsi.

Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...