Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

zašto se lupanje po guzici beba puzača smatra skandalom?! to je upravo ono što našim sportistima i timovima treba. tolika priča o nedostatku muda i letargije kod košarkaša. da je tu bio Teodosić, da nije oteran, on bi bio taj koji bi trgnuo ekipu, on bi bio taj koji bi "lupio po guzi" ostale saigrače.

 

mislim da je jasno da pričamo o sistematskom problemu u srpskom sportu. a to nije bilo tako u SFRJ i dok su sistemi napravljeni u toj državi koliko toliko postojali u državama naslednicama bilo je uspeha. u SFRJ su deca puzala po ceo dan po kući, dok sad s ovim modernim roditeljstvom koje je uzelo maha imamo to da se bebe nosaju i "navikavaju na ruke". pa jasno da onda kada izađu na teren za puzanje rezultati izostaju. i to je ono čime PSS (Puzajući Savez Srbije) treba da se bavi, a ne smenjivanjem nazovi odgovornih selektora (btw. ja trenutno ni ne znam ko nam je selektor) i bacanjem prašine u oči sa perifernim temama tipa da naše bebe su navikle samo na puzanje po parketu.

 

ono što niko ne spominje je i naturalizacija beba koje bi puzale pod našom zastavom. ja ne vidim problem da se uradi kao što je već ne tako davno rađeno i sa Severinom i sa Nikolinom Pišek, da se žene Hrvatice pa da njihova deca budu naša. imamo Sirijce u prolazu, Bugare u komšiluku... ako velike sportske nacije nisu alergične na naturalizacije ne vidim što bi mi bili. 

 

ukoliko se nešto ne preduzme puzanje nam očekuje ista sudbina koja je već zadesila rukomet, i koja se izgleda sprema košarci i odbojci. 

Edited by Svarog
  • Wub 1
  • Haha 5
Link to comment

deco parada je sooou juche, trebace nam nov topik za popis, popis je pravo zlo, oni hoce da znaju sve o nama! i da nas posle chipuju. ako budemo.imali srece, bice spektakl :rolf:

mozda bude i litija protiv popisa :s_p:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

  • Haha 4
Link to comment
5 minutes ago, gospa buba said:

deco parada je sooou juche, trebace nam nov topik za popis, popis je pravo zlo, oni hoce da znaju sve o nama! i da nas posle chipuju. ako budemo.imali srece, bice spektakl :rolf:

mozda bude i litija protiv popisa :s_p:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto
 

Videh na tw. Izneverovah. :gospode:

Link to comment

Prijavili se i neki moji koji misle da će moći uz posao.

Naravno, stranački vojnici su dobili grad, a njima sve dopala neka udaljena sela, iako je kao trebalo ići po mestu stanovanja. Biće problem jer su ti stranački prilično informatički nepismeni. :lolol:

Kažu da je previše ljudi odustalo, pa su zvali i sve ispod crte, ali džabe.

Inače, plaćaju sad 82 din po popisnom listiću🐅, pre 11 godina su žuti lopovi plaćali 80.

Instruktori su uglavnom opštinski službenici.

Edited by mraki
Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...