Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

8 minutes ago, djordje geprat said:

preglednosti radi a i nije baš da se jedna tema kači posvuda.  postoji topik o sporu novaka i australije, što bi se kačile karikature na tu temu na ovom topiku.

 

a zbog čega to ne i trebalo da se objedini.

 

a ne znam djordje ... a i ne razumem te najbolje ovde gore

koliko sam mogao, stavljao sam tamo ono sto mislim da je relevantno za procitati nekome tko ce zeleti da nekada dobije neku sliku o dogadjaju posto one dev teme su sluzile cesto za djubrenje od strane oba tabora

zamolio sam na pocetku da se prebaci relevantna diskusija na taj topik i bejah odjeban od moderacije

ako mislis da nesto od ove, ili bilo koje druge diskusije treba da se nadje tamo slobodno predlozi moderaciji

ne pretendujem da je ovo sto sada pisem jedina istina, a necu se libiti da odgovorim na bilo sta sto smatram da ne treba da ostane neodgovoreno na bilo kom mestu

 

Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

51 minutes ago, Leia said:

@cedo Pa dobro zasto je onda uopste imao potrebu da objavi da nije vakcinisan? Cemu to sluzi? Ima neke veze s tenisom a ja ne razumem?

 

 

a ne znam lejo ... 

stvarno ne mislim da je time sirio antivaksersku agendu ... jednostavno je rekao kako jeste

standard obracanje ... familija, tenis, dolazim ... ne da se nije znalo da nije vakcinisan

sada sam skloniji i da mislim da bi eventually sve isto bilo i da nije bilo toga posle prve konferencije za stampu ... samo bi prosao kao ona cehinja (evo je u potpisu), a pocelo bi opet od njega

pravoverna i isfrustrirana rulja je na sociljalnim medijima i ceka da istrese svoje frustracije bas kao sto sam se ja istresao na onom postu kada sam saznao da je setao zarazen

samo njih ima mnogo sa raznim motivima

 

 

edit: evo frustracije o kojoj pricam i tsaiju i lei

edit 1: zanimljivo je kako sam tamo upravo pomenuo clan zakona po kojem bi ga ja isterao u tom svom besu

australija je upravo to uradila ...

ja znam da sam pogresio tretirajuci ga kao teroristu ... australija ce, nadam se saznati ...  nekada

 

Edited by cedo
Link to comment

Ako vec insistira na tome da je privatno pitanje da li ce se vakcinisati i ako nece zasto nece, cemu onda mahati s tim po Instagramu? 

Nije isto imati situaciju kad se nagadjalo jel jeste ili nije, i kad ti covek zalepi post i potvrdi.

Jebiga glup potez, placen skupo, al boze moj ispeglace se sve to, show must go on

 

 A i mi na ppp imamo valjda neke bitnije teme i dileme za diskusiju od suza nedoraslih sportista milionera :ph34r:

 

edit. Kakav bre terorista, teroristi imaju neki cilj i plan :lolol: Tupson najobicniji...

 

 

Edited by Leia
  • +1 4
Link to comment
11 minutes ago, Leia said:

Ako vec insistira na tome da je privatno pitanje da li ce se vakcinisati i ako nece zasto nece, cemu onda mahati s tim po Instagramu? 

Nije isto imati situaciju kad se nagadjalo jel jeste ili nije, i kad ti covek zalepi post i potvrdi.

Jebiga glup potez, placen skupo, al boze moj ispeglace se sve to, show must go on

 

 A i mi na ppp imamo valjda neke bitnije teme i dileme za diskusiju od suza nedoraslih sportista milionera :ph34r:

 

 

 

 

 

znam da mi je ovo greska, al ne mogu da se uzdrzim

 

Spoiler

znaci ja vredim 5 elekrora :D 

 

Link to comment

Amblem dole desno je od ove organizacije:

https://28jun.org/srpski/

nemam pojma ko su ti.

 

On 16.1.2022. at 12:57, maheem said:

Gojković prekjuče reče da nema kazne za kršenje mere o samoizolaciji(?!) a za lažiranje dokumentacije mora da padne Batut što bi donelo ogromne konsekvence. Što znači aktivacija horskog : SVI SU PROTIV NAS!

Maske se ni u busu neće nositi više.

zašto koristiš futur?

maske se u GSP uglavnom ne nose i to traje mesecima. pizdim od toga

Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...