Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 minutes ago, Tsai said:

Mislim na id, a za one u denialu recimo ponasanje u javnosti 17. i 18. Sta god da izaberes , pakao :isuse:

 

da ... ne znam da li si ispratio moj post kada je to objavljeno ... cini mi se da sam se nadovezao na harperovo "ako je istina, nemam reci"

opsovao, rekao da ga treba tretirati kao teroristu ... 

razmisljamo slicno .. dve godine pritisnuti teretom cuvaja zivota nasih roditelja, baba, deda i tko zna koliko ljudi koje zaista treba cuvati

i to je dobro ... mi jesmo odgovorni

a onda, kada te prodje bes, jer se jebeno osetis nemocan u moru istog, ili goreg ponasanja tvoje okoline, politicara, drzava shvatis da se taj novak ne razlikuje od mnogo drugih i da njegova krivica ni priblizno nije ista onome sto je australija, imho, ucinila njemu

 

jasna pravila ne postoje

rules are rules, ali ne bas za sve

 

novak jeste budala, ovo sto je uradila australija je zlo

 

 

Link to comment
8 minutes ago, Tsai said:

a ne mislis da su mu mozda rekli da je ovo bolja opcija.. a da je losija da krene istraga oko pcr-a?

 

mislim da se oseca kao android i da mu titule na gred slemovima znace nesto manje nego njegova deca i da je zato postao laka meta

isto tako mislim da je zakacio koronu, javio se tajliju, on sve organizovao dole, ovaj organizovao ovde (tacno po datumima ili ne), spoj biznisa i ambicije respektivno

sve ostalo nam je poznato

 

naravno ne znaci da je moja interpretacija u pravu, ali i dalje smatram da je mnogo manje gresan od ozilenda

 

Link to comment
7 minutes ago, cedo said:

 

mislim da se oseca kao android i da mu titule na gred slemovima znace nesto manje nego njegova deca i da je zato postao laka meta

isto tako mislim da je zakacio koronu, javio se tajliju, on sve organizovao dole, ovaj organizovao ovde (tacno po datumima ili ne), spoj biznisa i ambicije respektivno

sve ostalo nam je poznato

 

naravno ne znaci da je moja interpretacija u pravu, ali i dalje smatram da je mnogo manje gresan od ozilenda

 

 

meni je sada najlogicnija opcija da su brnaba i morison peglali medjusobno kako da reshe test. obrati paznju na razliku u tonu pre i nakon sto su izasli testovi na videlo. do testova kletve i nepravde, nakon testa "novak ce morati da objasni neke stvari..." ispalo je grozno ali on je kao istrajao do kraja, mediji ce ga satrti ali nije odustao, test ce se zaboraviti i to je to

 

btw ocekujem pritisak na tajlija nakon turnira da se i on malo preznoji

Edited by Tsai
Link to comment
22 minutes ago, Leia said:

 

Jes vala, realno bi bilo da vlada Australije da ostavku zbog ove nesagledive nepravde :lolol:

 

 

jako je smesno videti da jedno dete koje ce sve uciniti da dodje do sampite samaraju neki odrasli. pritom su neki drugi odrasli dali dozvolu da dete dodje i pojede kolac

na kraju to dete em ostane bez kolaca em ga ismeva tko stigne u gradu

smesno u picku materinu

pozovi drugare na zabavu

Link to comment
41 minutes ago, Leia said:

Jes vala, realno bi bilo da vlada Australije da ostavku zbog ove nesagledive nepravde :lolol:

 

Ma da, dešava se svaki dan da neka država izda vizu i druga dokumenta za ulazak jednom od najpoznatijih svetskih sportista (koji je pritom skoro polovinu svojih najvećih uspeha ostvario upravo u toj zemlji), a zatim ga na aerodromu u stranoj državi pripadnik njene granične službe pusti da poleti jer ima urednu dokumentaciju pa mu tek kad sleti preti 3-godišnjom zabranom ulaska i trpa ga u imigracioni pritvor.

Edited by vememah
Link to comment

Joj bre Cedo... Novak nije ni maloletan ni malouman, mogao je proceniti da se nece najesti kolaca ako domacinu gura prst u oko i hvali se celom svetu da se nije vakcinisao

Mogu misliti kako bi prosao tek da je izasao na teren i tamo ga publika izvizdala, kakva bi tek to trauma bila za tu cistu detinju dusu :cry:

Ali ali imao je vizu, imao je potpis, imao je precat... jebiga, niko nije racunao na ovaj nivo beslovesne arogancije :wacko:

 

 

Link to comment
7 minutes ago, vememah said:

 

Ma da, dešava se svaki dan da neka država izda vizu i druga dokumenta za ulazak jednom od najpoznatijih svetskih sportista (koji je pritom skoro polovinu svojih najvećih uspeha ostvario upravo u toj zemlji), a zatim ga na aerodromu u stranoj državi pripadnik njene granične službe pusti da poleti jer ima urednu dokumentaciju pa mu tek kad sleti preti 3-godišnjom zabranom ulaska i trpa ga u imigracioni pritvor.

 

Ne desava se svaki dan ni da taj sportista pred sam dolazak likuje po drustvenim mrezama kako stize nevakcinisan, sve u svemu bas jedinstven dogadjaj 

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Leia said:

Joj bre Cedo... Novak nije ni maloletan ni malouman, mogao je proceniti da se nece najesti kolaca ako domacinu gura prst u oko i hvali se celom svetu da se nije vakcinisao

Mogu misliti kako bi prosao tek da je izasao na teren i tamo ga publika izvizdala, kakva bi tek to trauma bila za tu cistu detinju dusu :cry:

Ali ali imao je vizu, imao je potpis, imao je precat... jebiga, niko nije racunao na ovaj nivo beslovesne arogancije :wacko:

 

 

 

rekla je flavia penetta sta bi napravila ... i pametno je rekla

to samo pokazuje koliko je njemu stalo da igra i osvaja gren slemove

i prilicno sam siguran da je to mnogo verovatnije od toga da je arogantni promoter antivakserstva

no dozvoljavam da mozes tako da gledas

Link to comment

preglednosti radi a i nije baš da se jedna tema kači posvuda.  postoji topik o sporu novaka i australije, što bi se kačile karikature na tu temu na ovom topiku.

 

a zbog čega to ne i trebalo da se objedini.

Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...