Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

27 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

lučanci su tek priča za sebe

:fantom:

 

Burazeri mi odatle :D Jesu. Moji su još fini...

Edited by Hermetico
Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

50 minutes ago, Malvo said:

Uživo uključenje, iz Lučana, tri traktora sa prikolicama puna Srbadije i trubača, vesele se, kažu da se malo proveselimo, popijemo, pojedemo, idu tako gradskim ulicama, onda vozač traktora izađe iz vozila, veseli se pored prikolice dok traktor ide, i tako, konačno da Srbin može da bude Srbin, a ne kao kod žutih lopova. Odnos snaga u svetu se konačno menja.

 

A kako mu je Vučić pomogao da se veseli što ranije nije mogao, šta kaže?

Link to comment

Kaže da je predsednik opštine pozadi u drugoj prikolici.

 

Što bi napisao Andrić u Travničkoj hronici, da je rumeni Lučanac umeo da govori, rekao bi sve ono što je pola sata kasnije na istom TV kanalu ispričao Bogdan Obradović, a što se teško može prepričati.

Link to comment
15 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ma ne pričam na pamet, znam ih par

što je najcrnje to je njihov sud o zemljacima

Ja se zajebavam jer je najveća pogrda u Čačku da si Dragačevac. Mada je to tolko smiksano da se u principu ne zna ko jeste ko nije i koje su razlike

Link to comment
vidljivo je gazi vreme. jbg ne možeš 15 godina da pričaš šuplju priču, ok tad je bila top riba pa se gledalo kroz prste, tj niko je nije slušao samo je gledao
 
vreme prošlo, navikao se pogled, a priča i dalje šuplja, sve zvoni okolo
Ma da dok je mlađa bila to njeno "promuklo vikanje" je još i moglo da prođe...







... Shiit has hit the fan

Link to comment

https://rs.n1info.com/region/ministarstvo-spoljnih-poslova-hrvatske-reakcija-mup-a-srbije-neprimerena/

 

Opet nakoksana budala sama piše saopštenja :isuse:

 

Quote

Ministarstvo spoljnih i evropskih poslova Hrvatske osudilo je kao "deplasiranu i neprimerenu" reakciju MUP Srbije koji je pozvao hrvatskog premijera Andreja Plenkovića da "besmislenim" komentarima ne ometa rad pripadnika srpske policije i potragu za nestalim mladićem Matejem Perišem.

Ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP) Srbije u četvrtak je pozvalo Plenkovića „da pokaže poštovanje prema porodici nestale osobe i da svojim besmislenim komentarima o nestanku mladića, gosta Beograda, ne ometa rad pripadnika MUP”.

 

Inače Plenković je izjavio:

Quote

MUP Srbije time je reagovao na izjavu Plenkovića da poznaje oca nestalog mladića, da je u kontaktu sa predstavnicima hrvatskih i srpskih vlasti, ali da još nedostaju celovite informacije o tome šta se dogodilo Perišu.

"Prema ovome što dobijam, informacije, nemamo celinu šta se dogodilo. Ovog trenutku ne mogu komentarisati tudje izjave. Meni je važno da saznamo šta se dogodilo", rekao je premijer Hrvatske na Božićnom prijemu Srpskog narodnog veća u Zagrebu.

 

Link to comment

Lik je bukvalno rekao ono što mi svi govorimo danima - kakofonija informacija iz kojih je teško sklopiti neku cjelovitu sliku. Ali zato Vulin kao da je forumaš, zašto propustiti dobru priliku za malo krljanja. 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
Lik je bukvalno rekao ono što mi svi govorimo danima - kakofonija informacija iz kojih je teško sklopiti neku cjelovitu sliku. Ali zato Vulin kao da je forumaš, zašto propustiti dobru priliku za malo krljanja. 
Zašto imaš tako loše mišljenje o forumu na kom si moderator?







... Shiit has hit the fan

  • Haha 2
Link to comment
3 minutes ago, James Marshall said:

 zašto propustiti dobru priliku za malo krljanja. 

 

1 minute ago, Frank Pembleton said:

Zašto imaš tako loše mišljenje o forumu na kom si moderator?
 

:D

Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Zašto imaš tako loše mišljenje o forumu na kom si moderator?







... Shiit has hit the fan
 

Ne o forumu, o forumašima. Ko je njih poznavao... :fantom:

 

Link to comment

Jes vala.

Forum je forum, a forumasi su forumasi, i vrapci na grani znaju da to nije isto...

I da je moderacija srce, slika foruma, osovina oko koje se sve vrti...

 

:isuse: 

 

 

Edit: kakva lepota nevidjena bi bio forum bez forumasa, samo moderacija...:wub:

Edited by namenski
Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...