Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

39 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ostaće zapamćeno ono čerečenje Aide Ćorović i Jelene Jaćimović.
I lepo bi bilo da se ne zaboravi Jaćkoemoji769.png devojka ima srce lavice!
I nije joj prvi put!

 

ali su propuštali da je pominju u mnogim vestima, pogotovo na N1, samo Aidu

Link to comment

Moram priznati da me fenomen ljubavi za Ratka Mladića, pogotovo u BG, uvijek iznenadi. Ono, po svemu što do sad znam, njega uglavnom podržavaju likovi koji bi ga se lično vrlo rado odrekli da im je u komšiluku - zadrigli Hercegovac vojno lice, vjerovatno bi im po NBG bušio lopte jer ga ometaju da uživa u svojoj vojnoj stančini, da im je pod nosom vjerovatno bi ga maltretirali na sve moguće načine. Ali ovako, kao imaju u glavi da je on neki heroj, iako je, ovako iz ličnog iskustva, bio jedna sirovina koja je maltretirala između ostalog i sunarodnike Srbe, neotesana seljačina koja nije imala nikakvih oficirskih niti vojničkih kvaliteta i koji je na kraju završio kako je završio kad su se karte okrenule pa je umesto vojne nadmoći došao u situaciju da svoju nemoć demonstrira i kompenzuje ratnim zločinima.

Mislim da sam ovaj post već napisao prije koju godinu kad smo o istom ovom drvili prošlom prigodom, vjerovatno kad mu je izrečena presuda.

  • +1 6
  • Haha 1
  • Hvala 2
Link to comment
28 minutes ago, Božo Crveni said:

Ovde kod meneTM, sve uvek dobija obličje karikature.

Bradati i kosati Radovan je pička izdajnička, preti mu  :s_c: po imenu Imike Fabijan...  

Untitled.jpg

 

Fabian Imre,

po zanimanju srbin.

Link to comment
46 minutes ago, James Marshall said:

Moram priznati da me fenomen ljubavi za Ratka Mladića, pogotovo u BG, uvijek iznenadi. Ono, po svemu što do sad znam, njega uglavnom podržavaju likovi koji bi ga se lično vrlo rado odrekli da im je u komšiluku - zadrigli Hercegovac vojno lice, vjerovatno bi im po NBG bušio lopte jer ga ometaju da uživa u svojoj vojnoj stančini, da im je pod nosom vjerovatno bi ga maltretirali na sve moguće načine. Ali ovako, kao imaju u glavi da je on neki heroj, iako je, ovako iz ličnog iskustva, bio jedna sirovina koja je maltretirala između ostalog i sunarodnike Srbe, neotesana seljačina koja nije imala nikakvih oficirskih niti vojničkih kvaliteta i koji je na kraju završio kako je završio kad su se karte okrenule pa je umesto vojne nadmoći došao u situaciju da svoju nemoć demonstrira i kompenzuje ratnim zločinima.

Mislim da sam ovaj post već napisao prije koju godinu kad smo o istom ovom drvili prošlom prigodom, vjerovatno kad mu je izrečena presuda.

 

postao je simbol za srpstvo da ne kazem prazan oznacitelj, u univerzumu u kojem je rat devedesetih samo alternativni naziv za pad krajine i bombardovanje tj u stanju vjecitog jasenovca

  • +1 1
Link to comment

huh dobro je :rolf:

 

 

hocu da kazem, bezbedna putanja je nadjena, slava partenonu, moze da se odahne :huh:

 

dan prodje a niko da premosti :dry:

 

Edited by gospa buba
  • Haha 6
Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...