Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

To sam pokušavao da iskopam, ali nisam uspeo. Ako neko od kolega forumaša uspe da pronađe, bilo bi super. 
Pa da vidimo je li fejk njuz ili se zahuktava situacija......

Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

pocrkali dabogda

 

Quote

ZAMENIK GRADONAČELNIKA BORA BRANKO PERIĆ (60) LJUBIO MALOLETNICU U USTA! Neviđeni skandal trese Bor, pala i ostavka! A tek kako je pokušao da se opravda...

 

Link to comment
2 minutes ago, gospa buba said:

pa kako se majkumu pravdao? nosila je usta? :isuse:

.......da je starija od 14 godina i da je sve bilo dobrovoljno, bez prisile :puke:

 

Da čovek poželi da se vrate suptilne jakobinske metode reforme pravosuđa :gilja:

Link to comment

Koliko vidim, tabloidi kazu da je "navodno" ljubio maloletnicu :isuse:

 

jebes fotke, iako na njima nista nije navodno. Bitno je da govna zastite govno

Edited by Caligula
Link to comment

Navodno navodno, to što je ona okačila slike na fejsbuk da se pohvali nije dovoljno.

Starija je od 14 kažu pa nije obljuba nad “detetom”.

edit: sklonio sliku i iz spojlera, uznemirujuće je stvarno.

Edited by mraki
Link to comment

Maksimalna zatvorska kazna koju je moguće izreći u Srbiji je 40 godina. Da su mu izrekli tu kaznu to bi bilo dva i po dana zatvora za svaki kilogram koksa. Da li bi tebi takva kazna zvučala mnogo prihvatljivije i odmerenije u odnosu na kaznu od jednog dana po kilogramu?

 

Sudske presude se ne izriču po kilogramu, po komadu, pa čak ni po jednom životu u onim najcrnjim slučajevima. Merenje ove presude po kilogramu koksa ima taman onoliko smisla koliko i one tabloidne reakcije kada neko pijan u saobraćaju skrivi smrt četvoro ljudi, pa dobije maksimalnih 12 godina zatvora, pa tabloidi pozovu rodbinu pokojnih da besno konstatuje kako jedan život u Srbiji vredi tri godine zatvora dočim u svakoj normalnoj zemlji počinioce takvih dela žive sahranjuju u termitnjaku.

 

Link to comment

Aman naravno da se ne meri po tome, ali petnaest godina za ovoga i (cini mi se) godinu dana za coveka koji je pravio THC ulje za bolesnu majku je 1bolestina kao takva.

 

Interesantno je sto kada se stavi u digitron ispadne tacno dan po kilogramu, divna slucajnost.

 

Bas me interesuje koliko dobijaju narko dileri ovog kalibra po svetu

Edited by Caligula
Link to comment

@RedoranKako komentarišeš nedavnu presudu Zarubici? 11 godina po sporazumnom priznanju krivice (posebno mi ovaj sporazum bode oči, šta se koj moj iko sporazumeva sa njim) a čovek kontinuirano pravi fabrike, distribuira sintetiku...

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...