Jump to content
IGNORED

rodna ravnopravnost


gagorder

Recommended Posts

Meni je potpuno neshvatljivo da se neko toliko raduje tome što sredovečna osoba umire od raka, pa makar to bila i osoba koja je nešto htela da ukrade. Je l možete ovo da sklonite negde, na neki topik koji ne čitam?

Link to comment

hajde idi pravi selfije u bazenu i propusti ih kroz neki filter i ne izigravaj mirodjiju :fantom:

 

ne, nego sam trebao crninu da nosim posle smrti coveka koji je na prevaru overio ugovor u sudu i hteo meni i bratu da drme porodicnu imovinu, more mrs

Link to comment

Htedoh da se vratim na temu i okacim tekst o Demi Mur sa Blic Zene kad promenili naslov u medjuvremenu <_< a bio je bas super "Od seks simbola do bakice, ... pa nesto tipa: propadanje Demi Mur". Zena ima 51 godinu i izgleda odlicno, ali presla je 30 pa je valjda za lapot.

Link to comment

hajde idi pravi selfije u bazenu i propusti ih kroz neki filter i ne izigravaj mirodjiju :fantom:

 

ne, nego sam trebao crninu da nosim posle smrti coveka koji je na prevaru overio ugovor u sudu i hteo meni i bratu da drme porodicnu imovinu, more mrs

 

Bila sam jasna, ogavno mi je toliko radovanje, nikakvo obavezno žaljenje zbog te smrti nisam pominjala. Ali dobro, važno je da si ti sačuvao porodičnu imovinu!  :lolol:

 

Ova prva rečenica po jadnosti prevazilazi čak i tvoje uobičajene postove, em što me teraš™ sa topika na kom inače pišem, em što to radiš na najjadniji mogući način, referišući na moje chit-chat postove kao dokaz da sam valja šuplja, šta li.. Na stranu to što ne znaš ni šta znači selfi :(

Link to comment

Pre neki dan mi stiže SMS od keve - "U YUMCO-u ima crne farmerke za 1400 dinara!". Ja kao, haha, pošaljem joj smajli umesto odgovora. Sutra me zove - jel si bio da pogledaš?

pa jesi bio?

 

mozesh prodveche, ako ti sad nije zgodno! ili sutra?  ^_^

 

Htedoh da se vratim na temu i okacim tekst o Demi Mur sa Blic Zene kad promenili naslov u medjuvremenu <_< a bio je bas super "Od seks simbola do bakice, ... pa nesto tipa: propadanje Demi Mur". Zena ima 51 godinu i izgleda odlicno, ali presla je 30 pa je valjda za lapot.

videla. starenje se sad zove propadanje. ne razumem kako je to sebi dozvolila, da propadne -_-

Link to comment

@sailorman

 

znas sta, svadjaj se sa nekim drugim, malo me smara taj rakurs™ dzangrizave domacice :hellamodon:

 

a za radovanje, kako da ti kazem, 50ak k evara koje sam sacuvao od tudje gramzivosti vredi seirenja nad smrcu osobe koja je imala plan da uziva u mojoj porodicnoj imovini

Edited by Pontijak
Link to comment

A, be!

 

Da javim kevi da nema razloga za brigu, pored tebe i sejlorke <_<

a ja? zena brine a posle ni ime da joj se spomene, i to mi je hvala.

Link to comment

Pre neki dan mi stiže SMS od keve - "U YUMCO-u ima crne farmerke za 1400 dinara!". Ja kao, haha, pošaljem joj smajli umesto odgovora. Sutra me zove - jel si bio da pogledaš?

živele keve!!!

:wub:  :Hail:

Link to comment

A, be!

 

Da javim kevi da nema razloga za brigu, pored tebe i sejlorke <_<

moje je da pomognem -_-

 

kad keve krenu da gnjave odrasle sinove, ali bash da pritiskaju, a oni, recimo, bash nisu mnogo raspolozeni npr da ih ja gnjavim, mene je u principu lako otkachiti, nemam zivce, pa uradim sama, ja onda imam jedan mali neizdrz srecice. volem. to naravno rado i lako generalizujem na tudje sluchajeve. ekeke :D

 

hajde idi :rolf:

Edited by gospa buba
Link to comment

@sailorman

 

znas sta, svadjaj se sa nekim drugim, malo me smara taj rakurs™ dzangrizave domacice :hellamodon:

 

a za radovanje, kako da ti kazem, 50ak k evara koje sam sacuvao od tudje gramzivosti vredi seirenja nad smrcu osobe koja je imala plan da uziva u mojoj porodicnoj imovini

 

Naravno da mi ne pada na pamet da se svađam sa nekim toliko jadnim kao što si ti, samo sam pitala da li tvoje bljuvotine mogu negde da se pomere. Dakle, ne bih se nikada obratila nekome ko sagovornicu nastoji da diskvalifikuje tako što će je nazvati domaćicom:lolol:

Link to comment

zar jumko postoji i dalje?

 

 

kad smo kod rodne ravnopravnosti, htela sam da podelim sa forumom da uzivam u emisiji "damin gambit" nedeljom uvece na hrtu. koliko pametnih i zanimljivih, hrabrih, vrednih zena, za medije inace poptuno nevidljivih, je proslo kroz ovaj prajm tajm na javnom servisu. fala autorki. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...