Jump to content
IGNORED

Sloboda volje


Bakemono

Recommended Posts

@brokoli, ne, ti si napisala post u kome navodis da ne zelis da se lose osecam nakon svega sto si navela ( osim jedne stvari, gde sam nekog optuzila da laze?). Posto si ti dramaticno izmenila svoj iskaz 'nakon mog odgovora na tvoj post', logicno je da mi odgovoris koji odgovor je u pitanju? Sta sam to napisala pa da je ostavilo tako jak uticaj na tebe?Bez toga, sta imam: optuzujes me da sam nenormalna (valjda ti je jasno da osoba iz tvog opisa nije normalna?), nemas dokaza za to, a jos i podrzavas to. Zakljucak je krajnje porazan za tebe.Pre nego sto pobegnes bez argumenata, barem obrisi pljuvacku sa lica, posto ti se vratila kada si pokusala da me pljunes. Za svoje dobro, nemoj to vise ciniti.Ovaj 'razgovor' je zavrsen.Nemoj mi ni slati pm - ove, zato sto cu to smatrati maltretiranjem i moracu da te prijavim.@Bakemono, jesmo li u obdanistu pa da uopste pricamo o tome ko je prvi poceo (a ja sam se jedina i izvinila)? Samo izbroj postove u kojima forumasi ne govore o temi vec meni i o meni, veruj mi da ce ti sve biti jasno.

Link to comment
  • Replies 658
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    150

  • jolanda.kirschner

    148

  • Bakemono

    92

  • bergasa19

    56

@brokoli, ne, ti si napisala post u kome navodis da ne zelis da se lose osecam nakon svega sto si navela ( osim jedne stvari, gde sam nekog optuzila da laze?). Posto si ti dramaticno izmenila svoj iskaz 'nakon mog odgovora na tvoj post', logicno je da mi odgovoris koji odgovor je u pitanju? Sta sam to napisala pa da je ostavilo tako jak uticaj na tebe?Bez toga, sta imam: optuzujes me da sam nenormalna (valjda ti je jasno da osoba iz tvog opisa nije normalna?), nemas dokaza za to, a jos i podrzavas to. Zakljucak je krajnje porazan za tebe.Pre nego sto pobegnes bez argumenata, barem obrisi pljuvacku sa lica, posto ti se vratila kada si pokusala da me pljunes. Za svoje dobro, nemoj to vise ciniti.Ovaj 'razgovor' je zavrsen.Nemoj mi ni slati pm - ove, zato sto cu to smatrati maltretiranjem i moracu da te prijavim.@Bakemono, jesmo li u obdanistu pa da uopste pricamo o tome ko je prvi poceo (a ja sam se jedina i izvinila)? Samo izbroj postove u kojima forumasi ne govore o temi vec meni i o meni, veruj mi da ce ti sve biti jasno.
Imas ozbiljnih problema u razumevanju napisanog, pa je sve ovo sto si napisala zestoki konstrukt i ozbiljno perfidno ucitavanje. Kao sto rekoh, koncept jolanda.kirschner pozdravljam i nemam nista protiv istog.Sto se tice optuzbi da si nenormalna, stvano mi nije jasno kako si uopste mogla tako nesto da zakljucis. Ti nisi stvarna osoba, pa ne mozes biti ni normalna, ni nenormalna. Ti, jednostavno, nisi. Tvoj tvorac, sa druge strane, je stvarna osoba, ali sa njim ne komuniciram direktno, vec preko njegovog instrumenta za zabavu (jolanda.kirschner) i njegovi motivi su mi savrseno razumljivi i prihvatljivi.Sto se tice ovih silnih uvreda kojim si me pocastila i nastavljas i dalje da ih sipas, nma problema. Kao sto rekoh, smetalo bi mi da mislim da postojis for real. Jednostavno nije moguce da postoji neko toliko bezobrazan, nevaspitan i arogantan.Ako nastavis, moracu da te stavim na ignore listu, jer je tvoj program code isuvise intenzivan i naporan za mene.
Link to comment

I dalje nema odgovora na jedno jednostavno pitanje? A i kako sam te uvredila sada? Bas me zanima, kao sto me zanima i kako si zamislila da je moguce razgovarati sa nekim ko ne postoji? Sto se tice normalnosti, pretpostavljam da je tebi normalan i neko ko te izbode u kostimu pande, joj pa nije on, panda je. A na ignore si odavno trebala da me stavis, postedila bi sebe umivanja.Nadam se da je ovaj razgovor zavrsen, jedino mi je zao sto komuniciram sa osobom koja je sa argumentacijom (a i sa zdravim razumom) na vi.

Link to comment
Dinosaurusi su kreteni.
O.K., ignorises me. Ipak, imas li mozda nesto da kazes povodom ovoga sto je napisala brokoli? Zar je na ovoj temi zaista dozvoljeno takvo ponasanje prema meni? Imam utisak da sam nekima nesto strasno uradila u proslosti, cim imaju toliku averziju prema meni (ili onome sto sam napisala). Mozemo li sada da se vratimo temi, bez spekulisanja o meni i analiziranja mojih postova?
Link to comment
Pretpostavimo da jesam (a nisam), da li to opravdava ovakav vid komunikacije sa mnom?
Nisi?
Znas sta je iluzija, ne moram da ti objasnjavam?Da li ti smatras da sam ja psihicki bolesna?Da li prvi put diskutujes o ovim pojmovima ili ne?Izvini, nisam primetila. Sjajno, onda mi neces zameriti na savetu da ne turas nos u temu o kojoj veze nemas i da mi ne odgovaras sa jednom recenicom ili smajlijem ako nemas sta pametnije da kazes?I kakav je to moj ton, kada se zalis na njega? Da li sam mozda nekog vredjala? Etiketirala? Zasto je toliko tesko zanemariti licnost sagovornika (sta ima veze koliko imam godina?) i skoncentrisati se na ono o cemu diskutujemo? Da li ste glupi, funkcionalno nepismeni ili vam nisam simpaticna pa me zamajavate? OK, ti si dokazao da si funkcionalno nepismen. Next, please.Sada pogledaj sta si ti napisao, ako uopste umes da razumes napisano. Fale ti kantica i pesak?Nesto si mnogo ljubopitljiv za svoje godine. Kasno je, maloj deci je potreban san.Preporucujem ti da se malo pogledas u ogledalo, veruj mi da je to resenjePonovo ti treba ogledaloTi bas zelis da vidis na delu jedno verbalno lincovanje, zar ne? bilo bi lepo sa tvoje strane kada bi za svoje impresije i o tome sta ti zivot cini neprijatnim koristila PM, a mogla bi i da se konsultujes sa psihologom.Ne govorim ovo zbog sebe, vec zbog loseg utiska koji pojedinci ovde ostavljaju o sebi.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...