Jump to content
IGNORED

Najgora navlakusa


Аврам Гојић

Recommended Posts

Svako jutro za dorucak jedna kutija s mlekom.
Ti si Miloglede wellness freak.Meni tesko da zamislim zivot bez mnogih stvari, a kod kuce (skoro) uvek imam:srb-plaz.jpgpro_v_1014528.jpggrapefruit_and_zocor.jpgJedno vreme sam bila navucena na After Eight, ali sam morala da se oslobodim zavisnosti jer sam ih prozdirala.
Link to comment
pjpegSvako jutro za dorucak jedna kutija s mlekom.
Pretpostavljam da u tome leži tajna tvojih dugih boravaka u premium novosadskim klonjama.
Link to comment

Ja sam morao da se odvojim od tog welnesa kada sam sabro da je 4 kom + čokoladno mleko jednako jedan obrok a ja pojedem 10-12 kom bez problema.Sada jedem neke male wellnes enerdži komprimate sa čokoladom (jedini kojih nema na njihovom sajtu, znači ne one fejk bonžite), skupi ali jako siti, to i voćni joogood svako jutro.Takođe morao sam da započnem suzdržavanje od sladoleda, btw frikomova malaga ima lepo suvo grožđe tako da valja. Crna bambijeva čokolada (može i mint ili chery) istopljena na pari pa u nju istopljen šnit onog jeftinog kolač sladoleda od vanile pa to preliveno preko par šnita sladoleda...uf, išao sam do radnje, kao ranije za cigare, pa se tamo izborio sa sobom i vratio se kući sa dve jabuke...A za sve alkose, ako ruinirate želudac, vinom ili žestinom, sutra nikako ne jesti plazma keks, zato što diže kiselinu. Mene je uništio pre neku nedelju. Samo suvi leb, crni po mogućstvu, pa ga žvaćeš do iznemoglosti... :) odl skul

Link to comment
Ja sam morao da se odvojim od tog welnesa kada sam sabro da je 4 kom + čokoladno mleko jednako jedan obrok a ja pojedem 10-12 kom bez problema.
Da. Smrt. Kutija ima oko 1000 kalorija. Doduse, meni je to najcesce jedan od dva dnevna obroka. Edited by Milogled Bluff
Link to comment
9664_crop.jpg... otkako je ovako praktično džaba, a i ne jedem ih često, pa mi tako kupljena kutija stoji kraj stola danima čekajući myself to unleash the fucking fury. Baninijev Gustav je 95 ili tako nešto, ne sećam se tačno, nisam baš kupovao ovaj tip keksa dok nisu uveli ovaj trgovačka marka edition. Sviđa mi se i kako je sadržaj upakovan u trećine, pa te nesvesno tera da racionalizuješ, ono kao tri sada, pa tri posle kad se sledeći put vratim u sobu, itd. Potraje celo popodne.
Link to comment

već mesicima u kući uvek moram da imam kokice,obavezno!! nikako i ni pod kojim uslovima ne smem da ostanem bez kukuruza a od ostalih stvari: limun,jogurt,šargarepu,lanene semenke..a od kako je krenulo povrće:tikvice i krastavac..

Link to comment
pjpeg
Uh i ja sam jedno vreme bila zavisnik, al se nekako spasoh.Inače bademi su isto opaka stvar.I orasi, lešnici, pistacije (neslane!), indijski orasi, ali bademi su baš ono zlo...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...