Jump to content
Аврам Гојић

Najgora navlakusa

Recommended Posts

dig_chohano

Kafa, đus, masline, bademi, vops, cvino.

Edited by dig_chohano

henrik larsson

Ko bi reko da ne mogu da setim ničega što mora da bude. OndaMarlboro%20-%20red%20-%20soft%20pack%202.jpg

slepa živana

+20 100's

assück

za dobra jutra bolja vutramogao bih da radim bedževe za ljude koji izlaze u Dangubu

zez

cigarete, kafa, pivo, badem, koka kola, kozji sir i dzinovske masline sa feferonama.

Hjortron

ono što uvek u kući mora da bude: kafa, voda, mleko, čokolino, čokolada, marcipan, voćeza ostalo je bilo raznih faza, setiću se tačno

vin
za dobra jutra bolja vutramogao bih da radim bedževe za decu ljude koji izlaze u Dangubu

hollow

Koliko se ovo brzo stuce kada ga ima u stanu. 86188_jafa-keks_f.jpg?ver=1300375206

Takeshi
coffee_planet.jpgDark_Chocolate.jpgkafa i crna cokolada.

MayDay

samo kafa.ali ovako da kazes da sam se u odredjenim periodima navlacila na nesto to su bile integralne grisine iz onih rinfuz prodavnica tamo negde kad sam bila u srednjoj skoli. mislim da sam ih jela svaki dan mesecima. sad ne zelim ni da ih omirisem. falafel jedno vreme svaki drugi dan, ja mislim, ali sam prestala bez da mi se zgadio. volim i dalje.cherry coke! moje omiljeno gazirano pice. retko kupujem jer ne valja, ali obozavam.

Hjortron

ja sam jedno vreme obavezno imala after eight u kući, i tamanila ga u neviđenim količinamavolem ga i sada, ali nisam više narkomankaa još jedna slabost mi je čipsne da moram uvek da ga imam u kući i da ga jedem mnogo, ali kad je tu, ne mogu da se zaustavim do poslednje mrvicei to baš obični sirovi goli čips, po mogućstvu ne mnogo masan i slan, nikakve dodaci paprike/šunke/zajebancije

ToniAdams

after 8 nije vise isti otkad se prodao nestleu.

radisa