Jump to content
IGNORED

Beograd Prajd


Аврам Гојић

Da li će vlast dozvoliti održavanje Prajda?  

169 members have voted

  1. 1. Zaista, da li će?

    • Prajd će biti zabranjen/otkazan
      80
    • Prajd će biti održan
      89


Recommended Posts

sta lep pokusaj? 
kao ti sad meni podmeces da sam homofob?
mene samo trigeruje kolika su ljudi stoka, i to sva tri nabrojana primerka.. misslim nista novo, al jos su mi gori ovi koji glume objektivnost i brane ovde bilo koju stranu!
svi su bezosecajna stoka.:fantom:
Ma nisi homofob mozda, al nista pod milim bogom ne shvatas

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

  • +1 8
Link to comment
 
al horizontala je valjda ekonomsko ustrojstvo i ko koga ekspoloatise na toj ravni a ne licne slobode
 
msms, od politickih opcija je uvek ldp bio najvise pro lgbt prava, a desno su na ovoj skali..
skalama, pardon. reshila sam da se ne uzivljavam. posle cu da vidim hihi.gif


edip. nisam valjda rekla.chiveku da je homofob? :unsure: valjda nisam :unsure:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto


  • Wub 1
Link to comment
50 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

jbg a nismo stigli ni do crnog plemstva, i reptila koji vladaju svetom

:dry:

Umrla kraljica reptila pre neki dan :( Elem, nije los tekst https://www.nedeljnik.rs/zauvek-zaljubljen-u-druga/?utm_medium=Social&utm_source=Facebook#Echobox=1663407298 

Da tu na litijama ima iole pravih hriscana i da imaju i trunku empatije, bilo bi im zao nekih homoseksualaca koji su sebi unistili zivot i psihicko zdravlje strahujuci ceo zivot od prihvatanja i osude okoline

Link to comment

Treba ceo tekst pročitati, Njuz je samo bleda senka

 

Quote

Mame su zaključile da moraju odmah da reaguju, ne bi li od svoje dece uklonile nadolazeću opasnost.

 

Prvo su analizirale problem. Da li je učiteljica lezbejka? Nije, ima muža i dete. Da li je ona autoritet z njihovu decu. Jeste, vole je, i često citiraju. Zašto učiteljica koristi reč iz rečnika Europrajda? Zato što je podložna uticajima. Ti uticaji nisu pozitivni, već na protiv, oni su negativni po njihovu decu. I to višestruko: potiču sa Zapada, protiv su porodice, pa samim tim i protiv društva.

 

Odlučile su da direktoru škole i Ministarstvu prosvete pošalju inicijativu kojom predlažu da se na nivou države oformi komisija koja će kontrolisati rečnik i sve ostalo čime prosvetni radnici utiču na formiranje ličnosti svojih učenika.

 

 

  • Haha 1
  • Tužno 2
Link to comment
Kako taj deo u mozgu, koji je odgovoran za asocijacije, zataji u drugim prilikama a nije ih malo?¿ 
 
ne koristi se. one su hiperfokusirane na sve u vezi sa decom, jer chesto ne rade nishta drugo, a nemaju logichki aparat. mozda kad treba neshto o noktima da se odluchi, to je otprilike nivo. ostalo rade po maglovitom secanju i na osnovu onoga shto ajtijevac izdeklamuje kod kuce i to je manje vishe to. ne znachi nuzno da su loshe majke, naprotiv, ali im je baza porozna. dobro je za njihovu decu shto postoji shkola, gde ce morati da nauche mnoge stvari koje mama i tata ne znaju. tako funkcionishe obrazovanje, tako funkcionishe progres hihi.gif

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto




  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...