Jump to content
IGNORED

That guy!


Buck Naked

Recommended Posts

Zaboravio sam ti reći da te volim jer si prvi čovjek koji se slaže sa mnom u vezi Beautiful Girls. :wub:
Što bi rek'o Manda, ljubav je uzvraćeta :) Taj film je 1 esencija prijateljstva, odrastanja i small-town generation X-erstva. I danas mi služi kao putokaz za razumevanje sopstvenog života. Da ne pominjem
...Ne znam da li si gledao Garden State? Kao Beautifl Girls za one sa jeftinijim ulaznicama.Što me očiglednom linijom asocijacija dovodi do... That black guy, uvek igra najbolje drugare i zajebante:donald_faison.jpg
Link to comment
  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Buck Naked

    21

  • Turnbull

    13

  • Lancia

    13

  • colonelo

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

''That old guys'' (najpoznatiji filmski matorci), Part I:17923-7668.gifJack Warden (1920 - 2006)200px-Straightstory.jpgRichard Farnsworth (1920 - 2000) (Straight Story mu je bio veličantven završetak filmske karijere)wilfo.jpgWilford Brimley (1934) (najmlađi i jedini živ na ovoj listi)robert-prosky-02.jpgRobert Prosky (1930 - 2008)11975948_gal.jpgDon Ameche (1908 - 1993)bellamyralp.jpgRalph Bellamy (1904 - 1991)cronyn199.jpgHume Cronyn (1911 - 2003)

Edited by colonelo
Link to comment

'' That old guys'', Part II:redbuttons.jpgRed Buttons (1919 - 2006)james-whitmore.jpgJames Whitmore (1921 - 2009)b3fgslv0w7fllf0.jpgWilliam Hickey (1927 - 1997) (sad vidim da je umro sa ''samo'' 70 godina - izgledao je dosta starije)critique-dallas-episode-32-the-silent-killer-11.jpg?w=300Keenan Wynn (1916 - 1986) (takođe umro u 70-toj godini života)wb_headshot.jpgWalter Brennan (1894 - 1974) (možda najčuveniji filmski matorac - rekorder u kategoriji Oskar za sporednu mušku ulogu - čak 3 komada)Većinom su ovo poznati glumci, kojima je sudbina omogućila da dugo požive i da često igraju dedice u poznom dijelu karijere (nekima je taj dio karijere potrajao poprilično dugo).

Link to comment

Pa nisu ni ovi koje je colonelo izvadio. I drugo, dosadni ste sa tom "nedovoljnom poznatošću" na kojoj insistirate. Osim toga naša kinematografija je toliko mala da svima ubrzo znaš imena i prezimena i ne može da važi isto što i za HOlivud. I baš me briga da sad ovde kačim fotke Preže i takvih likova.

Link to comment

Naravno da ovi matorci nisu nimalo anonimni, ali su navedeni kao primjer glumaca koji su uprkos dugogodišnjim i uglavnom bogatim karijerama upamćeni ponajviše po ulogama starkelja.Još neki domaći matorci:qhq-pv-106.jpgJanez Vrhovecviktorstarcic.jpgViktor Starčićslika-slavko-simic-odlazak-velikana-slike-4912-1-1.jpgSlavko Simić41564_127248637296725_8362_n.jpgMića Tomić (uz Felbu najpoznatiji vječiti starkelja domaćeg filma).Kad smo već na domaćem terenu, ovde pominjana Vanesa Ojdanić je imala i većih uloga, ali u izvjesnim grčkim filmovima jednog specifičnog žanra :naughty:

Link to comment
  • 2 weeks later...
nema gore nego kad ti se zadesi da budes that guy & typecast. jel ti pada na pamet neko ko je uspeo da se iz tog vrtloga izbavi?
Švarceneger u Twinsima? To mu je bio breakthrough, usledio je i Kindergarten Cop, pa Jingle All the Way :lol:
Link to comment
nema gore nego kad ti se zadesi da budes that guy & typecast. jel ti pada na pamet neko ko je uspeo da se iz tog vrtloga izbavi?
Izbavi te Tarantino.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...