Jump to content
IGNORED

Uređenje interijera


Mister No

Recommended Posts

imaš i te dimenzije na pinterestu. tipa kad se pravi šank, koliko treba da bude visok ako je barska stolica visine xy, koliki treba da bude prolaz i sve na tu foru

Link to comment
19 hours ago, Skyhighatrist said:

To ćeš triespet puta brže da obaviš ako uzmeš list iz sredine velike sveske na kvadratiće, premeriš i nacrtaš prostoriju, na drugom papiru premeriš i nacrtaš nameštaj i isečeš ga makazama i onda ga rolaš po prvom papiru tamo vamo dok ne vidiš gde šta pasuje. Low tech unplugged verzija, treba ti max pola sata da sve napraviš. Koji god softver da uzmeš, dva dana ćeš da se nerviraš i da ga provaljuješ, dok ga na kraju ne batališ (ili ti neko preporuči neki drugi softver, pa opet dva dana učenja i provaljivanja...)

Tacno si u pravu...

Bice na kraju tako, sa makazama....

14 hours ago, April said:

 

Za početak raširi ruke tamo kuda treba da prolaziš.

 

Ubij teskobu, a za ostalo, koliko ima mesta.

Nema sirenja ruku....Jebene kuhinje u cetvorospratnicama u bloku 70, pravljena za lego coveculjke....

:cry::rant::rant:

Link to comment
  • 1 year later...
Just now, Valkyrie said:

Pa zastakljena mi je terasa :whistle:

Ne smetaj ako nisi od koristi. 

Ja sam imao volju da to kupim, nisam nasao nikoga koje koristio to....

Plus zena vrisnula:

Ne moze ! Jedna je shiraljka!

 

I eto....

Link to comment
2 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ja sam imao volju da to kupim, nisam nasao nikoga koje koristio to....

Plus zena vrisnula:

Ne moze ! Jedna je shiraljka!

 

I eto....

Pa ako se okači na plafon - leba ne jede, ne smeta ništa a može da posluži. Po logici se valjda bolje prosuši i produva ako je na visini a ne u nivou zida terase kao što ga onaj jarac drži. 

Link to comment

A leti može veš da služi ko zavesa lol al ipak mislim da nije neko rešenje sad kad fali vitamina D a još ako treba da se penje na stoličicu onda mi to izgleda i opasno. Ako jarci, kozlići i oni za radijatore nisu u opciji moslim da su bolji ovakvi zidni

 

big-53355131_5c1e1d287a8843-95094013b00a

 

mislim mogu na bočne zidove i na željenu visinu

 

Link to comment
39 minutes ago, francuski sobar said:

A leti može veš da služi ko zavesa lol al ipak mislim da nije neko rešenje sad kad fali vitamina D a još ako treba da se penje na stoličicu onda mi to izgleda i opasno. Ako jarci, kozlići i oni za radijatore nisu u opciji moslim da su bolji ovakvi zidni

 

big-53355131_5c1e1d287a8843-95094013b00a

 

mislim mogu na bočne zidove i na željenu visinu

 

Eh, kad sam ja još razvukla dva kanapa od zida do zida da imam gde čaršafe i prekrivače da širim i pravim zavesu a leti i prirodni osveživač. Najbolje volem da napravim promaju a da bije miris veša uglavu, omekšivači su moja droga. 

Ne treba da se penje, vidiš ove kanape sa strane - njih otkačiš i spustiš žicu pa kačiš veš "sa tla" i onda zatezanjem kanapa podigneš nazad do plafona tj dokle oćeš. 

Jarca imam dva, ona čuda za radijatore isto dva ali leti mi ništa ne znače. Jarci su glomazni, zbog njih se i nerviram iako su mi hleb nasušni. Bukvalno kafu nisam od njih mogla da popijem na terasi ne pamtim od kad, a sad kad smo utamničeni mi treba terasa i da luftiram decu.

Elem, takav zidni planiram da kupim za drugi balkon pošto je toliko uzak da je govno. Koja im je nosivost? 

Link to comment

Da ne širim sad lažne informacije, nisam video u praksi, oni to označavaju u širini šipke samo a nosivost zavisi od zida, tiple i šrafa . Valjda

 

 

Link to comment
Eh, kad sam ja još razvukla dva kanapa od zida do zida da imam gde čaršafe i prekrivače da širim i pravim zavesu a leti i prirodni osveživač. Najbolje volem da napravim promaju a da bije miris veša uglavu, omekšivači su moja droga. 
Ne treba da se penje, vidiš ove kanape sa strane - njih otkačiš i spustiš žicu pa kačiš veš "sa tla" i onda zatezanjem kanapa podigneš nazad do plafona tj dokle oćeš. 
Jarca imam dva, ona čuda za radijatore isto dva ali leti mi ništa ne znače. Jarci su glomazni, zbog njih se i nerviram iako su mi hleb nasušni. Bukvalno kafu nisam od njih mogla da popijem na terasi ne pamtim od kad, a sad kad smo utamničeni mi treba terasa i da luftiram decu.
Elem, takav zidni planiram da kupim za drugi balkon pošto je toliko uzak da je govno. Koja im je nosivost? 
E a ima i onaj što se zašrafi "kutija" na jednoj strani i onda staviš kuke na drugoj pa kad ti treba razvučeš, kad ti ne treba rolna u kutiji ih uvuče...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
28 minutes ago, Frank Pembleton said:

E a ima i onaj što se zašrafi "kutija" na jednoj strani i onda staviš kuke na drugoj pa kad ti treba razvučeš, kad ti ne treba rolna u kutiji ih uvuče 

Sad me stvarno sramota ali imam i to, nikad montirano. Gimmi onaj italijanski neki klinac. Nisam montirala jer mi uskoro treba ceo jedan zid za neku plakarčinu. Kako god okreneš, visiću

:vesala2:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...