Jump to content
IGNORED

NFL 2012


Prospero

Recommended Posts

ali clutch mu je čista nula, mislim da je to jasno kao dan.
Pogotovo se to videlo kad je u najvaznijoj utakmici karijere naterao Lee Evansa da ispusti pas za super bowl, a Cundiffa da promasi lagan fg.
Link to comment
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    224

  • freakns

    162

  • teacher

    127

  • James Marshall

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pogotovo se to videlo kad je u najvaznijoj utakmici karijere naterao Lee Evansa da ispusti pas za super bowl, a Cundiffa da promasi lagan fg.
ma uopste, u 4 sezone, samo 4 plasmana u plejof. mislim da polako treba da pocnu da razmisljaju o tome da ga otpuste...
Link to comment

ne, najbolje da mu daju gigantski ugovor i da svake godine fenomenalnu ekipu dovede nadomak finala konferencije. i to bacajuci uglavnom meceve tipa 11/24 za 131 jard.

Link to comment
jedno pitanje, zar nije srbija pre nekoliko godina izgubila nesto preko 50 razlike od recimo B tima rusije koju su sad dobili?
pre 6 godina smo brutalno pregaženi sa mislim 40 razlike, ali i tada je rusija bila u stagnaciji, dok smo mi išli uzlaznom putanjom. 3 godine kasnije smo igrali egal utakmicu sa italijom i to bez igrača vukova, novog sada, jer tada saaf nije davao igrače za repku, već safs. i mene je iznenadio dobar rezultat, iako sam bio prisutan na izbornom treningu i mislio da je sve otišlo do vraga, koliko je bilo loše organizovano, ali Embri je majstor da motiviše ljude, pa je na kraju izvukao ovaj rezultat.
Link to comment
ne, najbolje da mu daju gigantski ugovor i da svake godine fenomenalnu ekipu dovede nadomak finala konferencije. i to bacajuci uglavnom meceve tipa 11/24 za 131 jard.
nazalost, taj ugovor koji ce dobiti je realno za mnoge QB-ove danas, dobre ili lose. samo pogledaj sta ima sanchez.a sad, koliko su fenomenalni ove sezone, u to bas nisam toliko siguran.
Link to comment
Umro Steve Sabol iz NFL Filmsa :(Послато са HTC ChaCha A810e користећи Тапаток 2
ZapravoSteve Sabol=NFL FilmsRIPCovek je uradio neverovatan posao na popularizaciji igre....
“cinematic ingenuity, martial metaphors and symphonic music.” "Before we started, the NFL had a tradition like baseball has a tradition," Steve Sabol says. "What we did was give football a mythology."
Edited by Frank Pembleton
Link to comment

imamo gori napad od DJetsa, ovo je za plakanje kako smo katastrofalni. vratili smo se na igru koju smo gledali pod Morrisom, ni slucajno ne baciti loptu preko markera. dodje mi da pojedem jebeni racunar kada gledam koliko smo impotentni!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...