Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

I ja krenuo od tih ( ili slicnih ali plitkih) i nema broja.

Ali, srecom, imaju velike neke druge modele

Edited by Lezilebovich
  • +1 1
Link to comment

Meni ovo izgleda kao maltretiranje stopala. Otkako sam tokom studija počeo da nosim patike sa gelom, vazduhom, federima, penom i sličnim stvarima u đonovima, život je mnogo lepši nego što je bio u vreme ravne obuće sa tvrdim đonovima.

  • +1 2
Link to comment

ja probala ove adidaske, mislim da cu ih kupiti iako su previse sportske za moj stil oblacenja i mene kao ikone stila GUGZR :tongue: ali preudobne su i savrseno mi odgovaraju u smislu prakticnosti i udobnosti. 

 

spacer.png

  • +1 3
Link to comment

propustila juce planirani blic shoping u office shoes u promenadi jer bila skenjana, htela da uzmem da akam neke vansice jer vidim imaju sk8 model koji retko bude.

iskoci mi jutros na reklami da su 40% snizene i  odem, uzela plitke crne i (polu)duboke crvene. odlicno pashu, old skul mi velike br40, ove taman. (a slip on nosim 39, svaki model ima svoju politiku)

  • +1 2
Link to comment
10 minutes ago, Arkadija said:

Kako izgleda ta Promenada in vivo, jel ima naroda u hordama, kako dođeš do tamo?

Nije bilo juce, slabije nego u regul.uslovima , svi nose maske plus je ogranicen broj u radnjama. Ok je da uletis i uzmes sta planiras,  u dugotrajni soping se ne bih upustala, i da nije korona, mrzim trzne centre.

 

Na ulazu u NS je kad ulazis sa Fruske Gore

(Off t- videh juce podno venca ulaznu tacku tunela, stavili tablu i kopaju)

  • Hvala 1
Link to comment

ove bih rado, al nesto su skuplje nego sto sam spremna da izdvojim za obucu. stavim ponekad nesto sto kupim, nego ne nailazim na razumevanje publike, pitam se zasto je to tako :D

  • Wub 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...