Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Zar nije najbolje kada je peta malko viša od ostatka stopala, a ne ovako ravno kao na video snimku?
Meni se čini da me brže bole ledja tokom stajanja kada su skroz ravne patike; bolje mi je kada je peta malo jaca

Link to comment
  • 3 weeks later...

svidzaju mi se ove gilje, ali se nesto mislim da jos malo sacekam, nisu mi neophodne, a februara verujem da bi trebalo da budu jos malo snizene...

i da, koji shoestar je najbolje snabdeven? u knezu, na terazijama, nikole pasica...? ako neko zna, fala unapred :)

 

0a058b93-1f1a-4282-8d0f-b90e5b2b0a82-370

 

 

Link to comment

sad vidim da nema na spisku radnji ona iz bulevara, ona je bila najveća, sa najvećim izborom,

ja sam poslednji put pazarila kod njih u stadionu.

 

btw, prodavačica mi je rekla da u inđiji (ili u rumi), gde im je fabrika imaju i fabričku prodavnicu,

tu im je sve dosta jeftinije nego u regularnim radnjama. meni nikako nije usput da proverim.

volim njihovu obući, samo su sad malo preterali sa cenama (jedne čizme sam kod njih kupila za nešto više

od 8000rsd, u decembru, pre svih popusta, samo lojaliti kartica, sledeće sezone je taj model bio 17000).

Link to comment

ma da i ja vec godinama kupujem kod njih, istina, preko potvrda, pa mi skidali sa plate deset meseci i to je bilo ok, nisam ni osetila. 

a sad kod nas zatvorili radnju, a kaze mi drugarica da su radnju u zemunu, tamo na ulazu iz glavne kad se krene prema pijaci sa desne strane, takodje zatvorili. 

 

a i sa cenama su me iznenadili, zbilja su bili jeftiniji prethodnih godina. 

nego, videcu, mozda i svratim u tu njihovu fanricku radnju ako je u indjiji, mislim da je moja sestra tamo pazarila ili samo videla neku dobru obucu, sad ne mogu tacno da se setim kako se zavrsilo, ali je pominjala, fabriku,  italijanske cipele i dosta jeftinije - mesto fabricke radnje je u rumi, sit, bas mi nije usput, nikako

 

u svakom slucaju, hvala ti! :)

Link to comment

U shoestar-u su baš bezobrazni sa cenama postali. Ja sam jesenas gledala na kasnom letnjem-ranom jesenjem sniženju, neke cipele/patike i tada su bile oko 8 hiljada. I pošto nisam primila platu, ja sebi kažem, ok doći ću sledeće nedelje. Jedno 2 nedelje kasnije te cipele/patike su bile 14,500 dinara :fur: . Nema trika da vrede toliko.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Sto je lepo kada covek ima malo stopalo, pa stane u ^_^ deciju obucu ;D Spazih neku prodavnicu obuce na Bulevaru koja drzi obucu za decu i mlade firme Froddo. U ove poluduboke se zaljubih na prvi pogled; spolja glatka koza, ima neku membranu protiv vode ispod, unutra vuna, rajsferslus, lako se obuva, pa jos i teget <3 Posle nedelju dana nosenja mogu reci da su i veoma udobne. Jos nisam testirala da li bi prezivele pravo mokro vreme kakvo je bilo.

 

http://pandaforkids.rs/froddo-toplo-postavljene-kratke-cizme-g3160071

 

G3160071.jpg

 

Pitanje za znalce: da li je bolje da tretiram tu kozu nekim sprejem bas za kozu (obicno je to na bazi voska?) ili je iz nekog ralzoga bolje uzeti taj neki kao univerzalni sprej koji je dobar za sve zivo (prodavacica objasni kako ona time tretira i svoju jaknu). Ja bas i nemam neku mesovitu obucu, sada kada razmislim, osim patika a njih nikada ni ne tretiram icim.

Link to comment

Nisam baš razumeo to za sprej, u principu ima sprej za glatku i za prevrnutu kožu, ali je on samo dodatak, krema je bitnija.
Ja ne forsiram baš mnogo te kreme na bazi voska, više idem na ove na bazi ulja, erdal ima kao bademovo, a povremeno stavim nešto što ima vosak, kažu da se vosak nakuplja.
One kao imalin ne preporučujem, bar ne Erdalove, jer posle 6 meseci mogu samo da se bace, već u tubi.
Po slici bih rekao da je nubuk koža, za njih sam u Ecco radnji kupio poseban sprej.

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока

Link to comment
21 minutes ago, El Guapo said:

Nisam baš razumeo to za sprej, u principu ima sprej za glatku i za prevrnutu kožu, ali je on samo dodatak, krema je bitnija.
Ja ne forsiram baš mnogo te kreme na bazi voska, više idem na ove na bazi ulja, erdal ima kao bademovo, a povremeno stavim nešto što ima vosak, kažu da se vosak nakuplja.
One kao imalin ne preporučujem, bar ne Erdalove, jer posle 6 meseci mogu samo da se bace, već u tubi.
Po slici bih rekao da je nubuk koža, za njih sam u Ecco radnji kupio poseban sprej.

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока
 

 

Nije nubuk, vec glatka koza teget boje. Razumela sam (mozda cak i ovde na forumu citala) da postoje sprejevi koji stite malo vise tu kozu od vode zimi, i u jednoj od radnji u koje sam pitala (Dajhman) mi ponudise te dve opcije, "sprej samo za kozu" i "univerzalni sprej".

Link to comment

to su verovatno sprejevi za impregnaciju..ali oni ti ne trebaju ako imas koznu,vodonepropustnu obuci nju je dovoljno da negujes kremama ili sprejevima za kozu

 

ja ne bih prskala te univerzalne sprejeve za impregnaciju na koznu obucu...oni su vise za platno,vestacku kozu ili neke kombinacije

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...