Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

3 minutes ago, darling said:

ja sam probala 41. mozda nosis te koje sam ja probala, to je kao da su nam se stopala dodirnula, moji molekuli su sad po tebi!  :D

nadam se da nas neces pitati da te posavetujemo dal da zamenis.

 

 

 

 

 

verovatno će vratiti u bg ove moje, tamo ljudi nisu tolko sitničavi, pa možeš opet da ih probaš. biće obogaćene mojim kulturama. 

Link to comment
Pa nije taaako mala. 
 
Kad budem obuvala, uslikacu. Videcete da ima bas lep luuk (sa dugosilaznim akcentom na u). 
pa znam da nije :D

sent from bubamoto

Link to comment
5 hours ago, nisam ja said:

 

verovatno će vratiti u bg ove moje, tamo ljudi nisu tolko sitničavi, pa možeš opet da ih probaš. biće obogaćene mojim kulturama. 

 

rekla ajvi da je sad sezona gljivica. sad cu da dumam ciji micelijum si mi poslao i sta ce mi izrasti na vlaznom i tamnom mestu izmedju prstiju: vrganji, lisicarke, ili mozda smrcci. al samo na jednom stopalu :D

 

 

Link to comment
1 minute ago, darling said:

 

rekla ajvi da je sad sezona gljivica. sad cu da dumam ciji micelijum si mi poslao i sta ce mi izrasti na vlaznom i tamnom mestu izmedju prstiju: vrganji, lisicarke, ili mozda smrcci. al samo na jednom stopalu :D

Pa valjda su шампињони damskatm gljivica, a ne tamo neke divljakuse? :tongue:

Link to comment

koji debili. e to je stvarno da se covek iznervira, posto se u pristojnom svetu to ne desava. pre tuzbe, ako te odbiju, u sta sumnjam, al kod nas ne moze bez maltretiranja, 6 puta moras da ides tamo vamo za cipele razlicitog broja, pisacemo direkciji ecco u eccolandu, pa cemo im sve po spisku, ne brini se. jedino mi zao sto se drndas. i kao da sam i ja malo kriva zbog toga. gricka me savest... 

Link to comment

mau, imas divno izvajane noge. savrsen clanak i oblik lista, kolena! 

a i cipelice ti divno stoje :D

Edited by nezvanova
Link to comment

Mjau Pepeljuga.

28 minutes ago, nezvanova said:

mau, imas divno izvajane noge. savrsen clanak i oblik lista, kolena! 

a i cipelice ti divno stoje :naughty:

e svasta :fantom:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...