Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

10 hours ago, Mil@n said:

Bile 9000 :D Crkavica.. Ssa obzirom da lete..

 

e jbga, skupe su mi za zezu, eventualno za 3 iljade.

a ove rodjake su bas dobre, po mom ukusu. ni njih ne bih nosila, ali su mi lipe.

adidas-originals-jeremy-scott-js-wings-3

 

 

Link to comment

ove su vise da se osvetle. ako bi ih ozvucila, bila bi u fazonu da je u njih umesala prste (na nogama) biljana srbljanovic :D 

 

nekad uvatim sebe da zavidim deci sto svetle kad hodaju. volela bih i ja takvu obucu... crni lakirani hermes idealan da se postavi rasveta.  

Edited by darling
Link to comment

ove darling i bubuca su takve dve slatkice, da ja ne znam da li sam ikada srela dve tako blagorodne dobrice u zivotu? ljutite li se vi ikad? besne? ironicne, tvrdoglave? (sem zbog politike, ponekad, ali to je ok) vasi ukucani su zaista sreckovici samo takvi! a nije da ste blene neke, nego bas, bas inteligentne, obavestene, pametne!

 

kakav ste vi melem za dusu i mozak :wub::heart::wub:

 

(ovo naravno nema nikakve veze sa patikama, al' ste se tu nasle kad me oblio talas miline sto se javljate na forumu i sto vas citam :D)

Link to comment

hvala.

ja dosla da napisem: mil@ne, vodi nas u indjiju, a zatekla vase divne reci. koje su me zatekle...

malo sam pocrvenela, moram da se povucem u svoju kucicu :)

a sad se i stidim sto sam ponekad pogana na pm :D

 

hvala. i vi ste dobri. 

 

 

Edited by darling
Link to comment
6 hours ago, morgana said:

jel bijese killiana imala/htjela da kupi bijele adidas sa krilima, upravo na ovom topiku, ali davno?

bile su super.

daaaa! bas sam se nje setila cim sam vidla one bele i razmisljala da pitam sto je nema ovdi vise... 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Gledam ovih dana da kupim neke duboke cpele/čizme/gojzerice. Potrebe su sledeće:  porodično zimovanje, lakše pešačke ture (livade, šume i planine bez ozbiljnog kamenjara, uglavnom proleće-jesen, 10-20 km dnevno) i da mogu da posluže po gradu kad nije za plitku obuću. Nisam neki planinar, mada planiramo da krenemo na neke izlete od proleća s klinkama. Bitno je da ok drže nogu (da budem siguran sa rancem-nosiljkom sa ćerom na leđima), da mogu na sneg, da su udobne (ne pretvrde), da koštaju max 15k i da potraju makar 3-4 godine.
Izdvojio sam sledeće modele (na akciji u Đaku još par dana, neke još jeftinije u radnjama nego online): Copperminer Ronco, Copperminer Dufour 5, Lowa RenegadeLowa Taurus. Razmatram još i Planiku, ali su uglavnom nešto teže, tvrđe i skuplje. Ostalo je ili skupo ili nema broja, ili mi ne paše (Alpina mi je preširoka, npr.). Copperminer su dosta povoljne, ali ne nalazim ništa o brendu, Lowa ima gore-tex i vrlo je udobna. Kakve su generalno preporuke iskusnijih hikera? Jel koža neophodna ili gore-tex radi posao i sa najlonskim gornjim slojem (Lowa Taurus)? Ima li ko iskustva sa ova 4 modela? Koji Planikini modeli odgovaraju za navedeni use case (Forester, Mangart, Epir, Nanos)? Probao sam modele Rogla (deluje da nisu za sneg), Anapurna (pretvrde) i Epir Tibet (povelik broj - 48.5, a patike nosim 46, bojim se da ne bude preveliko).

Link to comment

Pa izgleda koliko sam video, samo promeniš boju.
E moj ortak hvalio te Coperminer, ali pre svega je isticao da je uzeo na sniženju [emoji57]


...shiit has hit the fan....

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...