Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

danas stosic oko pola 5, rakic verovanto oko 9. ako rakic pobedi danas ulazi u kurg boraca koji su na dve borbe od jonesa. 

Link to comment

Sta pocini Rakic, vaistinu zivotinja. Blizu je Jonesu, dva atraktivna nokauta za redom, a ovaj nije da ima pooularnih protivnika na vidiku. Doduse sumnjam da ce se to desiti skoro jer je Rakic pre koji mesec izjavio da sada ne bi prihvatio mec sa Jonesom ali da ce ga pobediti za dve godine. 

 

Jel gledao neko Stosica? 

Link to comment

Ma niko nije blizu po kvalitetu, jones je jordan, liga za sebe, ali rakic je najtalentovaniji borac u diviziji, ne bu me cudilo da bude prvak jednom.

 

gledao sam stosica. Oborii ga je je klark prednj direktom i tako dobio prvu rundu. Drugu je dobio stosic, cak mi se cinilo da mozds moze da ga zavrsi, ali je u trecoj ostao bez snage, nije mogao udarac da uputi. Klark je mnogo puta pokusavao da ga obori, a stosic je mnogo jaci od njega.

Link to comment

Ima 4 meca i sve  4 pobede u ufc, ukupno 12 valjda.. On je pobedio ovog klarka od koga je izgubio stosic, mada je i on bio u problemu na pocetku. Rakic je zivotinja, radovao sam se ko da je osvojio pojas. 

Link to comment

Ukupno 12 vezanih, izgubio je samo prvi mec u karijeri. 

 

Steta za Stosica, cudi me da je ostao bez snage, stalno se naglasava kako je u cro cop gym-u kondicija prioritet. On je ovde bio zamena, a pre toga je imao povredu, mozda je do toga. Mislim da ima ugovor na 4 meca, u problemu je ako sledeci izgubi. 

Link to comment
1 hour ago, Heaviside said:

Ukupno 12 vezanih, izgubio je samo prvi mec u karijeri. 

 

Steta za Stosica, cudi me da je ostao bez snage, stalno se naglasava kako je u cro cop gym-u kondicija prioritet. On je ovde bio zamena, a pre toga je imao povredu, mozda je do toga. Mislim da ima ugovor na 4 meca, u problemu je ako sledeci izgubi. 

 

pa cenim da je na kondiciju uticalo to sto ga je pogodio u bradu odmah na pocetku. 

Link to comment

Roditelji izbosne, rodjen u Austriji i nema nameru da menja zastavu pod kojom se bori, cilj mu je da dovede ufc u Bec. Cisto sumnjam da ima jos neki pasos osim austrijskog.

12 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

 

pa cenim da je na kondiciju uticalo to sto ga je pogodio u bradu odmah na pocetku. 

Pa jebem li ga, valjda upravo to spada u boracku kondiciju. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...