Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

On 30.6.2019. at 0:30, ToniAdams said:

Uf, nije nemoguće al nek prvo prođe volkana. Mislim da je počeo hajp a to nikad ne valja.

Jel ovo dogovoreno (rakic vs ozdemir) ili nagađaš?

Link to comment
3 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

rodjeni, jesi video ovo? :D

jesam, izuo ga iz steznika :laugh:

 

jbt, masvidal 5 sekundi

 

amanda očekivano

 

dve runde džonsa pogledah, pa sam morao na posao

 

šta bi?

Link to comment

Bilo je priče o tome. Ništa nije dogovoreno da ja znam, al ima rakic još toga da prođe do borbe za titulu.

 

Baš mi drago zbog masvidala i poljaka.

Nemam pojma kako da cenim glavnu borbu, po mom mišljenju čekićar pokraden, a opet đanki nije ni pokušao da ga obara.

 

Otkad postoji black belt u tai boksu?

Link to comment

Vrlo čudno je to što nije bukvalno nijednom išao na obaranje. Objašnjenje da je želeo izazov, da ga pobedi u njegovoj igri, a titula visi je još čudnije. Najavio revanš više puta. Pada mi na pamet da ga namerno nije silovao da bi imao u šteku zanimljiv mečap ako zafali, a trenutno izgleda da će uskoro zafaliti.

 

Bilo kako bilo, dobar event, makar za nas koji se ne razumemo previše. Kijezine tranzicije zabavne za gledanje, arogantni Rokhold će da jede na slamčicu, ubijen hajp oko smarača Askrena, 3 atraktivna nokauta, Amanda i Masvidal ušli u istoriju... šta ćeš više

Link to comment

nije mi delovalo da se zjaebavao, mislim da je bio oprezan previse, plasio se da ga ovaj ne pogodi. mislim da je izgubio 3 runde. 

 

nema veze, zna se ko ce da mu otkine glavu. 

Link to comment

Prvu, drugu i petu je izgubio. Ali i protiv gusa je izgubio tri, još očiglednije, te mislim da zna da za njega pravila ne važe.

Da je bio previše oprezan odradio bi dablleg i završio priču. Jbt debelog olimpijskog rvača je obarao na keca, de ne bi ovog klipanina

Edited by ToniAdams
Link to comment

Pa to, oprez protiv ovoga znači obaranje, zato mi je i toliko čudno što ga nije oborio. Pri tome je sigurno i sam bio svestan da je tesno. Mogao je min jednu rundu da obezbedi kontrolom u parteru.

Link to comment

A jede udarce ko baklava. Jebeni terminator.

 

Rokhold je car, pređe u lhw nakon što ga je pillow fist bisping nokautirao a onda mu ovaj poljak razvali usta.

Bolje da se drži manekenisanja.

Link to comment

Meni on deluje kao da je idealno građen za MMA. Tehnički takođe to deluje fino, a i radi sa top trenerima. Debeli ga nije prozivao da je loš borac nego da se fizički raspao. 3 teška nokauta u poslednja 4 meča, posle Bispinga je imao neku tešku povredu, zaboravio sam koju, dva loma vilice u godinu i nešto, na potkolenici više nema svoju kožu nego mu rade nega presađivanja, brada izgleda oslabila...jbg krvav je to je leba. Inače mi iz nekog razloga ide na kurac, arogantan je ali je to uobičajeno u mma, ne znam gađa mi neku žicu koja me tera da navijam protiv njega.

Link to comment

Ma lik je prosto idealno građen i tačka, no homo. Ali brada pamti, to je to. Romero ga je izgazio, al to je nekako normalno. Posle ta 2 nokauta je vrv najgluplje što je mogao da uradi da pređe u lhw.

Još je prozivao gustavsona, dok je ovaj još bio aktivan. Ne smem da zamislim na šta bi to ličilo. 

Link to comment
3 hours ago, ToniAdams said:

Ma lik je prosto idealno građen i tačka, no homo. 

Kad bolje razmislim to je verovatno jedan od razloga zašto me nervira :D

Link to comment

Rokholdu je jos Vitor odvojio vilicu od lobanje i samo je Weidmanova glupost dovela do champ pozicije Rokholda.Posle Romerove telefonke mislim da je to bio gameover.Rokhold ne ume da se krece levo desno,kretanje glave nista.Kad ga neko sabije i natera na uzmicanje,lako pogine.

Jebeni Jones izvali koleno liku ,Gustafsonu odlomi celu butinu.Ne znam ,ne mogu da ga gledam.Grozan ali bas grozan borac.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...