Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

ehej, pa i ja sam srela te jogi letace  :D ... istina, kada smo mi odlazili (utorak), oni su dosli, tj nahrupili u ogromnim kolicinama.

nije lose andrevlje, mada je klopa uzas (za palacinke ne znam), mi imali pansion pa onda i tu hotelsku hranu, sve bezukusno i nikakvo. narocito za mene koja sam jela vege hranu (neke smrznute od bogtepita kada pastrmke, pangasius, a bio i pohovani biljni kackavalj... grozno). 

no, kampari im je jeftin, i sve im je jeftino, okolina super, jedino je bila najezda buba, najvise bubamara ali i ostalih, nije se moglo ziveti od njih...

72465470_721148528296471_4905607694397734912_n.jpg

72565638_740986539646834_1647637750683271168_n.jpg

andrevlje.jpg

Link to comment
9 hours ago, InvisibleLight said:

tu vlasnik neki novokompovani 'biznismen'? jos se zove 'etno selo vrdnicka kula' :puke: 

ako treba da biram ,bolje da zapadna fruska ostane divlja i u rupama nego da se na taj nacin turisticki 'uzdigne'

 

To je najveća seljana koju sam u životu video.

 

A kad smo već kod Vrdnika, jel' neko sedeo u Putinu?

Link to comment
5 hours ago, omiljeni said:

mi u nedelju vodili klince na Letenku. to koliko je bilo bubamara je neverovatno. šta se to dešava?

Isto što i svake godine, traže gde će da prezime.

 

Kod Vrdničke kule treba da krene eksproprijacija, nije im dosta onaj mastodont. To mesto treba bojkotovati.

Link to comment
16 hours ago, InvisibleLight said:

tu vlasnik neki novokompovani 'biznismen'? jos se zove 'etno selo vrdnicka kula' :puke: 

ako treba da biram ,bolje da zapadna fruska ostane divlja i u rupama nego da se na taj nacin turisticki 'uzdigne'

 

Bili mi na Fruskoj Gori par dana prosle godine i dok sam trazio naleteli i na kulu™ . I meni je delovalo bez veze. Mislim da u toj borbi imas dosta slabe sanse za sad.

Link to comment

bio sam jednom na kuli. bilo neko prelazno vreme, zubato sunce i košava na max. 

hrana klasična restoranska konfekcija. cene pojačane do umerene. 

 

štos tiče hrane na andrevlju (ja sam u studentskim danima prvi put čuo za ovo mesto, i sad se sećam kakav mind fuck mi je ovaj redosled slova izazivao :laugh:) mi smo ovaj put kao zbog dece™ uzeli ćevape, naravno da su deca to mahom izignorisala pa su kao supruge™ morale™ da pojedu to da se ne baci, ali ne lezi vraže stigo onaj penzionerski bus, kad su krenuli da naviru, posedali im za sto, za vrat i sve sa rečima, ma ne smetate vi nama :laugh:

Link to comment
43 minutes ago, Venom said:

 

Bili mi na Fruskoj Gori par dana prosle godine i dok sam trazio naleteli i na kulu™ . I meni je delovalo bez veze. Mislim da u toj borbi imas dosta slabe sanse za sad.

 

Upravo, kroz pricu saznala:

https://www.google.com/amp/s/www.srbijadanas.com/vip/vip/lepa-brena-odlazi-u-ugostitelje-pokrece-novi-biznis-sa-suprugom-kupili-zemlju-u-jednom-malom-selu-2019-10-05%3famp

 

Moje parce fruske gore:( 

Kud sam i kukala sto na fg zapadu nista novo

 

Link to comment
mi u nedelju vodili klince na Letenku. to koliko je bilo bubamara je neverovatno. šta se to dešava?
Pa vreme... Otoplilo i zavrteo se još jedan ciklus... Priroda kpristi svaku priliku...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
15 hours ago, InvisibleLight said:

Jela tamo pre 10ak dana neku tortu, grozna margarinusa

Sta jesti? Sta je fokaca? 

 

Slabo konzumiram slatko pa ne bih znao. 

Od 10ak jela koje sam probao svako je količinski bilo lagano dvoje da podele porciju i ne ostanu gladni, a kvalitetom oko 8/10. 

Fokača je lebac za belim lukom, ako naručiš donese ga pre jela vrućeg sveže ispečenog, dal zbog pešačenja ili što je onako vruća nje se napucam sad mi bale cure kad se setim koliko je dobra

 

Link to comment
9 hours ago, omiljeni said:

mi u nedelju vodili klince na Letenku. to koliko je bilo bubamara je neverovatno. šta se to dešava?

I to ne one domaće, crvene, nego neke šućmuraste, oker i crne tufne, kao sa aliekspresa. Gospođa tripuje da ujedaju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...