Jump to content
Corkscrew

Restorani u Srbiji koje treba posetiti

Recommended Posts

LeBron

Dajte neku preporuku za neki dobar restoran u okolini Beceja. Idemo sutra do dvorca Dundjerskog ali necemo tamo da jedemo.

JakeBlues

Ima li neka preporuka za neki OK restoran na Kosmaju (Sopot i okolina), a da nije kod Tome i Nade ili Kabinet Pivnica ?

kud u maglu Simoviću

mb mladenovac(vlaška)

Milošica
16 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

mb mladenovac(vlaška)

I od mene preporuka.

JakeBlues

OK, hvala, znam za MB, moglo bi se reći da sam redovan gost. :) Mislio sam da možda ima neki skriveni biser na samom Kosmaju ili u Sopotu, mada ni MB nije daleko.

kud u maglu Simoviću

onda produži do aranđelovca i malog hrasta

Ras

Preko Rogače, pravo pred MH! :)

JakeBlues

Ma oni su nesto mnogo nervozni vikendom kad im banes bez rezervacije. A lepo vreme za vikend... jok nece biti sve puno. :(

*edited by mod
Ima li neka preporuka za neki OK restoran na Kosmaju (Sopot i okolina), a da nije kod Tome i Nade ili Kabinet Pivnica ?

Da se nadovežem na post, da li Kabinet to ima neki ugostiteljski objekat pri pivari?

Sent from my H3213 using Tapatalk

JakeBlues

Ima restoran, sa zaista fantasticnim pogledom. Ima pivo na tocenje u sklopu restorana, pa mozes da probas sve sto te interesuje (semplove ne naplacuju). Mozes da kupis i flasirano, a cene slicne kao po marketima u Beogradu.

E sada, cene u restoranu su malo jace a porcije prilicno male, mada je sve to kao lepo servirano itd itd...

*edited by mod
Ima restoran, sa zaista fantasticnim pogledom. Ima pivo na tocenje u sklopu restorana, pa mozes da probas sve sto te interesuje (semplove ne naplacuju). Mozes da kupis i flasirano, a cene slicne kao po marketima u Beogradu.

E sada, cene u restoranu su malo jace a porcije prilicno male, mada je sve to kao lepo servirano itd itd...

Hvala! Oduvek me je to zanimalo, na netu se ništa ne pominje a nisam hteo da zapucam i da poljubim vrata.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Host

Mislim da je Kabinetov restoran otvoren samo vikendom, tako da svakako zovi pre odlaska da ne bi izvisio za mesto. Jela su uglavnom barska, ali kvalitetna i dobro spremljena. Porcije su bile velike kad sam ja bio, moguce da su ih u medjuvremenu smanjili.

Vredi otici zbog lepog objekta i okolisa. 

Imas ovde kontakt

Edited by Host

InvisibleLight

NS i ostali, jel ima neki restoran na brankovcu il tu negde ,centralni deo FG a da nisu oni restorani na raskrsnici na vencu (arena, lugarnica ..)???

jbt koliko fali tzv ugostiteljskih objekata, prosli vikend isla na zapad fg i morali za  restoran i za kafu preci u ilok

Edited by InvisibleLight

ivy

ima na Zmajevcu neka kafanica,tu je pre bilo planinarki dom..nemam pojma da li imaju klopu 

a ugostiteljskih objekata ne fali,Fruska gora je pre svega pesacka planina..ugostiteljskih objekata ima gde ima pristupnih puteva a njih ima na obodima i okolo..na samoj Fruskoj i ne bas..

novi ug. objekti bi znacili vise kola/vise ljudi i vise smeca...

ponesite sendvic,kolac i kafu u termosu i piknikujte na nekoj livadici i milina.

InvisibleLight
5 minutes ago, ivy said:

ima na Zmajevcu neka kafanica,tu je pre bilo planinarki dom..nemam pojma da li imaju klopu 

a ugostiteljskih objekata ne fali,Fruska gora je pre svega pesacka planina..ugostiteljskih objekata ima gde ima pristupnih puteva a njih ima na obodima i okolo..na samoj Fruskoj i ne bas..

novi ug. objekti bi znacili vise kola/vise ljudi i vise smeca...

ponesite sendvic,kolac i kafu u termosu i piknikujte na nekoj livadici i milina.

da, videh sad taj  restoran na googlemaps

u pravu si za proplanke, mislila sam na restorane vise u selima, kao sto je onaj u maloj remeti. ne znam koliko su mestani sela sretni zbog njega 

zapadno od vrdnika nema stvarno nista nigde, ni po selima, tj ima samo uz dunav gore