Jump to content
IGNORED

Pravosuđe u Srbalja


Muwan

Recommended Posts

Зграда првог суда у Бул. НТ још увек нема струје после поплаве и суђења се и даље не одржавају. Поплава је била пре 15 дана. Па да ли је могуће. :fur:
Kakvi debili majko mila!
BTW, dok je tamo bila BKTV (ako govorimo o zgradi bivšeg aeroinženjeringa) pojavljivala se voda u podrumskim prostorijama, ali to je bilo zbog blizine reke...
Ali radilo je sve i to na struju...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
3 hours ago, Hamlet Strašni said:

Зграда првог суда у Бул. НТ још увек нема струје после поплаве и суђења се и даље не одржавају. Поплава је била пре 15 дана. Па да ли је могуће. :fur:

 

Poslednja fabrika za proizvodnju pisacih masina zatvorena u Indiji pre 10-ak godina

Link to comment
  • 2 weeks later...

Onaj sto je divljao kolima pre mesec dana u Strahinjica Bana, uleteo u kafic, poslao dvoje u urgentni je priznao krivicu, dobio godinu dana da bude kuci bez nanogice I ne sme da vozi 6 meseci....

Efikasnost na prvom mestu. 

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Ahahahahahaha 

 

Jbt, neki gastos anonimus, wannabe krimos

 

Pa onda da ne čudi kad Babić tuži vozača onog auta u kom je stradala nesretna žena što su ga omeli i zbog njih zakasnio

Link to comment
On 9.7.2019. at 20:22, ultra plasticni said:

 

Poslednja fabrika za proizvodnju pisacih masina zatvorena u Indiji pre 10-ak godina

Najjača je fora iz vremena sankcija oko pisaćih mašina. Trebao mi izvod iz MKR na medjunarodnom obrascu. I odem ja u SO Savski venac i tražim, i oni mi daju na medjunarodnom obrascu, ali popunjeno ćirilicom:laugh: Ja kažem: pa dobro šta da radim ja sa ovim popunjen je ćirilicom. Tetka mi odgovara: imamo samo lepeze na ćirilici:laugh: A ti se gradjanine snadji....

Link to comment
  • 3 months later...
  • 1 month later...

http://rs.n1info.com/Vesti/a562024/Drzavni-sekretar-Vucic-da-bira-sudije-i-tuzioce.html

 

"Mi imamo, dakle, u jednoj Francuskoj, gde u njihovom ustavu sudstvo i nije grana vlasti, nego autoritet, a sudije i tužioce postavlja predsednik države. E, a kod nas, dakle, umesto predsednika države, umesto, dakle, da recimo predsednik Vučić postavlja sudije, ovde imamo da oni koji sede sa kriminalcima u hotelu 'Šumadija' (to rade)", kazao je Ilić.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...