Jump to content
IGNORED

Grešna zadovoljstva


Lrd

Recommended Posts

Treš je treš i nije stvar ukusa, normalno.
+1Jack-Bauer-wallpapers-24-4443559-800-600.jpgPoklapalo mi se sa jedinim mogućim home workout terminom, jebiga, a i ćerka mu nije loša. Za glavu da se hvataš koliko je kataklizmično glupo, ali ipak sam gledao sa nekakvom perverznom fascinacijom.
Link to comment
Made in Canada (a.k.a. The Industry)?Potpuno uvrnut humor, nešto između Pajtonovaca i The Fast Show...Noup, pomešao sam sa nečim... :isuse:
Taj je! :Hail: Dodjem ti pivo za ovo!Cim nadjem vremena moracu da proverim secanje na seriju kao i koliko mi se ukus promenio.
Link to comment
Ovo prvo je ispljuvano na jednom drugom forumu (sad sam se setila) sa koga sam pobegla, jer su se utrkivali ko će više da oblati Lost, a za TBBT su mi koliko pre mesec dana, kada sam pitala kakva je serija, na omiljenim serijama ove, rekli da pristojan svet od toga zazire.
izvini molim te, jesam ti i tamo rekao da je vrhunska serija? :P to su da je losa rekli onaj gervilius tutumutu(jebem ga u nick) a njega i divna predivna 13 :wub: smara, Callavera i verovatno mandingo se posrao po istoj... a oni ti dodju kao sveto trojstvo loseg ukusa :Dtakodje, di su bre Gilmorice trash?! sjajna serija. to sto nema vampira i zombija ne znaci da je serija sranje. dijalozi su vrhunski. jeste da ponekad malko prebace patetiku pa smore, ali oma iza dodje krupan kadar dupeta Lauren Graham u tesnim farmerkama i oma im svu patetiku oprostim :Da sto se tice teme, ne znam jebemu... ja sve sto gledam, ja bih toplo preporucio ljudima da gledaju... a da sam odgledao nesto iako znam da je go kurac, to mu dodjeAcapulco HEAT... Alison Armitage :wub: jbgi naravno Nick Slaughter, ali tada sam imao nekih 10-11 godina i nije bilo kablovske u mom selu :D doduse, i danas sam ponosan na istu i toplo bih je preporucio svakome :D
Link to comment

joj i ja sam gledala ove Francuze, onako nešto napola serije usred srede i tako to :lol:uzgred, nemam blage veze da li je ovo sramota ili je kul ili kak stoje stvari :huh: (imam utisak da niko živi ne zna za seriju)

Link to comment
^kul je red dwarf -_-
ohohoho još neko zna za seriju! :Hail: nema ni veze dal je serija glupa, ni dal ti se sviđa, ni ništa, važno je samo da još neko zna!Seks i grad sam i ja nekad gledala, opet tako nešto po metodi slučajnog uzorka, malo sreda malo krajevi
Link to comment
izvini molim te, jesam ti i tamo rekao da je vrhunska serija? :P to su da je losa rekli onaj gervilius tutumutu(jebem ga u nick) a njega i divna predivna 13 :wub: smara, Callavera i verovatno mandingo se posrao po istoj... a oni ti dodju kao sveto trojstvo loseg ukusa :D
Jest, ti si jedini rekao da je serija( the big bang theory)dobra i moram da priznam da je to bio jezičak na tasu koji je prevagnuo da se prepustim uživanju gledanja iste, zahvaljujem na savetu :D
Link to comment

2 broke girls, a ponekad pogledam i "Mike & Molly" kad mi dosadno.Edit: Letos nisam nista mogao da nadjem posteno da gledam pa sam gledao i "Hot in Cleveland" par epizoda.

Edited by Tinman
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...