Jump to content
IGNORED

Grešna zadovoljstva


Lrd

Recommended Posts

sweet_valley_high-show.jpgkoji se još tinejdž onanist iz 90ih ne seća ovog tandema snova - fufice džesike i sestre joj jelisavete, djaka generacije u stabilnoj vezi sa glavnim bajom u školi. tu je i prateće osoblje: ridjokosa buržujka lila, poput fibi iz friendsa šašava inid, i neka sisata brazilka.
:lol: Sa 11-12 godina sam procitala ceo serijal knjiga po kojima je radjena serija. Par godina posle je krenula na Pinku, ali nisam mogla da je gledam, nista od onoga sto mi se svidjalo u knjigama nisu ostavili. A likove sam skroz drugacije zamisljala, uopste mi to nije bilo to i uspela sam da odgledam mozda 2 epizode.On topic: One Tree Hill. Odgledala sam sve epizode i redovno proveravam kad pocinje sledeca sezona, da slucajno ne propustim. :blush: Nathan Scott :wub:
Link to comment
  • 2 weeks later...

Pade mi na pamet jedno grešno zadovoljstvo koje sam gledao u čamotinji nesanice - sad se ne sećam više na kojoj tv - pre nekoliko godina: - Policijska akademija, kao serija. Slepstik, za đecu. Takođe,- Metlok.

Link to comment
  • 4 months later...

Pametna odluka, ali ničeg grešnog nema u tome. ;)Edit - a završila se i treća da znaš...valja ofkors.

Edited by bob loblaw
Link to comment
  • 1 year later...
  • 9 months later...

Već neko vreme pokušavam da nađem seriju koja se prikazivala na B92/Pinku tamo negde krajem 2003, početkom 2004. Sećam se samo da su glavni likovi dva muškarca (od kojih jedan nosi dva Desert Eagle-a) i jedna vrlo zgodna bruneta u haj tek studiju i nabudženim kolima. Oni su valjda neka specijalna jedinica. privatni detektivi ili tako nešto.

 

Any ideas?

Edited by miki.bg
Link to comment

Već neko vreme pokušavam da nađem seriju koja se prikazivala na B92/Pinku tamo negde krajem 2003, početkom 2004. Sećam se samo da su glavni likovi dva muškarca (od kojih jedan nosi dva Desert Eagle-a) i jedna vrlo zgodna bruneta u haj tek studiju i nabudženim kolima. Oni su valjda neka specijalna jedinica. privatni detektivi ili tako nešto.

 

Any ideas?

 

Snoops ?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...