Jump to content
IGNORED

Grešna zadovoljstva


Lrd

Recommended Posts

Bila je neka trash serija koju sam kao klinac redovno pratio na Pinku(pocetne godine Pinka). Cini mi se da cak i pamtim da je isla cetvrtkom. Tad se Pink uglavnom oslanjao na serijski program i svaki dan je u udarnom terminu bila serija koja je isla jednom nedeljno. Elem serija je pratila nekog policajca koji je ziveo na nekoj svemirskoj orbitalnoj stanici. Imao je leteci policijski auto, u policiji je radio i sa vanzemljcima tj. vanzemaljci razlicitih vrsta normalno zive i rade sa ljudima, prati se i njegov porodicni zivot, itd...Nema sanse da se setim kako se zvala serija.

Link to comment
Bila je neka trash serija koju sam kao klinac redovno pratio na Pinku(pocetne godine Pinka). Cini mi se da cak i pamtim da je isla cetvrtkom. Tad se Pink uglavnom oslanjao na serijski program i svaki dan je u udarnom terminu bila serija koja je isla jednom nedeljno. Elem serija je pratila nekog policajca koji je ziveo na nekoj svemirskoj orbitalnoj stanici. Imao je leteci policijski auto, u policiji je radio i sa vanzemljcima tj. vanzemaljci razlicitih vrsta normalno zive i rade sa ljudima, prati se i njegov porodicni zivot, itd...Nema sanse da se setim kako se zvala serija.
Ovo?
Link to comment

Znaci, jebem ti zivot :lol: Krenuo sam da pisem post o tom pinkovom lajn apu pre par dana, ali me mrzelo da trazim postere, pa sam obrisao. Dakle...Renegade_S1_MC.jpgQuantum-Leap.jpg220px-SpacePrecinct_ComicBook.JPGwalker_texas_ranger-show.jpgSamo jednu nisam gledao, ne mogu da se setim koja je serija u pitanju. A ovu Stanicu sam ja pamtio kao "Space station No9" :unsure:

Link to comment

Uf, ja sam obozavao Quantum leap. I jos uvek sam u ubedjenju da to nije bio trash, ali gledao sam kao klinac, ko ce ga znati. Cak sam se jedno vreme nosio mislju da skinem i pogledam ponovo da vidim kako bi mi to sad izgledalo.I tog bounty hunter-a sam redovno gledao.Deep Space Nine je Star Trek. To si nesto pomesao. Mislim da nije islo na Pinku. Mozda na 3K.

Edited by deeps
Link to comment
Tja, pa ja odgledao celu Ljovisnu
trolonja on/sad si me podsetio-čija je ono žena/devojka na tamou viknula jebalo vas bombardovanje, prođe mi ljovisna! kad je taj forumaš posle telefnskog odobrili-bombardvanje-poziva prebacio na neki sienen ili bibisi? biggrin.giftrolonja offa od tih giltija takođe prijavljujem sve bolničarke od čikago houpa pa do grejs anatomi, sa svim međuprelazima; i prijatelje i domaćice, mada su mi oni u tom domenu skroz dobre serije, nemam pojma što su giltiji, al ajd. sloter - redovno. bejvoč- redovno. bejvoč baj najt ili kako se već zvalo ono čudo - ih! laugh.gif
Link to comment
Uf, ja sam obozavao Quantum leap. I jos uvek sam u ubedjenju da to nije bio trash, ali gledao sam kao klinac, ko ce ga znati. Cak sam se jedno vreme nosio mislju da skinem i pogledam ponovo da vidim kako bi mi to sad izgledalo.I tog bounty hunter-a sam redovno gledao.Deep Space Nine je Star Trek. To si nesto pomesao. Mislim da nije islo na Pinku. Mozda na 3K.
QL je bio fenomenalan u to vreme. A ovo sam pomesao samo naslov. Ne znam zasto mi je ta devetka u glavi. Kad god sam pokusavao da nadjem seriju, uvek sam searchovao space+nine, pa sam dobijao Star trek iako znam da to nije to :D
Link to comment
sweet_valley_high-show.jpgkoji se još tinejdž onanist iz 90ih ne seća ovog tandema snova - fufice džesike i sestre joj jelisavete, djaka generacije u stabilnoj vezi sa glavnim bajom u školi. tu je i prateće osoblje: ridjokosa buržujka lila, poput fibi iz friendsa šašava inid, i neka sisata brazilka.
Link to comment

QL, onoliko koliko sam mogao da uhvatim od PInka. Da, to sam gotivio. Proletos na službenom putu uhvatio na nekom ob BBCja iodgledao par epizoda. Ne deluje loše, opet, više je za decu. Spavce Precint sam gledo kao mali, krala je neka lokalna TV. ali nije mi se nešto dopadalo, no morao sam na nešto da gubim vreme. Brisco County Jr. bih takođe ubrojao u ta dečja zadovoljstva. Nemam pojma, sve je to onda greh. I neka je.

čija je ono žena/devojka na tamou viknula jebalo vas bombardovanje, prođe mi ljovisna! kad je taj forumaš posle telefnskog odobrili-bombardvanje-poziva prebacio na neki sienen ili bibisi?
Nemam pojma, mada sam foru čuo na nekom drugom mestu ne znam gde. Biće da nije jedini slučaj.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...