Jump to content
IGNORED

KK Mega Vizura


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

sa malim zakasnjenjem zelim da uskliknem bravo mega!

 

a bravo i za ppp koji je najavio ovakav ishod polufinala   ^_^

 

ne verujem da cu moci da navijam za zvezdu u eventualnom finalu, posebno sto ce i samim plasmanom u finale zvezda obezbediti el, pa finale nece imati tu tezinu. a i tesko je navijati protiv ovakve™ mege. suvise je to dobra kosarka, talentovan tim, a i takmicarski nastrojen  :)  jedna zdrava prica, sve u svemu

 

Ako se Megi u medjuvremenu ne vrate povredjeni igraci ta potencijalna finalna serija ce biti prilicno one-sided affair. Doduse, bice i ako se vrate, samo ce bez ove trojice biti sa pola snage. Mega je vec napravila strasan posao i za sebe ali i za druge timove, ako ti drugi timovi budu pametni da nesto nauce iz njenog primera. Tesko da moze eksplicitinije da se posalje poruka o tretmanu mladih igraca nego kad jedna ovako mlada ekipa omlati tim matorih prehajpovanih polovnjaka i to tako sto pokaze veci karakter kad se lome utakmice.

Link to comment

Ako se Megi u medjuvremenu ne vrate povredjeni igraci ta potencijalna finalna serija ce biti prilicno one-sided affair. Doduse, bice i ako se vrate, samo ce bez ove trojice biti sa pola snage. Mega je vec napravila strasan posao i za sebe ali i za druge timove, ako ti drugi timovi budu pametni da nesto nauce iz njenog primera. Tesko da moze eksplicitinije da se posalje poruka o tretmanu mladih igraca nego kad jedna ovako mlada ekipa omlati tim matorih prehajpovanih polovnjaka i to tako sto pokaze veci karakter kad se lome utakmice.

 

pa to, ne postoji bolja stvar za kosarku nego to sto je mega ispresavijala ovakvu™ buducnost, nabudzenu preplacenim poluigracima. a i za sam integritet kluba, domacih takmicenja i regularnost u koju se sumnjalo, dobro je sto su poceli da osvajaju trofeje i pobedjuju ovakve serije. ni ja ne verujem da imaju velike sanse u finalu, al nema veze, sto se mene tice finale sa zvezdom bice 1 gurmansko kosarkasko uzivanje, sada valjda vise niko ne sumnja da ce oni to da puste iz nekog razloga. odigrace casno i posteno, uz sve sto su dosad vec uradili ove sezone, sasvim dovoljno.

 

:misko:  veceras u obrucu

Link to comment

pa to, ne postoji bolja stvar za kosarku nego to sto je mega ispresavijala ovakvu™ buducnost, nabudzenu preplacenim poluigracima. a i za sam integritet kluba, domacih takmicenja i regularnost u koju se sumnjalo, dobro je sto su poceli da osvajaju trofeje i pobedjuju ovakve serije. ni ja ne verujem da imaju velike sanse u finalu, al nema veze, sto se mene tice finale sa zvezdom bice 1 gurmansko kosarkasko uzivanje, sada valjda vise niko ne sumnja da ce oni to da puste iz nekog razloga. odigrace casno i posteno, uz sve sto su dosad vec uradili ove sezone, sasvim dovoljno.

 

:misko:  veceras u obrucu

 

Milojevic da pusti Zvezdu!? :lolol: Ko je veselnik s takvim idejama? 

Link to comment

Milojevic da pusti Zvezdu!? :lolol: Ko je veselnik s takvim idejama? 

 

zvezdu, ili koga god kada god. i sam si pisao o sukobu interesa u kojem se misko nalazi, i kako to (moze da) utice na regularnost i ta prica nije bila bez osnova. valjda ce to ubuduce da utihne, a na megu se stvarno gledati kao na 1 zdrav projekat. ne toliko kao sto je bio rahmetli hemofarm npr, ali u nasim uslovima zadovoljavajuce zdrav.

Link to comment

zvezdu, ili koga god kada god. i sam si pisao o sukobu interesa u kojem se misko nalazi, i kako to (moze da) utice na regularnost i ta prica nije bila bez osnova. valjda ce to ubuduce da utihne, a na megu se stvarno gledati kao na 1 zdrav projekat. ne toliko kao sto je bio rahmetli hemofarm npr, ali u nasim uslovima zadovoljavajuce zdrav.

 

To je drugo, sukob interesa ostaje kao upitnik nad ovim projektom. Ne mora da znaci, kao sto sasvim sigurno i ne znaci, da bi Misko u kriticnim situacijama posezao za cinjenicom da u konkurentnim timovima poseduje veliki broj igraca, ali takve stvari se obicno ne ostavljaju na dobru volju pojedincima. Menadzeri i kladionice ne bi trebalo da imaju klubove u vlasnistvu, prosto je takva situacija pozivnica za potencijalne nesportske radnje. No, kod nas je sve moguce, mi smo prosle godine igrali Superligu sa dva tima prakticno jednog istog kluba, u sustinski istom vlasnistvu. To su neozbiljne stvari.

Link to comment

To je drugo, sukob interesa ostaje kao upitnik nad ovim projektom. Ne mora da znaci, kao sto sasvim sigurno i ne znaci, da bi Misko u kriticnim situacijama posezao za cinjenicom da u konkurentnim timovima poseduje veliki broj igraca, ali takve stvari se obicno ne ostavljaju na dobru volju pojedincima. Menadzeri i kladionice ne bi trebalo da imaju klubove u vlasnistvu, prosto je takva situacija pozivnica za potencijalne nesportske radnje. No, kod nas je sve moguce, mi smo prosle godine igrali Superligu sa dva tima prakticno jednog istog kluba, u sustinski istom vlasnistvu. To su neozbiljne stvari.

 

za nesportske radnje dovoljno je da postoji volja, ne mora nuzno tu da bude involviran bilo kakav menadzer ili kladionica. eto, ofk beogradom ne rukovodi menadzer ili kladionica, pa je svaka druga njihova utakmica namestena. nacelno se slazem, ali u zemlji u kojoj je drzava jedini finansijer kosarkaskih klubova mislim da ne treba terati mak na konac kada su u pitanju oni pojedinci koji svojim rukama stvaraju neku vrednost. i dobro je sto su ovi poslednji uspesi oznacili megu kao klub u kojem se dobro radi, a manje se pominju u kontekstu toga da su menadzerski klub koji je u sukobu interesa

Link to comment

Cuj, ako Mega ne bude htela :D

 

Posto vidim da ga pratis, priupitaj ga da li ce biti moralno da ostane kad ne budu hteli da igraju EK, vec ustupe mesto komsijama :lol:

Link to comment

pogledao snimak veceras, i interesantno je da je buducnost de fakto imala 4 mec lopte. osim kukovog poslednjeg promasaja, u poslednjem minutu otvorene trojke su promasivali kuk, jenkins i sehovic, i to sve pri vodjstvu buducnosti, a da je nesto od toga pogodjeno otisli bi na 4-5 razlike, i utakmica bi bila resena. nije im se dalo, lopta opet nije slagala. poslednji tajm aut je vaistinu antologijski - tragija koji se histericno brise peskirom i ne pomislja da pogleda ka pavicevicu, pavicevic koji se udara po nosu i pokusava nesto da promuca, a ne zna sta bi rekao, crnci sa strane u nekom svom filmu...

Edited by Nikodije
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Mega odrala zvezdu u finalu kadetskog prvenstva, misko je preuzei primat od cokija u mladjim kategorijama I cenim da ce razlika biti samo veca.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...