Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

Glogovac je sjajan glumac, samo je šteta što je  20 godina karijere potrošio snimajući jedno sranje za drugim. Tek na kraju, u ustavu rh i južnom vetru, kada su zaista dobri filmovi i dobre uloge, pokazao je svu raskoš talenta. 

Link to comment
5 hours ago, Moća said:

Meni je on u Hadersfildu za Oskara. U tom filmu on nema nista svoje potpuno druga osoba.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

gledao sam ovde predstavu, gostovali su par meseci pre nego sto je umro. Lausevic, Cetkovic i ekipa, naravno, duboka srpska depresija i tragedija.

ovo sto kazes, druga osoba, tacno tako, mozda cak i prevelika promena. Lausevica sam prepoznao tek na pola predstave.

zanimljivo je koliko nasim glumcima lezi najdublja tmina, dno i tragedija, nemamo puno dobrih komicara.

znaci vredi pogledati film?

Link to comment
Meni je on u Hadersfildu za Oskara. U tom filmu on nema nista svoje potpuno druga osoba.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk


tek negde na pola ustava uspevam da se setim jebote ovo je glogovac, mada unapred znam da je on. odgavan, odvratan lik.


sent from bubamoto

Link to comment
On 11.11.2018. at 11:01, Moća said:

Meni je on u Hadersfildu za Oskara. U tom filmu on nema nista svoje potpuno druga osoba.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

100% se slažem. Inače imam osobu u bivšem komšiluku sa sličnom dijagnozom  pa smo bili u labavom kontaktu. Ono što je Glogovac uradio tom ulogom je, po mom mišljenju, jedno od najboljih ostvarenja koje sam ikada video. Gestikulacija, izgovor, reakcije, čak i način oblačenja:ph34r:...kao da sam gledao čoveka koga poznajem na ekranu, bukvalno.

 

Rečeno mi je da je to rutinski glumio u pozorištu, i još ubedljivije u odnosu na film. To što nisam odgledao tu predstavu mi je jedna od većih grešaka.

 

 

Link to comment
3 minutes ago, Timmy said:

Bas me ime odbija od filma :(

 

 

sa jutuba

 

Quote

Ja pomislio neko konacno snimio dokumentarac o najboljem jugoslovenskom bendu, kad ono neka pucnjava.

 

Link to comment
  • 3opge pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...