Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

1 hour ago, goofs said:

Ima socijalna sluzba za usvajanje :D

 

Ja se zgrazavam nad time sta danasnja deca igraju, verovatno isto koliko su se nasi matorci zgrazavali kad smo mi bili klinci i igrali raznorazne gluposti najbolje igrice na svetu.

 

postoji tu bitna razlike jer Fortnite stvarno jeste najbolja igrica na svetu :yawn2:

Link to comment

Sve više igara ima 4k teksture, a to su ogromni fajlovi, pa su zato i one tako velike.

 

I sad mi je pala na pamet jedna fenomenalna igra koja ima svega oko 6 gigabajta - Spec Ops: The Line. Toliko ratnih igara izlazi u poslednje vreme, ali nijedna nema bolju priču od te, iako je ona izašla još 2012. godine. Stvarno se ne sećam bolje priče u klasičnoj single-player igri, a pominjem je zato što je prošla relativno nezapaženo.

Edited by napadaj
Link to comment

ne drogiraju se nego idiote mrzi da daju zaseban download za željenu veličinu textura, tako da oni koji će se irati na laptopu mogu da skinu samo 720p verziju igre, oni koji će irati na normalnim monitorima 1080p, oni koji imaju 1440p 27" monitore verziju koja njima odgovara itd

- ovaku su svi primorani da skinu ove gigantske slike koje koristi 0,2% ljudi

Link to comment
6 minutes ago, napadaj said:

Sve više igara ima 4k teksture, a to su ogromni fajlovi, pa su zato i one tako velike.

 

I sad mi je pala na pamet jedna fenomenalna igra koja ima svega oko 6 gigabajta - Spec Ops: The Line. Toliko ratnih igara izlazi u poslednje vreme, ali nijedna nema bolju priču od te, iako je ona izašla još 2012. godine. Stvarno se ne sećam bolje priče u klasičnoj single-player igri, a pominjem je zato što je prošla relativno nezapaženo.

Skinuo sam je pre par godina da ubijem vreme mindless pucacinom... Kako sam pogresio u proceni :laugh: 

Link to comment

Isti fazon, slučajno sam je pokupio za džabe pre dve godine na nekom sajtu i seo da igram nakon dva Metroa, da opustim istraumirani mozak, kad ono mnogo strašnija priča. :laugh:

Edited by napadaj
Link to comment

Dosta zanimljivih RPG naslova u najavi. Tu su i neki nastavci koji se cekaju dvadesetak godina.:happy:

Larian je redovno donosio dobre naslove, plus prihvataju zamerke igraca i patchuju sve greske, te ne sumnjam da ce BG3 biti dobar. Bloodlines 2 vec donosi dosta strepnje, videcemo. Prvi Dying Light je bio veoma dobar, pa se nadam da ce i tu nastavak opravdati ocekivanja. Tu je i Cyberpunk 2077 CD Projekta, od koga ocekujem dosta (najavljen za april).

Link to comment
3 hours ago, Miljenko said:

To je sada standard. Izometrijski RPG naslovi traze puno prostora sada, Pillars of Eternity 2 recimo, zauzima 45 GB. Graficki zahtevnije stvari idu i do 100GB. Borderlands 3 vidim 75 GB.

Na PS4 koju gof novu igru ubacim, ona krene da skida apdejt od minimum 20GB. I svi apdejti su približno te veličine, na osnovu čega bih rekao da se skida apsolutno sve. Valjda, kao, svi imamo brzi net, pa što da komplikuju pečovanje. Programeri vole da optimizuju prerano, a njihovi šefovi ne vole da gube vreme na optimizaciju.:rolleyes:

Link to comment
2 hours ago, Miljenko said:

Tu je i Cyberpunk 2077 CD Projekta, od koga ocekujem dosta (najavljen za april).

 

Uf, ovo čekam kao ozebao sunce :sad: Za BG3 i Bloodlines 2 nešto nisam mnogo zagrejan.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...