Jump to content
IGNORED

Pink


steins

Recommended Posts

8 minutes ago, gospa buba said:

znachi sad ko je protiv prikazivanja slika, taj je za belivuka? :unsure:

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

Ili ko konstatuje da su navijači vikali "557 pederu", a ne napiše eksplicitno da je to upereno protiv najvećeg sina naših naroda i narodnosti i da su to sve ljubitelji glavoseča...

Link to comment
11 minutes ago, gospa buba said:

znachi smeta mu junachki.



sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

On je debil što mu to smeta, ali i to što mu smeta, može da bude znak da Višekruna ne laže puno... :evil:

Link to comment

nije mi to bitno, lepo mi je shto smeta. tako i devojchicama smetaju razne stvari shto im govore, ali to je vec znak slabosti hihi.gif a on je napravio takvo opshte okruzenje i tu svoju prichu sada zatvorio samu u sebe i sad samo moze da se vrti, dace partenon i da ubrzava, ako vec nije. o njemu bi pametan chovek napisao knjizevno delo da se useresh, da ne poverujesh da neshto tako postoji u zivotu i da se chudish i chudish i chitash ponovo. :ph34r:

sent from novi mnogo jak bubamoto.





  • +1 1
Link to comment

Kakav kompleksas. Da je to iskulirao u startu vec bi otislo u zaborav. Ovako je napravio stvar koju nikad nece resiti. Zabrana je najbolji nacin da se nesto neprestano i konstantno siri. Kad jednom otkrijemo da se sve urusilo jer je preterao sa represijom zbog "Vucicupedere" :D necemo sebi doci od cudjenja.

Link to comment

mi se i sad chudimo, moze bukvakno sve kako hoce, a nije mu dosta. ne mora vishe ni pravo ni zakon ni red, niko nece nishta da kaze. a on se svejedno muchi :unsure:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Osećam da će biti spektakl kad se Žex pojavi u onim cipelama za hodanje po vodi i ručnim laketnim lanserom, istovremeno.

A onda ga pregazi leteći auto koji vozi njegov sin.

Link to comment
2 minutes ago, radisa said:

Tesla fest se seli u Dubai? :fantom:

 

Jbt, ja bi Dašku platio kartu da ode da izveštava o Mitrovićevim pronalascima iz Dubaia... Ulepšalo bi mi par dana, siguran sam...

Pa javi mu se, Daško je otvoren za saradnju, siguran sam :D 

Link to comment
13 minutes ago, Filozof manijak said:

Osećam da će biti spektakl kad se Žex pojavi u onim cipelama za hodanje po vodi i ručnim laketnim lanserom, istovremeno.

A onda ga pregazi leteći auto koji vozi njegov sin.

dok se zet ne pojavi u kadru sve je ok 😁

  • Haha 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...