Jump to content
IGNORED

Uhvacen lopov, sta dalje?


Аврам Гојић

Recommended Posts

primeniti dušanov zakonik :P

Ako bi se Dušanov zakonik u potpunosti primenio u današnjim uslovima onda bi zajedno sa kriminalcima bili hapšeni i predsednici kućnog saveta zgrade u kojoj kriminalac stanuje, predsednik mesne zajednice u kojoj se zgrada nalazi i predsednik opštine kojoj ta mesna zajednica prpada, a oštećeni građani bi svu štetu koju su im kriminalci naneli naplaćivali sa ličnog žiro računa komandira najbliže stanice milicije.
Link to comment
  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    158

  • kim_philby

    135

  • Turnbull

    106

  • Caligula

    85

svako svoga ubijte lopova.ja bih mu pustao sabrana dela vojvode Šešelja u audio formatu.ali nema <_<
mozemo da angazujemo miralema da odradi ovo, i onako ne radi nista pametno. <_<
Link to comment
Uhvacen lopov, sta dalje?
Ako ti negde na produžnom fali koja utičnica, utakni tamo pa imaš jednu ili tri više, zavisi sa koliko rupa dolazi.Prvo proveri da li se oznojio, pa ga obriši ako jeste, može jadničak mokar da ti umre samo tako na 230 V...
Link to comment
Iznudi mu korisnicko ime i lozinku za ppp, pa otvori topik pod njegovim nikom i pitaj forumase sta bi trebalo uraditi lopovu koga je, kao, taj nik uvatio.
:lol: znao sam da negde u sajbarspejsu postoji savrsen post za ovaj topitj, radagast ga iznedrio
Link to comment

Ovaj moj topic postace neka vrsta Ahasfera, lutajuceg Jevrejina...niko ga nece i skita se po forumuInace lopov je evo vec drugu noc vezan za cevi, malo je spavao koliko je mogao. Sve je slabiji, nista nije jeo ni pio.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...