Jump to content
IGNORED

Tableti


Recommended Posts

12 minutes ago, Svemir Zeka said:

Šta da kupim od tableta a da nije krš a da nije preskupo?????

 

Molim vas, hitno!! :laugh:

 

https://gigatron.rs/tablet-racunari/lenovo-tab-m10-fhd-plus-4-64gb-lte-za5v0208rs-iron-grey-421315

 

jel valja ovo

 

ali za šta ti treba? recimo meni je tablet u životu trebao za čitanje stripova u 95% situacija, ostalih 5% je bilo sve ostalo :D

 

Ovaj deluje pristojno mada je tamo neko napisao da ima stariju verziju Androida.

 

Tablet koji kida po svakom parametru, ali je i skuplji (i ne znam da li ga i dalje ima) je Xiaomi Pad 5, bio je oko 40k.

  • Hvala 1
Link to comment

Uzmi slobodno, dobar je tablet. Malo je povelik i tezi, ako je to uopste neki kriterijum. Taj tablet su delili u pojedinim skolama kada je Vesic poklanjao tablete, mozda imas i na Kupujem Prodajem. 

Link to comment
49 minutes ago, djeneralche said:

Uzmi slobodno, dobar je tablet. Malo je povelik i tezi, ako je to uopste neki kriterijum. Taj tablet su delili u pojedinim skolama kada je Vesic poklanjao tablete, mozda imas i na Kupujem Prodajem. 

Juče kupila na KP, danas vratila. Ne taj, nego Samsung neki iz 2020. Galaxy. Zajeb. Sve super osim što je upropašten ekran iznutra, ali se pri sniženom osvetljenju to ne vidi. 

@copkillahza netflix većma i igrice :blush:

Link to comment

Promptno sam kupila :sleep:

 

Na rate, pa daj, administrativno zabranuj....

 

IMG_20230331_211230_042.thumb.webp.e2aa2fdcc90c47fa732ec762ec83f455.webp

 

(Slika je bezveze jer mi je telefon bezveze)

Dobar je, meni se sviđa. Ima lepu rezoluciju, to mi je bitno, ostalo nisam mnogo zahtevna. Al ne mora baš ni da me zajebe, kao onaj juče. Uglavnom, novo, imam garanciju i ćao.

 

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, Svemir Zeka said:

Šta da kupim od tableta a da nije krš a da nije preskupo?????

 

Molim vas, hitno!! :laugh:

 

https://gigatron.rs/tablet-racunari/lenovo-tab-m10-fhd-plus-4-64gb-lte-za5v0208rs-iron-grey-421315

 

jel valja ovo

 

U tom cenovnom rangu Samsung Galaxy Tab A8. Imaš jeftiniju verziju koja ne podržava LTE i skuplju koja podržava (možeš da koristiš SIM karticu).

 

https://www.bcgroup-online.com/tableti/samsung-galaxy-tab-a8-(sm_x200nzaeeuc)-octacore.-4gb.-64gb.-sivi-110703

 

Edit: kasnim par sati... :)

Edited by Velocipede
Link to comment
  • 11 months later...

sređujući stan sam našao neotpakovan asus zenpad 10

 

dobio sam ga na poklon početkom 2018.

 

na kutiji stoji datum proizvodnje 3.2017

 

dole na slici je spec sa nalepnice

 

jel može bilo šta da se radi sa njim danas, nemam nikakve drugačije potrebe sem evt nekog strimovanja i sličnih operacija

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...