Jump to content
IGNORED

Tableti


Recommended Posts

42 minutes ago, James Marshall said:

Pa ovo je ono što me zanima, znači ne planiram nikakve igre, posao i slično, samo je pitanje kakav je, jesi zadovoljan, ono, baterija, zvuk na slušalicama, slika itd. 

Imam stripova brdo koji mi se čitaju na nečemu udobnom :D

Ja sam zadovoljan, slika je ekstra,lagan je, mogu i igrice, forumasenje itd, , gledao sam i serije preko njega, što torent što domaći online sajtovi jednom, jedina slabija tačka mu je baterija, nisam bas merio i obraćao pažnju, al otprilike imaš dan korišćenja. Isto nabavio zbog stripova, a kad sam ga uzimao, bio je jedini u toj klasi od deset inča kod nas, a i imam dobru šemu da uzimam tehniku na deset rata, tako da se def isplatio. 

Link to comment

Ma naravno. Ja sam ga jedno vreme akao po poslu celu smenu 9h, malo čitam knjige, malo stripove, malo više visim po fb, tw i forumima, pa igrice, i tako ukrug. Posle  sam odlučio da ga ipak koristim samo za stripove i čuvam kući, kad mu je naprslo zaštitno staklo posle jedne grublje vožnje u gspu :D

 

Edited by kurjak92
Link to comment

imam pitanje za nekog ko se razume u ove stvarčice. 

Pre par meseci sam kupio klincima neki Toshiba tablet. On ima neki Toshiba app instaler koji mi zadaje grdne probleme pri startovanju - prosto vrti neku registraciju po 15 minuta /nijepreterivanje/ i to svakim uključenjem traje sve duže. 

Da li bi mogao da flešujem tablet pa da se nadam da će taj instaler nestati? 

Ili ako im ko neku bolju ideju ?

Link to comment
On 9.2.2019. at 8:13, James Marshall said:

On je FHD (1920x1200) TFT, da li ići na neki drugi displej? 

 

Ne koristim tablete, ali ako ces vec da citas sa njega, mislim da bi trebalo da se potrudis da ima IPS displej.

Link to comment

Jel moguce da relativno novom (2 i po god) Vivaxovom tabletu baterija od 4400 mA traje ispod sat vremena pri uobicajenom koriscenju? U pocetku je dobacivao do 3h max. Verovatno je neka no name ili sta vec i da li se isplati tu menjati bateriju uopste?

Link to comment
  • 1 year later...

pomenuti tableti. ima ih više. nema punjač (ulaz je isti kao kod iphonea) al ide ova maska koju možeš u nekoliko poza namestiti uz nj

 

 

LnTvM2q.jpg

 

MSREiOu.jpg

 

 

xLVo5K0.jpg

Edited by Ravanelli
Link to comment

Dobra ponuda kome odgovara taj entry level. 
Moj Air 2 počeo da štuca malo, i baterija znatno oslabila, ali ovo mi ipak ne bi bio neki značajan upgrade, još ovde imam 64GB. Bio sam se zagrejao za onaj manji pro model, ali ipak mi se nisu davale te pare.

Edited by mraki
Link to comment
6 hours ago, mraki said:

Dobra ponuda kome odgovara taj entry level. 
Moj Air 2 počeo da štuca malo, i baterija znatno oslabila, ali ovo mi ipak ne bi bio neki značajan upgrade, još ovde imam 64GB. Bio sam se zagrejao za onaj manji pro model, ali ipak mi se nisu davale te pare.

 

Sto, sta mu je?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...