Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

you know what, i'll do it! :D ionako mi ih je pun kufer - jer prakticno ni nemam opciju iza koje bih strastveno stala, ono 100procentno. al dok se takvi ne pojave, moracu za zelene.

 

bas mi je danas postom stigao ballot listic.

 

edit: nepismena / zaboravljam pravila srpskohrvatskog

Edited by roksi
Link to comment

@roksi I nama! Radili smo par onih online testova za koga da glasamo i ubosmo svuda centar centra, par milimetara levo istina što je ok jer smo ionako rešili da kaznimo liberale kada smo videli i pročitali ovo. :puke:

Edited by peralozac
Link to comment
16 minutes ago, peralozac said:

@roksi I nama! Radili smo par onih online testove za koga da glasamo i ubosmo svuda centar centra, par milimetara levo istina što je ok jer smo ionako rešili da kaznimo liberale kada smo videli i pročitali ovo. :puke:

 

au, to za skota je bas creepy..

Link to comment

Ne znam kako te novine pišu romane jbt. Ja imam ABC app i najčešće lepo istaknu glavne stvari u članku. Za 5 sekundi znaš o čemu se radi.

Inače šta naj-volite od novina? Age, Herald ili Australian?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment

Ja čitam The Age, manje što volim, a više po nekoj navici. U stvari najviše čitam komentare ispod vesti :)Nervira me što mi broje koliko sam članaka pročitao i pokušavaju da nateraju da se pretplatim pa svakih par dana moram da brišem chrome istoriju ili otvaram incognito mod. 

Link to comment
13 hours ago, peralozac said:

Ja čitam The Age, manje što volim, a više po nekoj navici. U stvari najviše čitam komentare ispod vesti :)Nervira me što mi broje koliko sam članaka pročitao i pokušavaju da nateraju da se pretplatim pa svakih par dana moram da brišem chrome istoriju ili otvaram incognito mod. 

Odi u podešavanje i blokiraj kolačiće samo za njihov sajt i završio si posao.

 

Malopre išao na trčanje i na ulici ka CQ gomila postera i volonteri dele letke za glasanje, pre-poll glasanje u punom jeku, kažu da će 40% ljudi da glasa pre 18. maja. Inače i ja uradio na SMH onaj test i izašlo mi da se najviše slažem sa partijom za koju nisam ni čuo - Science Party Australia, pa tek onda sa Zelenima i laburistima. Kod mene je teško da se išta promeni - laburisti (Tanja Pliberšek) dobijaju na druge preference od Zelenih ili Liberala čak iako ne budu prvi po prvim preferencama, jer Zeleni i Liberali stavljaju jedni druge na poslednje mesto.

 

SaE

Link to comment

I don’t believe in compulsory voting, I chose not to vote on this occasion or I don’t have a valid excuse. What should I do?

 

Voting is compulsory in Australia. Failure to vote at a federal election without a valid and sufficient reason is an offence under section 245 of the Commonwealth Electoral Act 1918. You are required to pay the $20 penalty.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...