Jump to content
IGNORED

Yoga


Elmer

Recommended Posts

  • 3 months later...
 
uhh, to je uglavnom sve hot joga, zar ne (ako sam dobro videla jedino yin nije)? ako mozes, super, svaka cast. 


Ako ne bude islo, bar nije kostalo mnogo.


Sent from my iTelephone using Tapatalk
Link to comment
  • 8 months later...

Želi neko da radi Wim Hofa?

Ja krenuo ponovo pa ako neko želi da se pridruži aj da otvaramo topik.

Russell Brand ga je intervjuisao pre neki dan, niš novo nije rekao, sem da će da se popne sa ekipom na Kilimandžaro za jedan dan u šorcevima :D

 

Link to comment

U kućici nemam ladne vode ispod tuša pa sam morao da potražim česmu i crevo vanka danas. Do sada se nisam tuširao ovako ledenom vodom. Ovo sve do danas je bila kesa. Dalo se izdržati naravno al skroz drugi trip. Al sa disanjem sam los bio danas, nisam mogao da se opustim a i puls mi je bio visok tokom prve serije. Brojke su tu i tamo al osecaj je bio daleko od prethodnih iskljucenja od sveta.

 

Link to comment
17 minutes ago, Host said:

Zar nije fora da ako uradis sesiju dubokog disanja ne osecas hladnocu? Jel dostupan program bez placanja?

 

Prvi put sam od tebe cuo za lika kad si ranije pisao o njemu. Meni je zanimljiv deo sa disanjem. Ima nekih radova da hiperventilacija pre treninga snage pomaze u dizanju vecih tezina, tako da mozda ima smisla.

Pah...pomaže ti u smislu da je hladnoća prihvatljivija, ne baš da je ne osetiš. Od ove vode danas sam mislio da ću pasti u nesvest. Nisam se do sada kupao u zaleđenoj vodi pa nemam iskustva sa toliko hladnom vodom. Ovo što sam do sada koristio ispod tuša je zajebancija, bez ikakvog "disanja" se može podneti. 

A što se tiče smisla koji pominješ... U drugoj nedelji se rade sklekovi. Posle 5.serije disanja se baciš na sklekove i uradiš ih pri prvom pokušaju 4-5 puta više nego inače što možeš :)
Super je ta fora što odmah osetiš napredak.
Ne znam da li je to sve što se može očekivati od ovog njegovog tripa - da se posle "treninga" osećaš svemoćno ili pak ima neke dugoročne posledice na organizam po pitanju imunog sistema. U ovoj dugoj pauzi sam primenjivao njegove fazone tokom teških fizičkih situacija i stvarno mi je bilo od pomoći. Ako ti je jako hladno vanka, ako treba da preneseš neki extra težak teret, ako si popio previše, seti se wim hofa i on će ti pomoći. 
 

Link to comment

odlican je on. meni nedostaje spa i ledeni bazen

 

 

mada kradem, da bih izdrzala sto duze u ledenoj vodi, ne pomeram se ili je to izasno polako jer cim se pomerim osetim jos goru hladnocu na kozi. okean koji je bas hladan do ne dodje leto, je mala beba za ledene bazene

 

tush hladna voda nije nista kad se covek navikne na ledene

Edited by mustang
Link to comment
5 hours ago, Host said:

Ima nekih radova da hiperventilacija pre treninga snage pomaze u dizanju vecih tezina, tako da mozda ima smisla.

realno bas ono sta ti treba°

 

4 hours ago, maheem said:

 Posle 5.serije disanja se baciš na sklekove i uradiš ih pri prvom pokušaju 4-5 puta više nego inače što možeš :)

koliko radis posle pete serije disanja?

Link to comment
4 hours ago, ToniAdams said:

realno bas ono sta ti treba°

 

koliko radis posle pete serije disanja?

nisam jos stigao do sklekova ovog puta :D
iskren da budem nisam radio pravilne sklekove, ruke sam drzao nesto sire od ramena. takvih sam mogao 25-30 da uradim, posle disanja mogao sam oko 100.
secam se da sam prvi put uradio 86 komada.
ovog puta cu probati sa pravilnim pa javim kako ide. trenutna kondicija mi je 15 max :lol:

Link to comment
  • 2 weeks later...
On ‎6‎.‎4‎.‎2020‎. at 9:02, ToniAdams said:

koliko radis posle pete serije disanja?

nema razlike ako radim pravilno, mislim ako potpuno ispruzim ruke pri podizanju. ukoliko to ne radim onda je razilka znacajna. necu da Kazem brojke, sramota me je.
uglavnom nisam zadovoljan ko prvi put. zavrsio sam drugu nedelju i svega dva puta sam bio opusten kako treba tokom disanja. ubija me nervosa pa mi je tesko da meditiram tokom izdrzaja. svega 2.20 izdrzim u 4.seriji, cesto ni toliko, misli se probude i nelagoda se stvori. u svakom slucaju resim se nervoze posle cele vezbe disanja. trenutno sam na 2 minuta pod hladnim tusem i to prija takodje tako da sam osecajem koji dobijem zadovoljan ali ne uspevam da udjem dublje u zonu meditacije i to definitvno ima veze sa dnevnim dogadjajima.
pusim vie od kutije na dan, problemi sa zeludacnom kiselinom su nestali vec posle prvog dana metoda. ukocenost je isto nestala, mada radim minimalna istezanja posle metoda, do vezbi disanja sam radio duza istezanja bez ovako dobrog efekta. verovatno sama vezba disanja i hladan tus uticu pozitivno na celo telo.
 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...