Jump to content
IGNORED

Šta slušate od ploča?


Willow

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

^^Btw. Teenage Snuff Film je "ograničeno izdanje" dupli vinil (180g) sa 3 strane (A/B/C - na strani D se nalazi Rowlandova rukotvorina, rezbarija, slika ispod) specijalno remasterovan sa originalnih traka. I to se čuje. Po prvi put čujem neke zvuke (posebno u donjem registru), a dosad sam ovo uglavnom slušao u vidu lossless digitalnog fajla. Ne znam šta su mu uradili, ali sve je prosto "oživelo", na ovom inače nenadhebivom albumu...

 

20200309-200318.jpg

Link to comment
5 hours ago, Indy said:

Kompletiran je Rowland, što mi je baš milo s obzirom da imam osećaj da će ovo biti teško naći u budućnosti.

 

20200309-182204.jpg

 

kako sam cuo pre neki dan, bice i Mute reizdanje, stonece biti ograniceno.

licno, meni njegovi solo radovi nikad nisu legli, a niti njegova uloga u Birthday Party. moguce je i da je tome kriva licna averzija prema ljudima koji su navuceni na teske droge, tj. vise glorifikovanje istih. iz tih razloga ne volim ni Johnny Thunders-ov lik i delo...

Link to comment
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Info za ljubitelje Rowlanda S. Howarda - kompilacija Six Strings That Drew Blood je trenutno na (poprilicnom) snizenju ovde.

 

To je box set sa 4 LP-a (skinut sa USD 110 na 77 - ovde lokalno, u Rowlandovom rodnom gradu, to isto kosta celih 300 AUD).

 

 

Link to comment
  • 2 months later...

Za sada samo jedan lik koga znam iz Bosne dobio. Jos se ne oglasava. Ja jos cekam svoj primerak. Izasao i Hausrtor - Ulje je na vodi kao dvostruki LP, a pre izvesnog vremena reizdato i Bombardiranje New Yorka. Imam i ja original Lunu i oba diska, ali bih voleo da cujem kako je ovo uradjeno. Bilo bi dobro da je ploca radjena sa Baletovih remasterovanih traka mada je lik iz Bosne napisao da je Helidon odobrio izdanje. Mozda je i sa originalnih traka. Sacekacemo malo. U svakom slucaju siguran sam da je re bolji nego na originalu.

Link to comment

ja original lunu imam bez omota, tako da nema sta da se razmisljam... narucio sada. i haustor.

vidim da je blind dog records nekako upleten u ovo reizdanje; mogli bi neke svoje stvari da reizdaju...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...